Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Oj

Mam podobno vprašanje oziroma problem s tem da mene tudi moti škrtanje pri prestavljanju.

Dobro prva, druga naj bi blo normalno...potem naprej je v redu samo ko motor še ni močno segret, ko se enkrat segreje pa se škrtanje pojavlja pri vseh prestavah....

mogoče komu jasno kaj bi lahko bilo....

je lahko sklopka...motor ima 44kkm....

koliko je strošek menjave le te? unsure.gif

za karšnokoli pomoč hvala že vnaprej....bom dal za trance_06_beer2.gif ob priliki....

Ojla

Jaz sem mel olje MOTUL 7100 noter pa mi je škrtal k satan, pol sem po 400 km in po nasvetu suzukija vrgu olje stran in ga zamenju z 5100... moram reči da je očitna razlika.... lamele pa mam še za kakih 20000 km...

Če je treba menat lamele, nove lamele so cca 120 € pol pa še neki dela... moraš pa vzeti v zakup da pri menjavi lamel je treba spustiti olje pa antifriz iz mašine...

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla

Jaz sem mel olje MOTUL 7100 noter pa mi je škrtal k satan, pol sem po 400 km in po nasvetu suzukija vrgu olje stran in ga zamenju z 5100... moram reči da je očitna razlika.... lamele pa mam še za kakih 20000 km...

Če je treba menat lamele, nove lamele so cca 120 € pol pa še neki dela... moraš pa vzeti v zakup da pri menjavi lamel je treba spustiti olje pa antifriz iz mašine...

LPD

hm

servis je bil narejen 400 km nazaj...

morem pobarat serviserja kaj mi je not nalil, glede na to da obvlada suzukije predvidevam da pr olu ni mogu falit.

ma ne vem...za sklopko tud tko retko slišim da jo menjavajo, sploh pa pr teh km

še ne bi smela zajeb....

res pa da je motor uvožen in kaj je blo prej sam bog ve.... :?

bom probu še mal kolešček na ročki pršponat, mislim da je še mal lufta, če na pa ga še enkrat pod nož pelem :naughty:

hvala ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težave s košaro sklopke so zelo pogoste pri tej mašini, da ne rečem, da gre za konstrukcijsko napako.

Sama košara je cca. 250€, temu pa je potrebno prišteti še tesnila, olje in delo pa tudi lamele, če se jih menja (kar je priporočljivo, ni pa nujno). Na Motorjet-u pravijo, da je vse skupaj cca. 300€ (brez lamel).

Za nekaj manj denarja kot stane nov koš sklopke pa vam tega lahko popravijo in modificirajo. O tem bo kaj več povedal Renegade, ki je to naredil.

Več pa si lahko preberete tukaj, če vam angleščina ne dela težav. Nekaj o tem piše tudi na straneh hrvaškega foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm

servis je bil narejen 400 km nazaj...

morem pobarat serviserja kaj mi je not nalil, glede na to da obvlada suzukije predvidevam da pr olu ni mogu falit.

ma ne vem...za sklopko tud tko retko slišim da jo menjavajo, sploh pa pr teh km

še ne bi smela zajeb....

res pa da je motor uvožen in kaj je blo prej sam bog ve.... :?

bom probu še mal kolešček na ročki pršponat, mislim da je še mal lufta, če na pa ga še enkrat pod nož pelem :naughty:

hvala ti

:trance_27_notworthy:

Brumu na kontrolni pregled sigurna diagnoza :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

Mam podobno vprašanje oziroma problem s tem da mene tudi moti škrtanje pri prestavljanju.

Dobro prva, druga naj bi blo normalno...potem naprej je v redu samo ko motor še ni močno segret, ko se enkrat segreje pa se škrtanje pojavlja pri vseh prestavah....

mogoče komu jasno kaj bi lahko bilo....

je lahko sklopka...motor ima 44kkm....

koliko je strošek menjave le te? :unsure:

za karšnokoli pomoč hvala že vnaprej....bom dal za :beer1: ob priliki....

hm mogoče sklopka ne odvaja dovolj in zato škrta, razlog bi lahko bil potisni cilinder, ki ne tesni dovolj.ali ti mogoče nivo tekočine v levem lončku kaj upada?

drugače pa se moja sklopka-košara tudi že sliši in bo enkrat za zamenjat.

Popravljeno . Popravil bobiboss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba,

še enkrat vas spomnim ... da smo se ..... srečali v Ljubljani, letos pa se lahko v Kranju...

http://www.motosvet....bi-v-kranj.html

bo ves spremljajoči cirkus poleg, tudi frčoplan in "Cobra11" :whistle: , sam bom v vlogi

KLV-stromarja :trance_27_notworthy: ....

Dady in Renegade se vidimo?

LP vsem

Žrebec

helouuuuu

kdo od vas ima v planu v soboto pridt na Primskovo....

IPA ma dan varne vožnje...od 10 - 14 ure ?

ajdi, da vidm kolk muffinov morm spečt za zajtrk :evilgrin:

Jaz pridem sigurno!

@janetka: zame ni treba ničesar peči, upam da se vidimo! Jaz bom tam malo pred deseto...

LP vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm mogoče sklopka ne odvaja dovolj in zato škrta, razlog bi lahko bil potisni cilinder, ki ne tesni dovolj.ali ti mogoče nivo tekočine v levem lončku kaj upada?

drugače pa se moja sklopka-košara tudi že sliši in bo enkrat za zamenjat.

čer vsem skupaj :trance_27_notworthy:

hvala za odgovore, vsem tud par postov nazaj....

ja ne vem...suzy bo šla nazaj pod nož, oziroma najprej na pregled pol pa....

mater sezona še se dobr ni začela jaz pa že ob letni proračun.... :wallbash:

ajdi, se upam kej vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš " florescentni dolenjec ", ki sliši na ime BARACUDA je danes na lepotni operaciji kolena

fantje ....držite pesti zanj !! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš " florescentni dolenjec ", ki sliši na ime BARACUDA je danes na lepotni operaciji kolena

fantje ....držite pesti zanj !! :unsure:

Držimo, tko, da ne moremo nič delat. Srečno lp igor in darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga Baracudatrance_27_notworthy.gif bejži hitro na operacijsko mizo, da te nebo kdo vido.Drgač pa držimo pesti, da se bo vse OK.izteklo.grim.gif Drži se stari!tongue.giftrance_40_thumbup.gif Bay!Jomatrance_30_punk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš " florescentni dolenjec ", ki sliši na ime BARACUDA je danes na lepotni operaciji kolena

fantje ....držite pesti zanj !! :unsure:

Hvala vsem za lepe želje še posebno tebi Janetka,ki skrbiš za pressssssssss!

Rezultat ni glih super ampak kaj čmo.

Raztrgano vez je postrugal ven iz kolena pa še nekaj odvečnih kosov.Popoldne na viziti mi je pa reku,da se vidiva čez 4-5mes na rekonstrukciji se pravi zamenjava sprednje križne vezi.

Tako,da bo moto sezona potekala normalno :kva2: v jesen pa akcija :worship:

Ta mesec še ne bom mobilen v maju pa JUHHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUUU,Slavonija sigurno!!!! :beer1:

Kolen pa tkola zgleda :alien1:

post-22424-127125323061_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za lepe želje še posebno tebi Janetka,ki skrbiš za pressssssssss!

Rezultat ni glih super ampak kaj čmo.

Raztrgano vez je postrugal ven iz kolena pa še nekaj odvečnih kosov.Popoldne na viziti mi je pa reku,da se vidiva čez 4-5mes na rekonstrukciji se pravi zamenjava sprednje križne vezi.

Tako,da bo moto sezona potekala normalno :kva2: v jesen pa akcija :worship:

Ta mesec še ne bom mobilen v maju pa JUHHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUUU,Slavonija sigurno!!!! :beer1:

Kolen pa tkola zgleda :alien1:

Me veseli, da si že v formi in povezan s svetom. Po svoje maš srečo, ker zadnja leta operirajo križne vezi brez odpiranja kolena. Meni so pri operaciji križnih vezi razstavili koleno na prafaktorje. Je pa kljub temu sedaj OK.

In še vprašanje. A ma kdo email od Bruma. mopek mi je začel kljub servisu pri Panigazu pred 2000 km čudn delat. Mal seka, kdaj crkne, ... Zgodil se mi je tudi, da je po vžigu delal minuto ali dve pol pa crknu in ga nisem mogel vžgat. Kot bi sam en cilinder vžigu. Pol je pa spet delu ok. Skratka imam 28 k km in mislim, da je Brum pravo zdravilo. Pri 24 k km bi moral štelat ventile, pa je Panigaz dejal, da še ni treba?

lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še vprašanje. A ma kdo email od Bruma. mopek mi je začel kljub servisu pri Panigazu pred 2000 km čudn delat. Mal seka, kdaj crkne, ... Zgodil se mi je tudi, da je po vžigu delal minuto ali dve pol pa crknu in ga nisem mogel vžgat. Kot bi sam en cilinder vžigu. Pol je pa spet delu ok. Skratka imam 28 k km in mislim, da je Brum pravo zdravilo. Pri 24 k km bi moral štelat ventile, pa je Panigaz dejal, da še ni treba?

lp igor

Igore, imas pp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za lepe želje še posebno tebi Janetka,ki skrbiš za pressssssssss!

Rezultat ni glih super ampak kaj čmo.

Raztrgano vez je postrugal ven iz kolena pa še nekaj odvečnih kosov.Popoldne na viziti mi je pa reku,da se vidiva čez 4-5mes na rekonstrukciji se pravi zamenjava sprednje križne vezi.

Tako,da bo moto sezona potekala normalno :kva2: v jesen pa akcija :worship:

Ta mesec še ne bom mobilen v maju pa JUHHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUUU,Slavonija sigurno!!!! :beer1:

Hitro okrevanje ti želim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da si že v formi in povezan s svetom. Po svoje maš srečo, ker zadnja leta operirajo križne vezi brez odpiranja kolena. Meni so pri operaciji križnih vezi razstavili koleno na prafaktorje. Je pa kljub temu sedaj OK.

In še vprašanje. A ma kdo email od Bruma. mopek mi je začel kljub servisu pri Panigazu pred 2000 km čudn delat. Mal seka, kdaj crkne, ... Zgodil se mi je tudi, da je po vžigu delal minuto ali dve pol pa crknu in ga nisem mogel vžgat. Kot bi sam en cilinder vžigu. Pol je pa spet delu ok. Skratka imam 28 k km in mislim, da je Brum pravo zdravilo. Pri 24 k km bi moral štelat ventile, pa je Panigaz dejal, da še ni treba?

lp igor

zoran.petrac@zg.t-com.hr BRUM

Če dobro pogledaš sliko boš vidu,da so mi l.94 naredili tako kot tebi ODPRLI NA MUČ (po sredini) :headbang:

Sedaj je malo bolše :trance_27_notworthy:

Ta bo že drugič zamenjana :slap: se paravi original + 2x :lol1:

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej BARACUDA!!!!

Drži se stari! Upam, da kmalu sedeš na Štroma. Se ga vidmo, ko boš na cesti, če ne drugače pa v Slavoniji (upam).

Lep pozdrav tudi vsem ostalim!

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barakuda, želim ti čim prejšnje okrevanje. Iz lastnih izkušenj ti predlagam, da pred stromom veselo goniš kolo, na začetku sobno in potem še ta pravo.

Zadeva je nekoliko nadležna ampak gre.

A, si imel vezi ali samo meniskus poškodovan? Meni pri 40. niso več hoteli opraviti rekonstrukcije vezi, češ da sem prestar za takšno operacijo. Pa ti zdej razumi, če lahko.

A pa da ne pozabim, tudi dva deci rdečga na dan blagodejno vpliva na zdravje. Ne vem če velja tudi za koleno, ampak ni za riskirat. Na zdravje....

Popravljeno . Popravil sekretar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Statistično gledano so kolenčka :surrender: šibka točka V-Stromarjev.

Sem sodi tudi Djume... lukno v kolenu je hladil s piksno hmeljevega napitka.

Na majskem KLV-strom zboru v Slavoniji si boste meli veliko povedat :whistle:

medtem, ko bomo drugi plesali :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slavonija ??? Kaj jaz ne vem ... ???

Marsikaj.... :slap:

začelo se je l.2007 z enodnevnim piknikom "pri Smuku" na Gorenjskem in okoli 23-timi motorji

nato maja 2008 v Međigurju od petka do nedelje... motorjev da se ven ne vidiš

pa isto leto smo Štromarji " Z dežele" vrnili udarec in imeli vikend srečanje v Dolini Vrat pod Triglavom

nato l. 2009 v septemrbu vikend srečanje na otoku Čiovo pri Splitu

in letos .... maja gremo u Slavonijo :yea2:

to je druženje lastnikov KLV -jev in V-Stromov.... pridejo pa tudi razni pozerji na BMWejih :whistle:

nismo nikakršen klub...samo družba lastnikov enakih motorjev, kultivirani in polni pozitivne energije.

sam to še ni vse....

od 15 avgusta l.2006 imamo vsako leto tradicionalno skupinsko vožnjo

in vsako leto v juliju enodnevni izlet "happy birthday fura" , ker je največ štromarejv rojenih prav v mesecu juliju in avgustu

Amen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barakuda, želim ti čim prejšnje okrevanje. Iz lastnih izkušenj ti predlagam, da pred stromom veselo goniš kolo, na začetku sobno in potem še ta pravo.

Zadeva je nekoliko nadležna ampak gre.

A, si imel vezi ali samo meniskus poškodovan? Meni pri 40. niso več hoteli opraviti rekonstrukcije vezi, češ da sem prestar za takšno operacijo. Pa ti zdej razumi, če lahko.

A pa da ne pozabim, tudi dva deci rdečga na dan blagodejno vpliva na zdravje. Ne vem če velja tudi za koleno, ampak ni za riskirat. Na zdravje....

Nisi prebral :krneki: sedaj je samo postrgal kar je ostalo v kolenu tako,da ni take panike čez 4-5mes bo pa novo potegnu (pa jih bom tudi v maju natouku 41 l. :beer1: ) in to bo že drugič v L kolenu (vezi) v desnem je pa do sedaj enkrat menjana.Vse skupaj pa z artroskopijam in ostalim sranjem po kolenih mislim,da ene osem operacij pa saj še ena sledi :naughty:

Rdečga mam pa v redni uporabi :lol1::lol1:

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEKAJ SLIKC IZ CELA MOTO BUMMMMMMMMMMMMM!

PUŠČAVSKI LISJAK NI BIL ZANIMIV :lol1::lol1::lol1::lol1:

JE BLA PR KTM-u TINA!!! :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

post-22424-127152320251_thumb.jpg

post-22424-127152326728_thumb.jpg

post-22424-127152332962_thumb.jpg

post-22424-127152344364_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!