Skoči na vsebino

Mejkap 2 - Ženski rock bend


Priporočene objave

Evo. Po krajšem posvetu objavljam tole v Krneki, ker zaenkrat ne sodi v moto dogodke. :D

Iz skrajno zaupnih virov :ninja: izvedel, da se obeta v Agro Pubu v Domžalah ta petek (21.10.2005) okol 21h ženski rock koncert.

Ok - vem, da so bile Mejkapice do sedaj bolj popy (da mi ne bojo zamerle... :xx: ) ampak me prav zanima kako se jih sliši v živo.

Firbec je prevelik in jih grem pogledat in jim nudit moralno podporo za širjenje rocka (in zmanjševanje komeršlpopa :yea1: )

Sploh pa - rock (yet to be seen and heard) :yea2: , napol slečene bejbe - verjetno v usnju :kva2: , pivo, pivo, pivo..

:beer2: še par motoristov se za šank usede, pa je Moto dogodek... :kva2:

Torej če koga zanima - Agro pub Domžale, jutri 21h, in pomemben podatek - ni vstopnine...tok več za pivo ostane... :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje je zraven benzpumpe v Domžalah. men so rekl - "...pred pumpo zaviješ desno in parkiraš 20m naprej..."

... kese? kekse?....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje je zraven benzpumpe v Domžalah. men so rekl - "...pred pumpo zaviješ desno in parkiraš 20m naprej..."

... kese? kekse?....

Ja kekse sem mislu. Une kostanjeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveliko tveganje, da bi po ogledu tega fenomena moral bit večino časa aktiven v Vomitoriumu (pa ne od popitega pira :grrr ) in nadaljnih 48 ur preždeti doma pred hi-fijem (ali na kakem kvalitetnem špilu) za detoksifikacijo.

Hvala, ne jem mastnega. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne bo, ampak vseen poročajte kolk so vroče ...  :kva2:

cirka 39 stopinj celzija ... mogoče eno ali dve manj ... ali pa ene par več, odvisno, če meriš med žurom ali pa potem, ko se shladi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveliko tveganje, da bi po ogledu tega fenomena moral bit večino časa aktiven v Vomitoriumu (pa ne od popitega pira  :grrr  ) in nadaljnih 48 ur preždeti doma pred hi-fijem (ali na kakem kvalitetnem špilu) za detoksifikacijo.

Hvala, ne jem mastnega.  :fredy:

A ne bi vseeno šel, sej zmeri najdeš na ženskah nekaj dobrega :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi vseeno šel, sej zmeri najdeš na ženskah nekaj dobrega  :devil:  .)

Itaq. To je korekt. Ampak jaz ne govorim o babah, ampak o muziki. Zrihtaj mi vstop na en fotosešn od teh bab pa grem z veseljem. :grim

Plus to: Če lahko na vsaki babi najdeš kaj dobrega, to še ne pomeni, da zato na njej ne moreš najti tudi kako ne-tako-dobro stvar. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq. To je korekt. Ampak jaz ne govorim o babah, ampak o muziki. Zrihtaj mi vstop na en fotosešn od teh bab pa grem z veseljem.  :grim

Plus to: Če lahko na vsaki babi najdeš kaj dobrega, to še ne pomeni, da zato na njej ne moreš najti tudi kako ne-tako-dobro stvar.  :ninja:

Ne se zdaj vun vlačit :P ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kurc, če te pa muzika moti ... boš kar vuni ostal  :grim

Kdo je govoril o koncertu? :grrr

:topic: Okej okej itaq da me ne bo, bodimo resni, no.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se zdaj vun vlačit  :P  ...

saj se ne... rajši bi se not tišal  :lol:  :P

Jah kurc, če te pa muzika moti ... boš kar vuni ostal  :grim

Kdo je govoril o koncertu?  :grrr

Glede :SS govorimo o koncertu, gled vun vlačenja/not tišanja pa o drugih stvareh ;) :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede  :SS  govorimo o koncertu, gled vun vlačenja/not tišanja pa o drugih stvareh  ;)  :grim  :devil:

Potemtakem je pri tebi muzika lahko ta moteč dejavnik, da če ni prava ne moreš not pa vun vlačit :devil: :grim :004

Zdej bom pa nehala, ablubim :oops: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potemtakem je pri tebi muzika lahko ta moteč dejavnik, da če ni prava ne moreš not pa vun vlačit  :devil:  :grim  :004

Zdej bom pa nehala, ablubim  :oops:  :topic:

hehe. Ampak še vedno ne grem. :grrr :grrr

Juhu, tale post je pa celo ON topic. :OK:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe. Ampak še vedno ne grem.  :grrr  :grrr

Juhu, tale post je pa celo ON topic.  :OK:

Sej js tudi ne ... tudi ne morem pri taki muziki .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj pa lahko samo potrdim ! zraven slabe muzike ne more biti dobrega sexa, kar pa ne pomeni da poleg dobre muzike ne more biti slabega sexa !

eh, nič, grem fukat pa muziko .... bom raje stišal ! :P eh, bom samo muziko raje poslušal ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še slabše smo fukali in še bolj grozno muziko poslušali. sicer me ne bo, ampak z pravo količino piva in družbo motoristov se bo ziher dalo preživet. :P

pirko - ma ne ti meni, če ptujske veselice preživiš, bi kaj takega tudi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!