Skoči na vsebino

Obupna slovenska imena, priimki in kraji!


harmony

Priporočene objave

ja res za nasmejat..ampak nisem pa zasledila imena Puma..no tko je hotla dat ime moja sestrična svoji hčerki... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale je pa res :grim

"V Sloveniji zares obstaja fant, ki mu je ime Brusli." :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: hahahahahahaha ob temle sm se pa pošteno nasmejov haha....

ampk če bol pomislm... :hmm: bogi tile ljudje a si predstavlaš d se morš predstavt pred publiko na javnem nastopu:

"Sem Nora Muha iz Kravjeka :D" hahahahaha noro ej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatera imena in priimki od tukaj so dokaj pogosti in niso niti tako smešni. Na srečo pa nisem tukaj našel nič kar bi bilo povezano z menoj zato se lahko smejim :D Za razliko morda od nekaterih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :worship: :lol: :kva2: :yea1: :lol1: no coment

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahhhahahha tip je car....CARRRR :> joj dons na treningu nism cutu take boolecina na trebusnjakih kot zdele :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha smeh pa je garantiran ja :D Pa stil ma za pisanje. Vse je napisano duhovito svaka čast =)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej... dober članek... tut jest sm se nasmejal :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Samo ima tip poanto: nekateri starši so res mal blesavi, ka nadeneju nič hudega namernemu otroku kakšno ime, ki ga potem zaznamuje za celo življenje.

Ampak od cavalirja... "Nora Muha"... :lol1: :lol1: :lol1: Ta pa poseka vse :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :kva2: :kva2:

Moj znanec je dal svojemu prvemu sinu ime Žan( po znanem mišičnjaku) :kva2:, no še vse lepo in prav, se jima rodi še drugi sin, pridemo na fešto in slišimo ime drugega Žak :lol1: , ma da počiš od smeha, saj otroci so čisto v redu, starši pa kje so imeli glavo :slap: , takoj je kolegu, ki je bolj zajebantske sorte ušlo in reče: ja fino samo še Pak in Mak manjkata pa boste vsi na kupu! Mi vsi skupaj, ki smo se do tedaj zadrževali smo bruhnili v gromozanski smeh :lol1: , no pa se je vse izšlo, sicer očetu se je videlo, da mu ni prav, ampak se ni dalo izdržat brez smeha, ni pa bilo od nas to najbolj lepo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

Kolega je včasih hodil s punco, ki je živela na naslovu Kravjek 1a. Še iz vojske sem ji pisal, v pismu pa sem ji tudi povedal, zakaj ji pišem; ker enostavno ne morem pozabit naslova. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah no, večina krajev mi je poznanih, tak da se ob njih nisem prav nasmejala (Huda polica je med drugim tudi v Šmarju :) ), glede priimkov pa-pred leti spoznala nekega fanta ki se je pisal Fikfak (no to pa mi je blo smešn takrt), Mišmaš je pa tudi v Šmarju (se mi ne zdi smešno-mogoče zato ker sem že tako navajena na ta priimek). O imenih pa raje nebi :grrr :D

Ampak kaj čmo, tko pač je. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prestolnici obstajata dve punci z imeni Sava in Soča. Sram me je. Zanju.
Butasta imena so tudi Gaj, Maj
užna imena: Zuhdija, Mafalda in Jusuf so sicer grozljiva...
P.S. Ker me je prispevek strašno psihično utrudil in še komaj razmišljam o tem, bom na hitro brez komentarjev naštel še nekaj imen, ki me ubijajo (večina jih je iz članka iz ene materinske revije, kjer so starši predstavljali svoja eksotična imena in bili pri tem žareče ponosni nase - jaz pa sem imel željo, da bi vsakemu posebej na stopala prižgal konjska kopita): Takole: Job, Nico, Pilar, Karles, Nicol, Endrina, Tajra, Blerta, Edona, Alias, Noah, Anthea, Hanah.

Eno izmed bolj neokusnih blogvskih onaniranj na svoj prav, ki je v resnici samo malomeščanska zaplankanost in posledica dolgočasja.

Mafalda ni južno ime. Job je svetopisemsko ime. Sava in Soča sta "zgrešeni" v taki meri kot Bor in čisto nič bolj. In zakaj bi morali biti vsem ime samo Blaž in Alenka? Predvidevam da Jože že ni več sprejemljiv.

Bedarija. :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno izmed bolj neokusnih blogvskih onaniranj na svoj prav, ki je v resnici samo malomeščanska zaplankanost in posledica dolgočasja...

Nagaya je izjemno lepo slovensko ime, pa tudi gornjemu postu ni kaj dodati B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya je izjemno lepo slovensko ime, pa tudi gornjemu postu ni kaj dodati B)

je šlo pač za mačko...kam pa pridemo če bi ji dala ime Špela? :whistle:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš "slovence", ki v imenu in priimku razen dveh treh samoglasnikov nimajo nobene črke, ki jih pozna slovenski pravopis (qwxyćđ), pa jih izgovori, če jih moreš. Višek bedarije pa mi je ko si odrasel človek (po nasvetu kakšnega padarja "iznakazi" ime, ker da se bo potem bolje počutil). In "padeš dol od smeha", ko si ženska da ime "Bela Belinda", da o "Mujotu", ki je sedaj Turn und Taxsis sploh ne govorimo. In imaš paciente, ki si tolikokrat spremenijo ime, da na koncu vejo kako jim je ime samo, če pogledajo na osebno.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je šlo pač za mačko...kam pa pridemo če bi ji dala ime Špela? :whistle:

Približno tja, kot smo prišli, ko laufa po Tivoliju bokserka (pes) Lenča, pa mini šnavcer Eva, neki srednje velik mešanček Samo itd..... :trance_33_sleep:

Aja, tudi irski seter Pepe se je svoj čas valil tam okoli, pa seterka Asta.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razprava o izbiri imena se mi zdi ravno toliko smiselna kot razprava o izbiri barve laka na na nohtih ali tipa motorja ki ga vozi posameznik.

dolgočasna.

:naughty:

a bo kej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!