Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Danes je nekdo z crno dvocevko delal tehnicnega na Letaliski v Ljubljani. Mislim, da je bila celjska registracija. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo klapa tkole, včeraj smo malce :kava: planirali.... Letošnja "happy birthday" fura bo 11.7. ali 18.7. odvisno od vremena in seveda števila interesentov. Predlagana smer je vzhod in sicer "route 69".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo klapa tkole, včeraj smo malce :kava: planirali.... Letošnja "happy birthday" fura bo 11.7. ali 18.7. odvisno od vremena in seveda števila interesentov. Predlagana smer je vzhod in sicer "route 69".

pred to furo gremo pa lahko za ogrevanje na Maltatal ...a ni žegn tam gor v začetku julija :naughty:

Žrebec ti sigurno veš :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo klapa tkole, včeraj smo malce :kava: planirali....

in kdo je to malce planiral :unsure: .... se dobivate v ilegali kaj ???

po možnosti ob krofih in mrzlem pivu :beer1: bemti vam sunce japansku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdo je to malce planiral :unsure: .... se dobivate v ilegali kaj ???

po možnosti ob krofih in mrzlem pivu :beer1: bemti vam sunce japansku

:naughty: :alko: BOSANSKA NAVEZA :lol1: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :alko: BOSANSKA NAVEZA :lol1: :evilgrin:

rahel popravek:

Bosanske kamikaze :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj ima cca 19*C,kdaj pa bo letos pa ne vem :?

Lansko leto smo se kopali nekje sredi avgusta...letos bi lahko tudi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se te dni kam peljete ... prav z veseljem bi še koga od vas osebno spoznal.

Jutri se bova mogoče z Glažarjem malce zapeljala. Ne vem pa v katero smer jo bova mahnila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto smo se kopali nekje sredi avgusta...letos bi lahko tudi :naughty:

Lani smo se tunkalli točno 15.8....na 4.tradicionalni vožnji, vodil nas je "florescenko" Barči

bil je še Žrebec, Igor z Darjo, Ofsajd, Maži z Brigito pa Aky.....

jest sm tu ZA , da ponovimo, letos je 15.8, na nedeljooooooooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pozabila omenit se Chimpo, tudi on je bil lani z nami...

evo za osvežitev spomina :whistle:

helouuuuuuuuuuuuuuu

Pa smo zmagal. Spravli smo pod streho tudi 4. V-Strom day. Tokrat smo se vozili po deželi cvička. Nekateri bodo rekli »ja in ???? », ampak mi že vemo zakaj je bila Dolenjska včeraj tako lepa. V en dan smo natlačli veliko, pa za vse smo imeli dovolj časa. Štartali smo po zajtrku ob 8.10 s Trojan. Od Trojan …preko Prebolda čez Marija reko itd….., dolina je bila v megli… Prvi postanek »na Prepihu« je bil nujno potreben, saj smo se okoli 10:30 ure dokončno vsi zbudili, ko je kamikaza v meganu, v ovinku mimo nas pobiral profil z gum, da se je kadilo in cvililo….. Barči nam je strokovno pojasnil , da je v tistih vaseh to povsem vsakdanji prizor.

8 motorjev, 9 uživačev in ena tečka (vaša obvezna oprema)

4 veliki, 4 mali….kdo ma velikega in malega pa že vemo

3x LJ 3x KR 1x ZG 1x KK

4x črn, 2x rdeč, 2x moder

Vozili smo se : Baracuda, Igor z Darjo, Aky, Ofsajd, Žrebec, Chimpa, Matjaž z Brigito in moja malenkost.

Od »Prepiha« smo se poslovili in naslednja postaja od Metlike proti Črnomlju je bilo kopanje v Podzemlju. Uro in pol smo se šli brezskrbne dopustnike, plavali….pričali…..pili….in se sončili pa senčili. Po kopanju je sledilo kosilo v gostilni Aljažev hram, malo pred Dolejnskimi Toplicami. Hrana super, Akyju so celo čevape spekli….. samo s kavo pa niste meli sreče….. sem jo pa zato imela jaz . Hvala za prijetno presenčenje, idejo, trud ,pozornost in lepe želje. Detajli ostanejo pod cenzuro. Po kosilu smo vozili veliko počasneje in pot nas je peljala preko Kostanjevice na Krki ….pa une vasi pa tretje vasi…do Malencev, kjer so imeli MK Škorpijoni zbor. Naroda ob 18 uri ogromno, pločevine kolkr hočeš…gledali smo itak samo motorje znamke » cenzura« in najlepši model »cenzura«. Prišli smo ravno pravi čas, saj so iz letala nad nami skočili 3je padalci in pristali pred našim nosom.

Prečekirali smo še štante…. v šotore nismo kukali, nalepko Škorpijnov sm dobila…. Malo pred 20 uro je bil čas za odhod domou, dugače bi Igor-Br zamudu košarko.

Baracudi in Akyju hvala za pijačo …. , škorpijonom pa za senco….

Peljali smo se čez Kozjanski park…..kjer gre cesta gore-dole-gore dole…ko vlakec smrti…uff smotan ritem. Dolenjska je res prelepa, če jo imaš cajt vidt in se poglobit v njene lepote….. tisti, ki vozimo gledamo na cesto in povem vam, da je blo na cesti tolk peska, kot na trojanskem krofu, makedama je blo včer uključenga tolk, kot ga ni blo v vseh letošnjih furah skup….. kar se pa okolice Novega mesta tiče….se ti pa zrola al od cvička al pa od rondojev.

Najbolj zanimiva imena vasi, ki sem si jih zapomila so bile : Družinska vas, Doljna težka voda

Domov sm prišla malo pred 22 uro, s 509 km za sabo in obsedela na mojmu Zukiju pred zaprto garažo. Tako sm bla fuč, da se mi tud z motorja dol ni dalo. Kar obsedela sem s čelado a glavi z usti do ušes.

Pa me je k sreči slišal Djume in mi odpru garažo….., parkiram, zreferiram, stuširam in padem v sladki spanec.

Mater je blo dobr

Jest bi šeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

EVO VAM MALO SLIKC

http://www.moj-album...album/16681866/

BYE BYE BY jANETKA PRESS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odličen opis poti...

Pa še tiskarski škrat me je nasmejal:

...na cesti tolk peska, kot na trojanskem krofu... :lol1:

hja.... tiskarski škrat je polizal cukr s krofa :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se bova mogoče z Glažarjem malce zapeljala. Ne vem pa v katero smer jo bova mahnila

to se teb sam zdi... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se bova mogoče z Glažarjem malce zapeljala. Ne vem pa v katero smer jo bova mahnila

Moj repertuar poznate :naughty: MAKADAM , :whistle: POLJA VSEH VRST :naughty: OKOLI CERKVE PO MOŽNOSTI 2X :naughty: DISTANCA V KILOMETRIH KOLK ZDRŽI MOTOR :naughty:

:yea2: SE VIDMO JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja pozabu povedat da štartan jutri ob 9,30h iz jesenicsmer v hladne kraje

Gdor se odloči naj me kontaktira na PM,ali mobi je v profilu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj repertuar poznate :naughty: MAKADAM , :whistle: POLJA VSEH VRST :naughty:

torej rabim vsaj 2 korenčka za sabo... :naughty:

Glaži dej me na spisek :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej rabim vsaj 2 korenčka za sabo... :naughty:

Glaži dej me na spisek :book:

:010

:trance_27_notworthy: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani smo se tunkalli točno 15.8....na 4.tradicionalni vožnji, vodil nas je "florescenko" Barči

bil je še Žrebec, Igor z Darjo, Ofsajd, Maži z Brigito pa Aky.....

jest sm tu ZA , da ponovimo, letos je 15.8, na nedeljooooooooooo

A se prav spomnim, da si imela tedaj rojstni dan?

Sicer pa bo dolga do 15. avg se bo treba še prej kaj umit. V petek sva bila na morju na Kamenjaku. Voda je bila fenomenale cca 24 stopinje, zrak ne prevroč, pa celo plažo sva mela sam zase. Bo treba ponovit drug teden če kaj ne pride vmes.

lp igor in darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se prav spomnim, da si imela tedaj rojstni dan?

jap, mela mela :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota … vroča sobota 11.06., medtem, ko so se moji domači cvrli pod vročim soncem na nogometnem turnirju, sem se jest hladila z vetrom v laseh na sobotni furi z naslovom

5 moških.com in 1@ Janetka

Bilo je razmeroma toplo sobotno jutro, poberem sendviče iz hladilnika v katerih so se s kumaricami stiskale še zadnje rezine slavonskega kulna … hladilna torba, pijača …. ma danes bomo meli res dobro za jest … aha … ampak tako je bilo moje mnenje predno sem prišla do prve točke našega zbiranja.

S Tigrom in Ofijem sem spila limonado, od Tigra dobila tradicionalni orehov štrukl :blush: in sm že vedla, da sendvič odpade z dnevnega jedilnika. Popijemo, zajahamo in gremo na Jesenice pred Glažarjevo delavnico. Glažar nas pričaka v popolni bojni opravi in začnemo s furo do prvega bifeja. A seveda, bolš da Glažar spije svojo kavo, kot da celo pot gagamo :wallbash: ker ni dobil svoje jutranje doze. Medtem, ko smo pred bifejem lezli z motorjev, sem že gruntala kateremu štromarju bom danes pila kri, :evilgrin: pa se še vsedla nisem, ko je Ofi na mizo položu krof in reku: »evo , da me ne boš spet je :l_01: ala cel dan, zakaj se vozim mim Trojan, pa pridem brez krofa.«

Kot veste, se mi redko zgodi, da ostanem brez besed, :surrender: a tokrat sem. Težko sem pogoltnila slino, se zahvalila in Ofiju dala častno štromasko besedo, da bom ta dan do njega strašno prijazna. :rolleyes:

Tigra nisem sekirala, on je že tko zelo potrpežljiv, Glažarja ne upam, ker me ne bo več seboj vzel….. no pa sem oplela.

Vržemo se u debato, Glažar vsaj okvirno pove kje se bomo vozili, niti sanjalo se mi ni, kje so tisti kraji in prelazi a važn, da bo lep dan za mano, po možnosti brez makedama. Med debato kelnarca prinese kave, men pa Colo in postavi predme na krožničku še zajeten kos jabučnega štrudla :kva2: (moj afrodiziak).

Kmal bi se mi zaletelo, kva hudiča se danes dogaja, a bi me rad podkupil, :unsure: da ne grem z njimi, a so kej ušpičl, pa se že vnaprej dobrikajo…a je to mogoče zarad debate o ročni masaži drugo leto v Bohinju … meni ni blo prou nič jasno. Bajkerji so ja barabe, jest pa sm od njih v dobri uri dobila za cel kufr peciva. :blush:

Ijoooooooooooooj kaj se meni gode …. Eno je zihr … lačna ne bom. Štrudl je bil Gažarjevo maslo in v 2 minutah sem štrudl eliminirala, njamiiiiiiiii.

Odrinli smo ob 10,30… mimo Dovja, tam sta se priklopla še Yamahaša Miha in Jure.

Prečkali smo italijansko mejo, pa zatem še avstrijsko in vijugali pa štromali po prostornih in skoraj praznih cestah. Res nobene gužve na cesti, razen nekaj počasnih kokoši v avtomobilh. :wacko:

Po dobri uri in pol lušne vožnje, je bilo užitka konec, ustavila nas je cestna zapora, delo na cesti. Nek kolesar, ki je šel v kontra smer, je sicer kak kilometer nazaj nekaj mahal, pa sem mislila, da mu muhe nagajajo….

Ustavili smo se, Glažar je šou v izvidnico in ugotovil, da naprej ne gre, nazaj je brez veze in ko sem ravno začela z molitvijo, da ne bo zavil na kozjo stezico v klanec, kjer je placa za dve karjoli u štric, je seveda Glažar zavil na kozjo stezico. :blink:

Ni blo časa za reakcijo, niti za upor, ker so bli za mano še 4-rje neustrašni IPOvci . Hvala bogu je bil asfalt in se mi je že smejalo … pa je blo lepga hitr konc, bumf evo makadam … sicer gladek a cesta je bila na sredini izbočena, pri krajeh pa visela navzdol.,

O bog, dej, da ga bo hitro konec. Jok brate - odpade , gledam na števc, mater sej ga bo hitr konc, upaaam … za Glažarjem se kadi, dviga se prah ... zatem je mal mokre ceste, pa se ne kadi , pa spet suha cetsa , pa se spet kadi, vmes sm požrla

4-5 mušic, ker sm mela dvignen vizir in v mislih skladala litanije, ki jih bom zapela Glažarju, ko se ustavimo. Najprej jih bo slišu zarad makedma pol pa še zaradi mojga prašnega motorja. Makedam se je končal po doooooooooooooolgih 5-tih kilometrih, mislim, da ga tolk nism prevozila v zadnjih 4 letih. Ko smo se u dolini ustavli na pauzi, sem že zajela sapo, da začnem tečnart, a sem začudena obstala, ker so že ostali udeleženci offroada lajali :fight1: na Glažarja, zarad prašnih motorjev pa »jebemti levo« pa » jebemti desno« pa « sem pucal, pa sem glancal« . Tiger je pa skulirano vzel krpico iz kufra (glej sliko) in začel z nežnimi krožnimi gibi brisat svojo joškarco. Sama sem bila raje tiho, ubogi Glažar jih je že dovolj slišal … in ja, tud moj Zuki je bil siv, pa ravno zdej, ko sem ga u četrtek po skoraj pol leta zglancala u nulo. Mal smo še počvekal, Glažarja vprašam kaj nas zdej čaka, je še kako presenečenje, pa je oblubu da ga ne bo. Gremo naprej. Prvi cilj je bil prelaz »Turnhohe« na višini 1.764 m n.v. , ceste so bile skoraj prazne in le sem pa tja, je bilo kaj peska na cesti, potem se je cesta malo spustila. Med vožnjo smo videli tudi atrakcijo. Rdeči oldtajmerski traktor je s polžjo hitrostjo prehiteval zeleni oldtajmerski traktor in videli smo »traktorske škarje« v živo. Nekje na 1.500 m. n.v. smo meli malico. A ste vedeli, da imata orehov štrukl in Cola :alko: na tej višini čist drugačen okus kot recimo na Kokrici, ki je na kakšnih 420 m n.v. Naslednji prelaz je bil Solkpass na višini 1.790 m, :photo: tam so bile še flehe snega, na cesti tik pred vrhom čreda lepih simentalk, ki so imele seveda prednost na cesti, vimena pa tako polna, da so ga jih brusla po asfaltu. Bilo je prijetno hladno in spomnila sem se na nekoga, ki je v neznosni vročini penzlau stene tam daleč ob morju in si brisal švic s čela, naš Seba –jeba.

Po osvojitvi drugega prelaza smo se ustavili šele v Obertaurenu , tam je padla druga kavica, ki sem jo preskočila. Raje sem se vlegla na travo med mravljice in gledala v nebo, lovili so nas oblaki jest butara pa sem dežjak pustila doma. Imeli smo srečo , samo požegnalo nas je nekaj kapelj, ostali smo suhi. Da nam med vožnjo ni bilo dolgčas, mi je začelo zmanjkovati bencina, Glažar pa je kot nalašč vozil mimo črpalk kljub temu, da sem mu namignila da rabim bencin. Srčni utrip mi je naraščal premosorazmerno s številom sfalenih črpalk in ko sm mela srce že u grlu, sem se obupana odločila, da zavijem na prvo naslednjo črpalko, a na mojo srečo je tja zavil tudi Glažar. Dobra odločitev, bencin je bil 1,16 €, cenejši kot pri nas. Očistili smo še vizirje, pušači so pokadili fajfo gmaha in smo šli naprej. Kmalu je tudi Jure imel srce v grlu, ko je ugotovil, da je med vožnjo v njegovem rokavu pristal sršen… vse o.k., sršen si je premislu in Jure si je oddahnil. V Slovenijo smo se vrnili preko Korenskega sedla kjer trenutno potekajo cestna dela. V Kranjski Gori je bil na cesti pred menoj en kos »debelga štrika«. Kot piše v knjigi za motoristke telebanke »ne izogibaj se oviram-to je nevarno« sem se peljala lepo naravnost z namenom da ta »štrik »povozim. Štrik je začel čudno vijugati in se premikati in z grozo sm ugotovila, da bom povozila slepca. Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, bljeeeeek, a ostal je v enem kosu, povozil ga je še Miha in nam kasneje z zelo sočnimi besedami opisal kako se ga je ustrašil. Pih pa tak bajker k se boji slepca, (kolk se ga jest bojim bolš da ne veste) . Naša ciljna točka je bila na Dovjah, kjer smo skupaj ob hladni pijači :beer1: še veselo strnili dnevne vtise in ko smo se ravno hoteli raziti, sta nas s ceste na BMW-ju opazila še Matjaž in Brigita, pa smo debato podaljšali za pol urice. Skratka imela sem se fino in fajn, :yea2: ktera se pa nebi, če bi imela spremstvo 5 –tih moških. Fantje hvala za družbo in pocukran dan in vseh 542,6 kilometrov. :trance_27_notworthy:

Janetka ma vas rada :whistle:

Bye bye by Janetka press

post-9535-127658231934_thumb.jpg

post-9535-127658233629_thumb.jpg

post-9535-12765823599_thumb.jpg

post-9535-127658238758_thumb.jpg

post-9535-127658241807_thumb.jpg

post-9535-127658243998_thumb.jpg

post-9535-127658245993_thumb.jpg

post-9535-127658247967_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še malo : :010

post-9535-127658256932_thumb.jpg

post-9535-127658258747_thumb.jpg

post-9535-127658260443_thumb.jpg

post-9535-12765826311_thumb.jpg

post-9535-127658264775_thumb.jpg

post-9535-127658266792_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!