Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Kako zelo " gorenjsko" povabilo :whistle: .

ejga....pazi na pridevnike :fight1: .... sploh ne pomnim, da si mi kdaj kavo plačal ... :whistle:

sicer maš pa za vse traparije gnar.... boš pa MRA mal kasnej nabavu

hauk ...govorila sem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:bum: dej še enkrat premisli

Glažar je moj prjatu.... in te bo na travo poslal parkirat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga....pazi na pridevnike :fight1: .... sploh ne pomnim, da si mi kdaj kavo plačal ... :whistle:

sicer maš pa za vse traparije gnar.... boš pa MRA mal kasnej nabavu

hauk ...govorila sem

Če te spomin muči baje Bilobil pomaga.... :hmm:... ja leta so hudič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te spomin muči baje Bilobil pomaga.... :hmm:... ja leta so hudič....

:evilgrin: gdaj boste na Trojanah :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: gdaj boste na Trojanah :naughty:

med 10,15-10,30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol:

:evilgrin: gdaj boste na Trojanah :naughty:

Janetka je rekla 10,15 do 10,30 a pa ji verjameš veš da sem jest vodja poti :naughty: :naughty: .

Štartamo ob 9,15 iz šenčurja pa okoli Postojna,knežak,Snežnik 40km težkega ofrovda,Ribnica,Bloke, Delnice,Karlovac,Zagreb,Ptuj,Celje,potem si je zaslužla tisti štrudel.Sej je rekla da ne bomo divjal ni pa rekla kolko km naj bo trasa :lol:

če bo pa ridna se pa res zna nareiti da bomo v tistam času gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol:

Janetka je rekla 10,15 do 10,30 a pa ji verjameš veš da sem jest vodja poti :naughty: :naughty: .

..... Postojna,knežak,Snežnik 40km težkega ofrovda,Ribnica,Bloke, :lol:

40 km težkega off kva? :eek:

jebeš štrudl :bum: ....hočem krof :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 km težkega off kva? :eek:

jebeš štrudl :bum: ....hočem krof :010

mal makadama pa že paše :evilgrin: lahko pa prideš k men na parcelo živo mejo sadit če ti je makadam odveč :yea2: se pride na hribček po asfaltu.

mal te moram hecat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal makadama pa že paše :evilgrin: lahko pa prideš k men na parcelo živo mejo sadit

jutr je praznik dela....se ne sme delat :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol:

Janetka je rekla 10,15 do 10,30 a pa ji verjameš veš da sem jest vodja poti :naughty: :naughty: .

Štartamo ob 9,15 iz šenčurja pa okoli Postojna,knežak,Snežnik 40km težkega ofrovda,Ribnica,Bloke, Delnice,Karlovac,Zagreb,Ptuj,Celje,potem si je zaslužla tisti štrudel.Sej je rekla da ne bomo divjal ni pa rekla kolko km naj bo trasa :lol:

Jaz bom ob 10h gor pa kar bo bo :evilgrin: :evilgrin:

če bo pa ridna se pa res zna nareiti da bomo v tistam času gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barakuda, hvala za kavu i krafnu :trance_27_notworthy:

ostalima hvala za super druzenje

slike stavim cim ih dobijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je blo, odlična družba, prekrasen dan za vožnjo in druženje, sploh v Baracudini all inclusive zidnaci s štirimi zvezdicami. Baracuda :worship:.

Hvala vsem. :OK:

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praznik dela smo preživeli v totalnem brezdelju :010 :010 in pri tem nas je sodelovalo ravno prav. 9 motorjev na štartu od tega 1 KLV, 1 Honda CBF 600 , 3je velki in 4je mali štromi.

Malo pred 9to uro sem se z Zukijem odtihotapila od doma proti Šenčurski benzi. Na avtocesti sem dohitela Glažarja, v Šenčurju smo tankali in jo mahnili proti Mostam, Mengšu, Domžalam do Trojan. Na Trojanah smo bili pred 10 uro tam pa ……… nikogar. Čez par minut pa se pred nami pojavi možakar z dolenskim naglasom in spoznali smo Sekretarja. Čvekali smo na sončku in čakali na ostale … :whistle:

Pripeljal se je »drty« Aky with »rusty« bike , nato »Gadejedan« z Majo, na koncu pa Ofi s konjenico v kateri so bli Chimpa, Sašo in Baracuda (v nadaljevanju »Barči«). Sledil je skupinski zajtrk, slikanje, šimfanje ob kavi in hvalespevi o letošnjih moto načrtih. Častil je Barči, ker ima jutri god, 15. maja pa rojstni dan.

S Trojan smo šli ob 11.10 proti Vranskem, med potjo sta se poslovila Chimpa in Sašo, mi pa smo šli čez Marija Reko v Trbovlje, pa naprej v Hrastnik … Zidani Most, Boštanj, Mokronog, Novo Mesto direkt v zidanco v vasi Straža. Tam smo imeli kratko »predavanje« :rolleyes: o vinarstvu. Razgled na dolino je bil brezplačen in booooooooožanski, zrak pa deviško čist . Barči je poskrbel za naše želodčke mi pa smo samo sedeli in se pustili razvajat, saj nam ni pustil od mize. Družbo sta nam delali dve psički, ki sta zadovolno predli v čohanju.

Na pot proti domu smo šli ob 15.05 … men je blo kr žal, da se izlet že končuje … ko pa mi je Djume dal cel dan prosto … ampak Glažar in Ofsajd se z damama odpravlata v Toscano, Sekretar je pričakoval hčer na poti iz Londona … Barči pa je imel še nekaj opravkov v zidanci. Domov sem prišla malo čez 16 uro s števcem malo čez 300 km, s pljuči polnimi svežega zraka, s toplino v srčku in ustmi do ušes.

Fantje in dekleta fajn je blo, hvala, še dobr, da ste me sabo vzel drgač bi vam blo dolgčas. B)

Srečno pot v Toscano !

P.S. za Ofija

Ker ti ni blo treba krofov plačat mi prosim iz Toscane prinesi začimbe o katerih je govorila Maja pa liter extra deviškega olja, pa uhančke po možnosti unikatne … pa spominsko majčko

… pa, eh dost bo O:-)

Lp by Janetka press :wub:

post-9535-127273614359_thumb.jpg

post-9535-127273616691_thumb.jpg

post-9535-1272736184_thumb.jpg

post-9535-127273620033_thumb.jpg

post-9535-127273621666_thumb.jpg

post-9535-127273623412_thumb.jpg

post-9535-127273624937_thumb.jpg

post-9535-12727362727_thumb.jpg

post-9535-127273629659_thumb.jpg

post-9535-127273631547_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekskjuzmi!

To ni rja, temveč patina, ki se nabere po dolgih kilometrih trdega dela v vseh vremenskih pogojih. Tudi pozimi. Zimska sol naredi še posebno lepo patino...

Če bi hotel zglancan bicikl met, bi si kakšnega Ducatija omislil. :)

"Drty" Aky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praznik dela smo preživeli v totalnem brezdelju :010 :010 in pri tem nas je sodelovalo ravno prav. 9 motorjev na štartu od tega 1 KLV, 1 Honda CBF 600 , 3je velki in 4je mali štromi.

Malo pred 9to uro sem se z Zukijem odtihotapila od doma proti Šenčurski benzi. Na avtocesti sem dohitela Glažarja, v Šenčurju smo tankali in jo mahnili proti Mostam, Mengšu, Domžalam do Trojan. Na Trojanah smo bili pred 10 uro tam pa ……… nikogar. Čez par minut pa se pred nami pojavi možakar z dolenskim naglasom in spoznali smo Sekretarja. Čvekali smo na sončku in čakali na ostale … :whistle:

Pripeljal se je »drty« Aky with »rusty« bike , nato »Gadejedan« z Majo, na koncu pa Ofi s konjenico v kateri so bli Chimpa, Sašo in Baracuda (v nadaljevanju »Barči«). Sledil je skupinski zajtrk, slikanje, šimfanje ob kavi in hvalespevi o letošnjih moto načrtih. Častil je Barči, ker ima jutri god, 15. maja pa rojstni dan.

S Trojan smo šli ob 11.10 proti Vranskem, med potjo sta se poslovila Chimpa in Sašo, mi pa smo šli čez Marija Reko v Trbovlje, pa naprej v Hrastnik … Zidani Most, Boštanj, Mokronog, Novo Mesto direkt v zidanco v vasi Straža. Tam smo imeli kratko »predavanje« :rolleyes: o vinarstvu. Razgled na dolino je bil brezplačen in booooooooožanski, zrak pa deviško čist . Barči je poskrbel za naše želodčke mi pa smo samo sedeli in se pustili razvajat, saj nam ni pustil od mize. Družbo sta nam delali dve psički, ki sta zadovolno predli v čohanju.

Na pot proti domu smo šli ob 15.05 … men je blo kr žal, da se izlet že končuje … ko pa mi je Djume dal cel dan prosto … ampak Glažar in Ofsajd se z damama odpravlata v Toscano, Sekretar je pričakoval hčer na poti iz Londona … Barči pa je imel še nekaj opravkov v zidanci. Domov sem prišla malo čez 16 uro s števcem malo čez 300 km, s pljuči polnimi svežega zraka, s toplino v srčku in ustmi do ušes.

Fantje in dekleta fajn je blo, hvala, še dobr, da ste me sabo vzel drgač bi vam blo dolgčas. B)

Srečno pot v Toscano !

P.S. za Ofija

Ker ti ni blo treba krofov plačat mi prosim iz Toscane prinesi začimbe o katerih je govorila Maja pa liter extra deviškega olja, pa uhančke po možnosti unikatne … pa spominsko majčko

… pa, eh dost bo O:-)

Lp by Janetka press :wub:

Ja res je bilo tako edin kar si pozabla da nam je barči dal za sabo TRADICJONALNE BARACUDA BIBITKE :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Pa tvoji MAFINI :naughty: :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za topel sprejem. Bilo je res fajn v vaši družbi in mislim, da ni bilo zadnjič. Naslednjič upam, da se mi pridruži še boljša polovica- Tudi hčerka je varno prišla iz Londona in sedaj tekmujeva, kdo je doživel več zanimivih trenutkov v tej sončni soboti. Sem pa Renegarda otovoril še s flaško cvička, če bo Baracudin renski premočan.

Fajn se imejte naslednji teden in Toskancem želim lepo vožnjo in še lepše vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je bilo tako edin kar si pozabla da nam je barči dal za sabo TRADICJONALNE BARACUDA BIBITKE :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

a misliš tole :evilgrin: , je zelo zdravilna, midva že degustirava, kakšen bo učinek pa še izveste :whistle:

post-9535-127273815797_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stric Fritz se je imel zelo lepo v Histrii ampak po slikah sodeč je bila boljša družba na smeri Trojane-Dalenjska.

Prijetno in varno vsem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stric Fritz se je imel zelo lepo v Histrii ampak po slikah sodeč je bila boljša družba na smeri Trojane-Dalenjska.

Prijetno in varno vsem :)

Fritz sem te pa pogrešu !!!!!!!! :wallbash: sem se nekaku navez nate :naughty: :evilgrin: dej za Slavonijo javi.

Janetka hvala za report ,Vsem za lep dan blo je SUUUUUPPPPPPPPPEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRR! :worship::worship:

Ko sem vse pospravu za VAM :lol1::lol1::lol1: sem pa v ležalniku zaspal in sam sebe zbudu ob 17h z HHHHHHHHHHHHHHHRRRRRRRRRRRRRRRR! Pa sta moje prijateljice (iz slike) rekle,da bo treba it!

Naj VAM tekne RENSKI!!!!!!! :yea2::yea2:

KO BO SPET TAK NAHITRO NAPOVEDAN ŽUR BO SIGURNO OK! :yea1::yea1:

TO JE DRUŽBA :yes: :yes: :yes: :yes:

post-22424-127274254123_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Trojan smo šli ob 11.10 proti Vranskem, med potjo sta se poslovila Chimpa in Sašo, mi pa smo šli čez Marija Reko v Trbovlje, pa naprej v Hrastnik … Zidani Most, Boštanj, Mokronog, Novo Mesto direkt v zidanco v vasi Straža.

Po eno tedenskem jadranju :trance_27_notworthy: , domov sem se vrnil ponoči, ( tako da nisem bil na tekočem, kaj se dogaja na naši moto sceni ), sem danes dopoldne, ko sem iz avta pospravljal še zadnje stvari, sem na cesti v zadnjem trenutku opazil enega orange klv - ja, rumeno čelado na modrem vstromu + še nekaj motorjev, ki so šli mimo moje hiše ob glavni cesti v Mokronogu, sedaj pa od janetke preberem raport fure, da ste to bili vi, me kar sveta jeza popade :headbang: , ofsajd ve kje sem doma, da se nismo srečali, ali celo skupaj zapeljali ..........................................

No pa naslednjič !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Trojan smo šli ob 11.10 proti Vranskem, med potjo sta se poslovila Chimpa in Sašo, mi pa smo šli čez Marija Reko v Trbovlje, pa naprej v Hrastnik … Zidani Most, Boštanj, Mokronog, Novo Mesto direkt v zidanco v vasi Straža.

Po eno tedenskem jadranju :trance_27_notworthy: , domov sem se vrnil ponoči, ( tako da nisem bil na tekočem, kaj se dogaja na naši moto sceni ), sem danes dopoldne, ko sem iz avta pospravljal še zadnje stvari, sem na cesti v zadnjem trenutku opazil enega orange klv - ja, rumeno čelado na modrem vstromu + še nekaj motorjev, ki so šli mimo moje hiše ob glavni cesti v Mokronogu, sedaj pa od janetke preberem raport fure, da ste to bili vi, me kar sveta jeza popade :headbang: , ofsajd ve kje sem doma, da se nismo srečali, ali celo skupaj zapeljali ..........................................

No pa naslednjič !

Sory ampak jaz ne vedu kje ti doma! :wallbash:

Pa drugič lahko b ga pa za nam užgal mene bi zihr najdu :naughty: :naughty:

Se me na delč vid :lol1: :yes: :lol1:

post-22424-127274445246_thumb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory ampak jaz ne vedu kje ti doma! :wallbash:

Pa drugič lahko b ga pa za nam užgal mene bi zihr najdu :naughty: :naughty:

Se me na delč vid :lol1: :yes: :lol1:

he,he,he, ne sam vidi, tud sliši.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!