Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Živjo,

končno mal vremena!! Takoj sem ga izkoristil in se ob 16 uri namenil k Glažarju na sok, sam Gorenjska je polna zapor in obvozov :headbang:, tko, da sem moral full naokrog! (Radovljica, Kropa, Dražgoše, Železniki, Podbrdo, Most na soči, Kobarid, Bovec, Trenta, Vršič, KR.Gora, Mojstrana) :whistle: No sam se je splačal, dobil sem multisolo in prave domače (od Žemlnjice kupljene :yes: ) piškotke. Lepih 200km pa kusur. Evo slikce, gor je še snegaaaa polno!

Lepo se mejte družba, se ga porajtamo ko se srečamo.

BYBY

post-18326-127429651322_thumb.jpg

post-18326-127429652304_thumb.jpg

post-18326-127429653399_thumb.jpg

post-18326-127429654718_thumb.jpg

post-18326-12742965581_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

končno mal vremena!! Takoj sem ga izkoristil in se ob 16 uri namenil k Glažarju na sok, sam Gorenjska je polna zapor in obvozov headbang.gif, tko, da sem moral full naokrog! (Radovljica, Kropa, Dražgoše, Železniki, Podbrdo, Most na soči, Kobarid, Bovec, Trenta, Vršič, KR.Gora, Mojstrana) whistle.gif No sam se je splačal, dobil sem multisolo in prave domače (od Žemlnjice kupljene yes.gif ) piškotke. Lepih 200km pa kusur. Evo slikce, gor je še snegaaaa polno!

Lepo se mejte družba, se ga porajtamo ko se srečamo.

BYBY

Kakor za koga Matjaž....... sicer pa že res nestrpno čakam kak lep dan ...da vsaj malo popeljem svojega ..in svojo ..malo naokoli !!

PS: Lepe slike nimam kaj reč !!

LP vsem skupaj !!worship.gifworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

končno mal vremena!! Takoj sem ga izkoristil in se ob 16 uri namenil k Glažarju na sok, sam Gorenjska je polna zapor in obvozov :headbang:, tko, da sem moral full naokrog! (Radovljica, Kropa, Dražgoše, Železniki, Podbrdo, Most na soči, Kobarid, Bovec, Trenta, Vršič, KR.Gora, Mojstrana) :whistle: No sam se je splačal, dobil sem multisolo in prave domače (od Žemlnjice kupljene :yes: ) piškotke. Lepih 200km pa kusur. Evo slikce, gor je še snegaaaa polno!

Lepo se mejte družba, se ga porajtamo ko se srečamo.

BYBY

Po pa nej reče da sem jest nor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj pa je to srečanje?

Kot je reku BARAKUDA smo že v nizkem štartu :naughty: bo noro klapa odlična kot zmeraj in veliko :alko: :alko: :alko:

tako da komaj čakam :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor za koga Matjaž....... sicer pa že res nestrpno čakam kak lep dan ...da vsaj malo popeljem svojega ..in svojo ..malo naokoli !!

PS: Lepe slike nimam kaj reč !!

LP vsem skupaj !!worship.gifworship.gif

Lepe, lepe še lepše bi pa ble, če bi svojo boljšo polovico s sabo vzel in jo pri fotkanju postavil k motorju.

Matjaž važno da je blo luštno.

Upam, da se kmalu kaj vidimo,

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baracuda, a prideš v soboto na zur k Crnemu in Meliti? Bi rad slišal kako Leop Vince rorčki delajo.

Lp igor

Imam en kup obveznosti,če bo vreme se bom prpelov takoj ob 14h za kakšno urco pol pa damu :photo::kava:;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, :surrender:

sem kjer sem, saj veste, kje kruh služim :fight1::l_01::yea2::fight1:

Oblico dela imam, sedaj tudi s "granitnim" tlakovanjem okolice, mam namreč polne žepe "kock" in salamonelo iztrebljat.

Lep pozdrav vsem, Crni žal me nebo v soboto.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojlaaaa

jutri se vidimo, Frenk in Melita računata na vas,

nobenih izgovorov prosim,

delo vas bo že počakalo.

lp tečka :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojlaaaa

jutri se vidimo, Frenk in Melita računata na vas,

nobenih izgovorov prosim,

delo vas bo že počakalo.

lp tečka :winkiss:

a ti boš tud tam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TAKOLE :wallbash::headbang: PA GRE Slavonija v k......... :cry: ,podalšali bolniško s toplicami.Ne grem se zezat ,da mi pride kontrola sem pol :pos:

Vsi ,ki greste uživejte in srečno pot :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako Frenka in Melito sem obiskal za mano so prispeli Bobiboss in njegova sotrpinka pa Igor in Darja.Jaz sem bi seveda prvi ob uri ,ki sem jo napovedal (14h) po malčki :worship: pa sem jo podurhal v dežjaku okoli 15h (mi je kr prov pršu :evilgrin: ) srečal med potjo Aky-ja,ki se mu je pofrderbal ŠTROMČEK :headbang: po kratkem pogovoru sem se zapodu proti domu kamor sem prispel ob 17h.Najprej obkladki na koleno pol pivce in naprej v boj! :fight1:

POHVALITE KUHARCE IN LOVCE GOLEŽ JE BIL :worship: :trance_27_notworthy: :kva2:

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da se nisem mogel osebno oglasiti bom tukaj napisal:

Čestitke Crnemu in Meliti za odločitev pa veliko otrok, mazel tov! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...srečal med potjo Aky-ja,ki se mu je pofrderbal ŠTROMČEK :headbang:...

Ja, no. ketna mi je dol padla, pa še s sabo vzela semering na strani motorja. tako da je olje scal.

Baje se to pri nekaterih znamkah ne dogaja. Ali ne Igor?

:)

No, kakorkoli. Nacionalna vlečna služba ga je spravila v Kranj. V ponedeljek sklepamo bilateralni sporazum.

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, no. ketna mi je dol padla, pa še s sabo vzela semering na strani motorja. tako da je olje scal.

Baje se to pri nekaterih znamkah ne dogaja. Ali ne Igor?

:)

No, kakorkoli. Nacionalna vlečna služba ga je spravila v Kranj. V ponedeljek sklepamo bilateralni sporazum.

A.

Aky lepo, da si cel. Pa je ketna dol padla al jo je sol prežrla?

Frenk in Malita hvala za lepo popoldne in uživajta na skupni poti.

PS: Golaž je bil enkraten, tko, da ne vem kaj je Janetka Ofsajdu za krof težila. No vem, damam ni do hrane ampak pozornosti ...

Lepo se imejte i+d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crni, tanartabuljš vama želim, ...........................................

No, danes smo imeli službeno, prijateljsko kondicijsko vožnjo v Prekmurje :trance_27_notworthy: .

Števec mi je doma pokazal 476 km, bo še žrebec povedal koliko je on naredil.

Lepo so nas pogostili z bogračom, med vožnjo je padlo nekaj težkih dežnih kapelj proti lendavskim goricam, štrudelj na kmetiji " HIŠA VINA - ČUK " :worship::worship:, jeruzalemske gorice, :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

post-13958-127464363535_thumb.jpgpost-13958-127464371246_thumb.jpg

post-13958-127464375683_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crni, tud jaz vama želim vse tanajtabolš na vajini poti. :trance_27_notworthy:

Piknika se pa nisem mogel udeležit, vidim pa, da ste se fajn mel. :photo:

Lep pozdrav vsem. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni worship.gif

Upava, da ste se vsi uspeli varno vrniti domov in da vas ni preveč namočil dež wacko.gif

Zahvaljujeva se vam za vse lepe želje!trance_41_w00t2.gif

Hvala tudi vsem, ki so nama uspeli v soboto polepšati dan! trance_43_wavetowel2.gif

lp F&M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frenk in Melika !

Veliko življenskih uspehov na skupni poti Vama želijo Žrebčevi!

PS: danes sem priklopil garmina na PC in je pokazal 608 km :whistle::kva2:

tako, da vem zakaj sem se počutil tako :010

LP Vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Golaž je bil enkraten, tko, da ne vem kaj je Janetka Ofsajdu za krof težila. No vem, damam ni do hrane ampak pozornosti ...

Zdej si mi tud ti krof dolžan :lol1: , vzrok ti je itaq znan.... sva se včeri dogovorla :whistle:

biznis je biznis

BTW Janetka ne je mesa !!!

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!