Skoči na vsebino

GIlera DNA


klimbra

Priporočene objave

Kakršnekoli informacije.Slišijo se različna mnenja:

-pokvarljivo

-super za pelat

-ITD

Lastniki...........plizzzzzzzzzzzz......mulac hoče neki tazga met.....men pa itaq tošl to ne znese,pa da vsaj izvem nekaj o tem čudu!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo boš verjetn deležen kritike, ki je tle doletela že vsako Aprilio RS. Zadeva misli da je in izgleda kot motor, vleče pa kot skuter. In kolikor jest vem nima niti prestav, temveč ima SKUTERSKO mašino...

Ampak vseeno je reč luštna za pogledat in vsaj nekoliko bi tvoj mulac izstopal od gužve skuterjev...

Samo moje mnenje, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse to mi je več ali manj znano........

Sam P***** M****** a res ni na tem forumu nobenga,ki bi tole zadevco od bliz poznal???????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem se pelal z to mašino.

Je neki najboljšga če tvoj mulc ne obožuje šaltanja (kar ta motor poganja skuterka mašina z motoja Piaggio NRG). Motor je isto pokvraljiv kt vsi skuterji :) . Je pa tko. Je Gilera. Ta pa je italjan. To se lepo vidi na obliki ampak k sem se jest z njim pelal ni plastika nič pokala, ampak bla lepo kompaktno gor priterjena in lepo rdeče kovisnko spolirana :) . Drgač pa na njem sediš bojl športno in kr kulj zgleda. Sam ni pa nevem kak udobn na 2 pelat.

Sam se se pa že pelal z njo in morem rečt, da diski primejo ko noro! Na prvega ga postaviš kdaj hočeš. Je pa sam gas ane. Pa zvok ma mal hecn za tako obliko motorja. Drgač je pa ful fancy motor - sam predrag. Nov je okol 600k sit, rabljenih je pa malo. Sam se da tut kak rablen kje dobit.

Aja še to. Digitalne števce ma in so zlo zlo dobri. K majo oranžno osvetlitev. Ful ok pride nakonc vse to vn.

Pa mal večje kolesa ima, zato je pomojem tut bojl varen v ovinkih, k ga je treba mal položit.

Slikca 8)

dna%2050%20rot.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno odgovor k sem ga hotu.

To da ni za dva......ma superrrrrrrr.....itaq bi mu zadnje tačke dol odmontiral,da ga nebi slučajn prjel,da še koga zadi pele.

Hmmmmmm cena....ma ni šans za novega....itaq pa to pride na vrsto šeše drugo leto,seveda z vsemi izpolnjnimi pogoji,kot so izpit,pa seveda šola....itd.Do takrat pa bodo že mnogo cenejši!Kot primer,letnik 2001......420k sit,praktično brez km.To se pa že lepše sliši kaj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, sej res bolš. Kr se jih ful ponesreči s telimi skuterji :/ Pa ponav so to taki, k so novinci na motorjih pa pridejo na šuder seveda stisne zadno do konca (pol mojih kolegov sploh neve zakaj majo spredno zavoro, k so navajeni s pecikla da špure vlečejo - kriza!) pa ga odnese in bum..najhujš je pa to, da se drkajo okol brez čelad...

Ja sej sm že vidu, k so zdle pocenitve starih letnikov..dobiš novga sam en let starga okol 100jurjev cenej..

Ja itak..pa tak motor bo tut še pol k bo mal bl star držal ceno, ker jhi je mal..skuterjim pa dost hitr pade, ker jih je 'ko dreka'..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da ni za dva......ma superrrrrrrr.....itaq bi mu zadnje tačke dol odmontiral,da ga nebi slučajn prjel,da še koga zadi pele.

... na zgornji sliki se mi zdi, da ima stopalke za sopotnka ... in da je možno sneti pokrov na zadnjem delu sedeža ... torej kaj iz tega sledi? ... verjetno to, da bo Klimbra šraufal ... najprej stopalke dol, potem pa pokrov fiksno pritrditi ...

... ampak preden to narediš, pomisli na nekaj drugega ... kako bo tvoj mali zafrustriran, ko ne bo mogel kdaj zapeljati kakšne deklice, ki se ji bo zahotelo vožnje ... in bo moral povedati, da mu je to preprečil "stari" ... verjetno bo težko dobil katero, saj se bodo vse ustrašile v.d. tasta ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ponav so to taki, k so novinci na motorjih pa pridejo na šuder seveda stisne zadno do konca (pol mojih kolegov sploh neve zakaj majo spredno zavoro, k so navajeni s pecikla da špure vlečejo - kriza!) pa ga odnese in bum..

:shocked!:

Thehehe ... sej ce na sodru prednjo stisnes, mislis da je kaj bolje? :D Ce blokiras zadnjo mogoce se ujames, ce to naredis s prednjo ... pozabi :) Zavirat samo z zadnjo je pa itak neumnost, ker je nekajkrat daljsa zavorna pot :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno bo težko dobil katero, saj se bodo vse ustrašile v.d. tasta ... :lol:

Al bo pa dobil kako, ki se bo s tem tastom lepo ujela, pol bo pa j**al jeza :lol: :lol: :lol: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da ni za dva......ma superrrrrrrr.....itaq bi mu zadnje tačke dol odmontiral,da ga nebi slučajn prjel,da še koga zadi pele.

... na zgornji sliki se mi zdi, da ima stopalke za sopotnka ... in da je možno sneti pokrov na zadnjem delu sedeža ... torej kaj iz tega sledi? ... verjetno to, da bo Klimbra šraufal ... najprej stopalke dol, potem pa pokrov fiksno pritrditi ...

... ampak preden to narediš, pomisli na nekaj drugega ... kako bo tvoj mali zafrustriran, ko ne bo mogel kdaj zapeljati kakšne deklice, ki se ji bo zahotelo vožnje ... in bo moral povedati, da mu je to preprečil "stari" ... verjetno bo težko dobil katero, saj se bodo vse ustrašile v.d. tasta ... :lol:

Easy.....če bo zaradi tega zafrustriran,kar naj bo.Pri 14-ih prevzeti odgovornost še za enega potniha.........halooooooooooooo.......boljš,da je zafrustriran za celo življenje,kot pa zaradi kakšne neumnosti,pa naj bo ta z njegove strani,al pa naj jo povzroči kak drug udeleženec v prometu!!!!!!!!!!!!

Se strinjaš???????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še moje mnenje.

Pelu sem ga predlani na motoboomu in ker sem bil do takrat navajen na skuter z gumami 90 sem imel občutek da sploh noče v ovinek.

Glede obratomera pa, sej ga ima tut aerox lahko pa kaj ti tm pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CYC : hja možno, sam še vedno je bojle, da stisnes sprednjo do take mire, da ne zablokira (ker pol is res tut v p.... ;) ) vsaj mal pomaga.

Drgač pa je bil tist sam primer. Ga vidiš tut ko se prpele 90 s skuterjom pa potegne 5m dolgo špuro tm pred bejbami. Kreten. Nakonc je pa tko, da bejbo dobim jest, on pa si lohk kupuje gume vsakih 3k km :wink: :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 90 km/h samo pet metrov črte. Mene je enkrat ena mama mal zafrklna, k se je pred mano čist ustavla pred izvozom s ceste (je šla v trgovino) brez žmigovca, sevede... Z 90km/h sem vlekel črto olalaaaaa metrov, poleg tega da je bila zadnjih x decimetrov tudi prednja guma blokirana...

Sej vem, zdej se boste name spravli kaj se vozim okol s predelanim skuterjem - hm ja, če bi bil na Hayabusi 1300 bi me ženska ravno tako zafrklna in bi mogu isto žlajfat... razen če bi jo prej prehitu. :D

Lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CYC : hja možno, sam še vedno je bojle, da stisnes sprednjo do take mire, da ne zablokira (ker pol is res tut v p.... ;) ) vsaj mal pomaga.

Ce je pesek vsekakor prednjo zelo z obcutkom :wink: Na cistem asfaltu samo z zadnjo zavirat je pa jasno neumno :) Sploh je pa neumen tisti, ki misli, da bi bilo to kateri vsec ce on gumo blokira hehe :twisted: :D Ce je kolikor toliko pri pameti postudira da se zavirat ne zna :wink: :idea: :!: :twisted: 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima to: če bi pr večji hitrosti-recimo 70 stisno prednjo bremzo do konca a bi ti jo odneslo al bi te prevrglo kot na biciklu? to me zanima bolj za športne motorje z dobrimi bremzami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si na asfaltu boš lepo počakal. Ker to ni tsk ko becikl. Ker tu ti disk ne zablokira gume, tko kt tiste gumice pr beciklu. Pa še lega motorja na cesti je taka, da se ne prevrže kar tako. Seveda, se ga pa da tut na sprenjega postavtit. Sploh kakšnga hudga športaša z dvema diskoma..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oziroma če je asfalt malenkost pregladek in je prisotna tudi majckena panika čist komot zdrsne in evo te na tleh.

Aja, na sprednga gre pa tut NSR z enim diskom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DNA 50 je v osnovi cestak z runnerjevo mašino.

Sam sem se peljal in gre kar lepo v ovinek, ma dobro končno in pospeške.

Obratomer ti nič ne koristi saj avtomatsko menjuje (obratomer imata tudi Aerox R Max Biagi in NRG).

Torej spada med bolše skuterje a je za 50.000 dražji od konkurence.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!