Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

kdo pride

Žrebec

Robert70 ?

Baracuda ?

Tiger ?

Matjaž˛& Brigitka ?

Dirty Aky ?

George Clooney

Rossi

...

Jaz, če bo vreme kolikortoliko ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.pro-vreme.net/index.php?id=2000&m=170

dežjak bo treba sabo vzet...

Žrebec kaj je na meniju? a bo polcajski pasulj al ne :kva2:

recimo da bo vreme o.k. :blush:

kdo pride

Žrebec

Robert70 ?

Baracuda ?

Tiger ?

Matjaž˛& Brigitka ?

Dirty Aky ?

George Clooney

Rossi

...

Ma ni mi glih :evilgrin: ,da b-se z vodo družu :nono::cry: sorry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.pro-vreme.net/index.php?id=2000&m=170

dežjak bo treba sabo vzet...

Žrebec kaj je na meniju? a bo polcajski pasulj al ne :kva2:

recimo da bo vreme o.k. :blush:

kdo pride

Žrebec

Robert70 ?

Baracuda ?

Tiger ?

Matjaž˛& Brigitka ?

Dirty Aky ?

George Clooney

Rossi

...

Ne morem :wallbash: , služba - da bo vse varno, pride pa lahko do ženskega presenečenja :worship::worship:

vabim pa vas na dan varne vožnje, ki jo organiziramo člani MK JUNCI v sodelovanju s prometno policijo, naslednjo soboto 15. maja ob 10.00 uri na šolskem igrišči Šentjanž

LOKACIJA

http://www.najdi.si/search_maps.jsp?q=o%C5%A1+%C5%A1entjan%C5%BE&hpage=my&offset=0&selfld=0&acnum=10&foxsbar=page

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo koga pot v soboto 15.05. nesla mimo KK se naj oglasi :evilgrin: :beer1: in na malčko :naughty: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.pro-vreme.net/index.php?id=2000&m=170

dežjak bo treba sabo vzet...

Žrebec kaj je na meniju? a bo polcajski pasulj al ne :kva2:

recimo da bo vreme o.k. :blush:

kdo pride

Žrebec

Robert70 ?

Baracuda ?

Tiger ?

Matjaž˛& Brigitka ?

Dirty Aky ?

George Clooney

Rossi

...

ce bo vreme, bi jaz tudi bil za... ampak po dezju pa ne :-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druscina, lepo vas je spoznat danes v Kranjski (tiste, ki se ne bojite dezja in ste bili tam). Zal sem moral predcasno domov, zaradi ene sluzbene pizdarije. Upam, da ste se meli lepo in da ste vsi varno prispeli domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druscina, lepo vas je spoznat danes v Kranjski (tiste, ki se ne bojite dezja in ste bili tam). Zal sem moral predcasno domov, zaradi ene sluzbene pizdarije. Upam, da ste se meli lepo in da ste vsi varno prispeli domov.

Tudi tebe je blo fajn spoznat.

Sam škoda ker si dežnaka pozabu, si bil sigurno, kar fajn moker do doma. :surrender:

Janetka mafne so ble pa suuuuuper! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tebe je blo fajn spoznat.

Sam škoda ker si dežnaka pozabu, si bil sigurno, kar fajn moker do doma. :surrender:

Janetka mafne so ble pa suuuuuper! :yea1:

No in ko sva se pripeljala domov je dež nehal padat. Sicer pa smo se kljub dežju imeli fajjn. Pa golaž pa repete pasulj, pivo pa doma. Ne smeš ga na policajskem srečanju žlampat.

Lep pozdrav vsem,

igor in darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dežju posije sonce … upam , da bo jutri res :rolleyes: …… že od minule nedelje nas moč i…. pa ga še ni zmajkalo…

No ja …. tudi na IPI so nam postregli z njim. Zjutraj sem optimistično gledala v nebo. Predno sm odšla od doma, sem še Žrebca vprašala kakšno je vreme na Dovjah , da vem, a se že doma stlačim v kondomček al ne?

Povedal je, da v Dovjah mal pada. Oblekla sm se v dežjak, dvignila garažna vrata in presenečena ugotovila, da tudi doma že dežuje. Deževalo je do Lesc, tam je bila cesta suha vse do Hrušice, potem pa zopet dež. Na cilju ni bilo problema za parking … placa kukr hočeš, ura pa točno 11. Tam so že pridno delali Žrebec, Niko, Rajc …. pa tudi Tiger je bil že parkiran. Potegnem ven iz kufra maffine, da jih slučajno ne bi peljala nazaj domu, potem pa sva šla s Tigrom na fajn toplo kavico. Sredi četrtega požirka se je na vratih brunarice prikazala Darja, za njo pa Igor Br in Dante » Zebraman ».

Ko se je pridružil še Žrebec smo bili že lušna druščina. Nekaj časa smo klepetali pa pride Niko in zavpije » ja kašni motoristi pa ste, da celo v oštariji sedite v dežjakih «. :lol1:

Ob 12 uri je g. župnik imel kratko mašo, :book: sledil je blagoslov, nato pa zahvala IPOV-cev g. župniku in udeležencem. Malo sem poslikala prizorišče, motoriste ob odhodu proti Planici, nato pa jo mahnila domu, zarad fuzbalskih obveznosti.

Četrti IPIn žegn je za menoj in ker sm ostala brez pasulja in štrudla, mi naslednje leto pripadati dve porciji :yes: . Prilagam še slikce, pa se poglejte kuk ste fajhtni . :evilgrin:

Bye, bye by Janetka press :wub:

post-9535-127334220986_thumb.jpg

post-9535-127334222902_thumb.jpg

post-9535-12733422465_thumb.jpg

post-9535-127334226038_thumb.jpg

post-9535-127334227728_thumb.jpg

post-9535-127334229654_thumb.jpg

post-9535-127334231576_thumb.jpg

post-9535-127334233538_thumb.jpg

post-9535-127334235884_thumb.jpg

post-9535-127334238004_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se premislu ko sem opravil tehničnega za mojga štromčka se je u lublan uscal pa sem jo kar domov pod streho popihal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepooooo.....

:rolleyes:

No, danes pa je pa posijalo sonce... vsaj v nasi dolini....

A so kaksni gorenjci za kaksno krajso popoldanjsko furo? :whistle:

Z veseljem se je pridruzijo tudi sosedne pokrajine, da ne bi bilo pomote...

Ideje pa preloge zbiramo tam nekje do 11:30 – 12:00, potem bi pa bil cas za se vsest na konjicke... :naughty:

Jaz imamo eno "draft" idejo.... Ta poteka tam nekje iz Kranja, prek Ljubelja (ali KR Gore?), do Celovca, potem po lokalnih cestah (po hribih, ali ob hribih, dve varijanti sta), nazaj prek Zeljezne kaplje,cez Jezersko, po Kokrski doloini, do Kranja....

Pravijo pa tudi da tam nekje ob Kokri, imajo kavice in cajkcke za Stromerje, ampak to bi bilo se za preverit...

Cca. 150-200km, odvisno od proge, 2-3 urce, odvisno od vremena in tempa, in kavici ob prihodu...

Ampak, to je samo ideja... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor je reku vojak SVEJK

POKORNO JAVLJAM DA SVA SE Z OFSAJDAM SREČNO VRNILA IZ TOSKANE :kva1: :kva1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepooooo.....

:rolleyes:

No, danes pa je pa posijalo sonce... vsaj v nasi dolini....

A so kaksni gorenjci za kaksno krajso popoldanjsko furo? :whistle:

Z veseljem se je pridruzijo tudi sosedne pokrajine, da ne bi bilo pomote...

Ideje pa preloge zbiramo tam nekje do 11:30 – 12:00, potem bi pa bil cas za se vsest na konjicke... :naughty:

Jaz imamo eno "draft" idejo.... Ta poteka tam nekje iz Kranja, prek Ljubelja (ali KR Gore?), do Celovca, potem po lokalnih cestah (po hribih, ali ob hribih, dve varijanti sta), nazaj prek Zeljezne kaplje,cez Jezersko, po Kokrski doloini, do Kranja....

Pravijo pa tudi da tam nekje ob Kokri, imajo kavice in cajkcke za Stromerje, ampak to bi bilo se za preverit...

Cca. 150-200km, odvisno od proge, 2-3 urce, odvisno od vremena in tempa, in kavici ob prihodu...

Ampak, to je samo ideja... :whistle:

Vidim ba si se tud ti vrnil iz BAAAALIIIIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za poročilo iz IPA žegnanja in janetki za slike.

Aja, ko sem že ravno pri IPA - vsem slovenskim fantom v modrem, še posebej pa tistim, ki skrbijo za red in varnost na motociklih prenašam pozdrave dveh fantov v zelenem, ki opravljata enake naloge v okolici Koblenza, Nemčija (imen si žal nisem napisal :wallbash: ). Razlog za klepet - ker sem pozabil drugo kapo v torbi, sem pač po svetu delal reklamo za IPA Slovenija

Lepo se imejte vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 glažar:

Jaaaaaaaaaaaaaaaaa :trance_27_notworthy:

Mal je trajal, mal je pomagal vulkan, ampak ja.... sem nazaj... do oktobre, pol pa spet... :whistle:

Sej veš, ne.... :kva2:

Me veseli da ste veselo in srečno prišsla nazaj tudi vi... kratko foto poročilo pa nestrpno čakamo... :kava:

...Slavonija se pa tudi bliža... Jeeee.... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil serad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor je reku vojak SVEJK

POKORNO JAVLJAM DA SVA SE Z OFSAJDAM SREČNO VRNILA IZ TOSKANE :kva1: :kva1: :naughty:

povsod je lepo, a doma je najlepše

Dobrodošli doma, Glažar in še 7 srečnežev, ki jih je popeljal V Toscano :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glazar, a lahko pripnes kaksne trase, ki ste jih prevozili. Midva z mojo imava v planu, da se v kratkem odpeljeva na tiste konce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober je blo.. kaj dober fantastično je blo. :yea2: V naliv smo šli, v naliv se vrnili, vmes pa je bilo vsega. :kva2: Baterije so polne, potekajo pa že pogovori za naslednjo furo.... :xx: :whistle: ...

Evo da malo okusite le delček tistega kar smo mi

post-16698-127350300493_thumb.jpg

post-16698-127350302632_thumb.jpg

post-16698-127350304581_thumb.jpg

post-16698-127350308202_thumb.jpg

post-16698-127350310395_thumb.jpg

post-16698-127350311958_thumb.jpg

post-16698-127350313561_thumb.jpg

post-16698-127350315749_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toscana je po površini večja kot Slovenija...

Prekrasna pokrajina, težko je ujeti vse v objektiv....

post-16698-127350333899_thumb.jpg

post-16698-127350336941_thumb.jpg

post-16698-127350338338_thumb.jpg

post-16698-12735033943_thumb.jpg

post-16698-127350340906_thumb.jpg

post-16698-127350342114_thumb.jpg

post-16698-127350348059_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!