Skoči na vsebino

Di tech


Jebediah

Priporočene objave

Najprej sem mislu da je pač to vedno pri teh skuterjih, potem pa je prjatu dubu ditecha popolnoma novga, pa njemu to ne dela;

Ko ugasnem skuter se sliš še neki, kot bi zrak nekje ven pihal;

-najprej sem mislu da je to sklopka ki še mal drajše ali da je to jermen, potem pa sem šel malo to podrobnejše poslušat in ugotovu da to prihaja nekje v mashinskem delu

kot pravim, sliši se kot bi zrak nekje pihal

mashina pa ne gre nix slabš, oz gre isto kot prej!

Se komu kej sanja kaj bi to blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ne vem kva bi lahk to blo zato sam je pa pr men tud neki čudn. K ugasnem motor začne tam pr auspuhu kr neki ropotat (tak zvok, ko da bi frcnu u auspuh)! Pol k se pa auspuh mal shladi pa to neha delat :unsure: :unsure: :hmm: :huh: Aprilia pač :lol1: :lol1: :OK: :OK: :lol1: Aja pa še to pomje bi blo bolš če bi tole napisu v temo Aprilia sr50 ditech zato k sm jest tud prej napisu eno temo v zvezi s tem pa jo je Dave kuj prestavu! ;) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ne vem kva bi lahk to blo zato sam je pa pr men tud neki čudn. K ugasnem motor začne tam pr auspuhu kr neki ropotat (tak zvok, ko da bi frcnu u auspuh)! Pol k se pa auspuh mal shladi pa to neha delat

ja to tut men če moaš blokade udzuni ti tko dela ker je avspuh vroč slišjo

se take tr tr tr pikice neki tazga na krajši vožni pa nč

še to men nč ne piha ven iz mašine :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa fak a vm ni jasn da se kovina iz katerga je izpuh zarad vročine razteza. Tist zvok kokr da en frca v izpuh je pa takrt k se ohlaja. Tok za inf.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klemen, da nisi ti strihal z narobno barvo, pa ti jo pali :P

Drugace bi blo to pa zaradi ohlajanja, ja. Meni tudi vcasih malo poka po voznji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ne vem kva bi lahk to blo zato sam je pa pr men tud neki čudn. K ugasnem motor začne tam pr auspuhu kr neki ropotat (tak zvok, ko da bi frcnu u auspuh)! Pol k se pa auspuh mal shladi pa to neha delat :unsure: :unsure: :hmm: :huh: Aprilia pač :lol1: :lol1: :OK: :OK: :lol1: Aja pa še to pomje bi blo bolš če bi tole napisu v temo Aprilia sr50 ditech zato k sm jest tud prej napisu eno temo v zvezi s tem pa jo je Dave kuj prestavu! ;) !

ah to ni nc narobe, sej katalizator pr avtu tut poka k se ohlaja. aja ammm men to evolution tut dela, tko da brezskrbi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tega ni nikdar delal. Se mi pa zdej pojavlja v mašini en tak čuden zvok kot da bi kej klokotalo. Sem jo odpru pa ni blo nč tacga... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace bi blo to pa zaradi ohlajanja, ja. Meni tudi vcasih malo poka po voznji...

meni tudi ja :)

nič takega :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne govorim jz o nikakem auspuffu...

k ni noben poslušal oz bral?

ni to nobeno pokanje, žvrklanje karkoli..

sliši se kot bi nekaj pihalo (kot zrak)...prihaja pa nekje iz mashine, torej težko verjamem da je to sklopka ali pa jermen (glede na to da je skuter takrat že ugasnjen in na miru pa je to še manj mogoče)

se slučajno komu sanja, kaj nej preverim? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poka...poka.... :D Daj gor taki aupuf pa kaki filter pametn pa neboš nič več slišal pokanja :lol1:

@"pihanje" :? Kaj vem. Mogoče kakšno tesnilo na hladilnem sistemu :? al pa kaj takega :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poka...poka.... :D Daj gor taki aupuf pa kaki filter pametn pa neboš nič več slišal pokanja :lol1:

@"pihanje" :? Kaj vem. Mogoče kakšno tesnilo na hladilnem sistemu :? al pa kaj takega :hmm:

ja točno to, meni je tudi voda ohaja vun, pa je piskalo tam pri hladilniku ko kaki veter ja :huh:

poglej hitro kolko vode še maš notri, pa vse cevi od kilerja do cilindra, če kje spušča :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sekiri se, to je za diteche normalno. To tud moj dela.

Zvok je pa isti kt takrt k ga kurblas (k das kontakt pa cakas da lucka ugasne) .... pumpa za benz al neki tazga je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je di-tech vsem poka auspuh tist tvoj cudn zvok pa lohk k pumpca neha delat da spusti zrk al pa kej druzga sej lahk da se tvojmu kolegu isto slis sam prej neha delat pa ne sliste k tist na zacetku je skor pr vsaki di-tech razlicn saj kolkr sm jih jst vozu pa jih nism mal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pozdravljeni!

Vzel sem luč z motorja, slikce imate spodaj. Zanima me kako reč dobiti narazen, da bi lahko zamenjal žarnice, saj je ena "fuč"? Probal sm odšraufat notri, ampak dvigne celo ploščo, ta pa potem ne gre zadaj ven...

LP, Nejc

post-9211-1160551649_thumb.jpg

post-9211-1160551681_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhe, pa sj ni taka znanost...

tale rumeni jeziček zadaj...ki pride na žarnico, ga sm lepo malo k sebi povlečeš pa zarotiraš! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!