Skoči na vsebino

Naročanje prek www.scooter-attack.com


c00L3r

Priporočene objave

Je že kdo od tukaj mogoče naročil kaj preko spletne trgovine www.scooter-attack.com iz Nemčije. Zanima me način plačila (kreditna kartica ali po prevzetju), dobavni roki, poštnina ter mogoče še kakšni stroški, ki lahko nastanejo.

Zanimam pa se zato, ker so nekateri deli za skuterje bistveno cenejši. Izpuhi se npr. začnejo pri 26k, halogenske luči pri 9k....

Če ma kdo kakšne dobre/slabe izkušnje na www.scooter-attack.com ali kateri drugi spletni trgovini s skuter deli, mi jih naj prosim opiše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da se da vse take dele dobit pri dcooterkitu.

probaj jih kontaktirat na

E-mail: info@scooterkit.com (deli za skuterje)

Telefon: 0386 35 46 15 73

mogoče ti lahko oni kaj zrihtajo po ne veliko drazjih cenah (skor iste cene ker če naročas iz tujine te pride poštnina + provizija banke ker moras denar nakazat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scooterkit.com naroča prek scootercenter.com tako da si lahko tam ogledate katalog in naročite na scooterkitu in bojo vam to oni poslali.

računat pa še zraven tiste cene treba nekaj davka in poštnine :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim da bo možno kaj s Scooter Center tudi po 1.5. ker se niso nič popravili kar se tiče zaloge, kot smo ugotovili so uvoznik le za manjše kozmetične komponente medtem ko so za ostalo le posrednik in posledično nimajo nikakršne zaloge (npr. Hebo Manston 3 kom za celo Nemčijo, 40 mio.

ljudi).

Boste pa verjetno po 1.5. lahko enostavneje kaj naročili neposredno s teh strani (priporočamo Scooter Attack ker imajo največje skladišče in boste imeli več možnosti dobiti željeno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi2 z cimetom sma se pogovarjala da bi narocila kaj z scooter-attacka....Danes bom jaz poslal mail ce ze v Slovenijo dostavlajo,koliko bi bila postnina,cena...Vas bom obvestil ko dobim odgovor od njih.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ma skuterkit višje cene. Zato pa me zanima kolko stane poštnina iz nemčije?

Pa pri scooter-attack se plačuje prek kreditne kartice? Pri skuterkitu pa po prevzemu? Kdo ve kak majo to urejeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus!

Jaz bi tudi kaj naročil z scooter-attack, da se bomo te zmenili pa bomo skupaj naročili pa si poštnino razdelimo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi tud nekej naročil (kurvelo Hebo) tak da mi sporočite ko boste naročali, tak kot je _Aerox_ rekel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče še bom jaz ke naročo če bo kaj € :)

glih sem se spomno da še mam 26 € v denarnici :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus!

Jaz bi tudi kaj naročil z scooter-attack, da se bomo te zmenili pa bomo skupaj naročili pa si poštnino razdelimo.

LP

Cuj, kaj si ti ze naroco kar si mislo pri SA? Ker jas bi mel ono zarnico za zadnjo luc na skuterju, ko je iz ledic sestavljena :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil sem neuradne informacije da bo mozno mogoce poleti dobit dele z scooter-attacka preko scooterkita....Cene pa bodo visje za 4% zaradi davka na dodano vrednost...To je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Tomozuki bo mel poleti novo zarnico zadaj iz beri in pisi - LEDIC! :kva2: :)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja _Roba_ to bi blo ql, če drži. Te bi lahko marsikaj ceneje dobli :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a pol scooterkitu na mejl pošleš kere artikle bi rad in on ti jih dostavi oz. nabavi?

Poves kaj hoces met oni preverji,to povedo ce je mozno dobit,pocakas malo in je to to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo dobil sem podatek da se bo dalo dobit scooter-attack kataloge :naughty: :) Ce je kdo zainteresiran naj mi sporoci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi kdo ta katalog scaniral? Pa dal v pdf, al pa še boljše, da bi direktno izdali v pdf obliki. Lahko pa se meni pošljejo scanirane slike od kataloga pa jaz poženem OCR in dam vse v poljuben format. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!