Skoči na vsebino

Peugeot Speedfight 100ccm


Skoch

Priporočene objave

Kupil sem rabljen skuter in imam problemček. Skuter ne gre več kot 90km/h čeprav ima 100ccm. Ali je možno, da ima kakšno blokado.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vsak skuter ma blokado...

Prvič slišim kaj takega.

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič slišim kaj takega.

Valentin kaj živiš na marsu, da prvič slišiš za kaj takega? :lol1:

Skoch ti pa pelji skutera na kaki servis, da ti ga naredijo redni servis, pa reči še, da če ma skuter kako blokado not naj jo ven vzamejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem takem je to ze realna hitrost sej runner 180 tud ne gre 170km/h....Ne zdaj pricakovat da ga bo 100ccm motor zgal 140-150km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vsak skuter ma blokado enih 110 bi ti mogu it brz blokad

to ni res. 100 ccm bi lahko imel do 11 kW, da bi bil se vozen z izpitom A-1, speedfight pa ima zaradi nezahtevnosti celega motorja manj. 100 km/h bi morala biti pri speedfightu 100 kar realnost. lahko da je zaspan, lahko da je kaj narobe, lahko pa tud da je vse v redu. mogoce ti celo stevec ne laze... :) ...sicer pa - kaj drugega pa lahko pricakujes od 9ih konjev maksimalne moci?? .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, samo 9 konjev ma to? Mater, saj nekaj takega oz. vec ima gus 70cc :hmm:

Popravljeno . Popravil _jezus_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valentin kaj živiš na marsu, da prvič slišiš za kaj takega? :lol1:

Kolikor mi je znano, imajo blokado samo skuterji do 50cc, tako da ni potreben za njih izpit A kategorije. Ker jim blokada omeji hitrost v predpisane meje.

Sam ne mi rečt, da ma naprimer runnerca 180 blokade.

Al pa X9 500...

Ja, na Marsu morda, ampak bol mal verjetn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem rabljen skuter in imam problemček. Skuter ne gre več kot 90km/h čeprav ima 100ccm. Ali je možno, da ima kakšno blokado.

Skuter ti gre čisto dovolj. Za spidfajta 100 nimam podatka, ampak aeroxu 100 so pri S&S namerili 85,7km/h, Trekker 100 (milsim da ima isto mašino kot spidfajt) pa gre 87,6km/h. (vse realno)

to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazi, to ni vodno hlajen SF ;) Mas zracnega in ta gre popolnoma tovarniskim izmeritvam primerno (86,7km/h). Zracni niso tako naviti zaradi boljsega hlajenja. Noben pa ni reko, da ne obstoja Polinijev ali Malossijev kit, ki ti ga bo pognal posteno cez 100km/h. Samo prenose je treba menjat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!