Skoči na vsebino

TGB


DC*

Priporočene objave

Kai se da kajkolki naret s totim skuterom da bi šou več :glare: .. sem gledo na neki strani v nemčiji majo predelane tote skuterje pa avspuhe druge gor pa kite sn gleo :blink: .. v sloveniji nimajo nič takega :angry: ,no sei takih vlkih predlav nebi rabo samo da bi šou neki 70 + . spomnim se da sn neki kabl ko gre v tako škatlico ven potegno(iz iste škatlice gre ven kabl za na svečko)pa je šou 60+ :blink: .Če ma kdo TGB vsaj odblokiranega al pa če kdo ve kak nai mi pove prosim!!

Hvala v naprej :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. v sloveniji nimajo nič takega :angry:  ....

Majo majo, samo za TGB ni veliko delov nažalost, moj prijatelj ma na TGB-ju brušen cilinder in drugi bat, pa gre zaj nekje 70km/h :OK: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DC*, po slovensko prosim. Saj znaš.

80% jih sploh ne bo prebralo, kaj si napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

simon daj prosim vprašaj kolega kak je sploh odblokiro kr toti tgb je celi v k***u zablokiran elektronsko ... edino če bi lahko bi menjav celi štrom :closedeyes: drugače pa kiti za to obstajajo sn gledo samo ne v sloveniji <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ija... TGB 303R je v glavnem za k****. moj frend ga ma.... živa beda... menjano toto elektronsko blokado izpraznjen avspuuh, drugi valči... jaz mam samo iz variatora blokado veni pa ga prehitim... heh... kit kupi, druga se ne splača- :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam TGB akros tec, pa sem ga spravo prek 80kmh realnih. zaj mam ene hude probleme, ker se trese ko svinja pa se ne vem od cesa je to, al so lezaji al je gred zvita.

drugace pa so tgbji kopija zracno hlajenih morini masin. avspuha verjetno ne bos dobil, bos moral dat delat, vendar ti kak ZX ne bo dal kaj dosti na koncni, ker ta masina ze v osnovi ne dosega zelo visokih obratov potrebnih za dobro resonanco. malo se spremeni stvar, ce das poleg ZXa se 70kit not, ki se vrti na visjih obratih in pol ze lahko pricakujes realnih 80kmh.

ce mas 303r pa te kurce, pol mas zablokiran CDI. poklicat bos moral na saplex in narocit odblokiran CDI. to ti je predpogoj za vse nadaljne predelave, drugace nebo nikamor slo.

ce te se kaj zanima kar vprasaj. sam sem se tolko pozanimal o teh tgbjih da vem ze vsako pizdarijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djezo ki maš ti zaj stroj nič te ni za videt slišat. Pa to da se trese si mel ze prej pa te ni motlo al se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djezo ki maš ti zaj stroj nič te ni za videt slišat. Pa to da se trese si mel ze prej pa te ni motlo al se motim?

jah ce bi te tresljaje nekako porihtal, pol bi tudi mel motivacijo za naprej. v zadnjem cajtu je ves dnar sel za fitnes ipd, tak da nisn mogo nic financirat v skuta.

do zacetka studija ga bom (upam da) porihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, koncno sem prisel stvari do dna, kaj povzroca tresljaje. kot prvo, lezaji so sfukani (verjetno so se zaradi kita). kot drugo pa je rahlo zvita gred, ki pri visjih obratih povzroca tresljaje. sumim da je gred zvita ze od samega zacetka, od kar imam skut.

torej stroski so: nova gred, 2 lezaja, novi semeringi :krneki:

a ve kdo kaksne so cene RMS gredi (namrec to je edina gred ki jo lahko dobim, razen ce kupim orginalni šajs-drek)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prek irca imaš 2 možnosti 65 EUR samo čakaš nekaj cajta ali pa prek nemške online trgovine za nekje 90EUR pa čakaš kaki tedn. Zakaj pa od vsega začetka zvita gred :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prek irca imaš 2 možnosti 65 EUR samo čakaš nekaj cajta ali pa prek nemške online trgovine za nekje 90EUR pa čakaš kaki tedn. Zakaj pa od vsega začetka zvita gred :?  :?

zato, ker takrat sem bil se jaz n00b glede skutov pa celi nor pac, da sem skut dobo. je pa moj stric (ki je bil avtomehanik) povedal, da je ta skut, kolko se sam spomni, ze od samega zacetka mel tresljaje.

ce je zvita, je zvita ze dolgo dolgo casa. sicer pa kako bi se lahko zvila? zato ker sem blokade dal ven? verjetno ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prek irca imaš 2 možnosti 65 EUR samo čakaš nekaj cajta ali pa prek nemške online trgovine za nekje 90EUR pa čakaš kaki tedn. Zakaj pa od vsega začetka zvita gred :?  :?

65 eur? a das kaksne natancnejse informacije, kje tocno pol narocim? nick, komu rect?

no saj fora je tudi v tem, da se lahko pri tem precej zajebem. receno mi je bil (pri stupitu) da na mojga pase gred od italjet formule 50 AC (pasal je tudi kit in variomat, ce komu to kaj pove).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nucam se vedet, kje tocno v MB je ta trgovina z SKF lezaji, kje lahko dobim semeringe (morjo bit orginalni? potem jih najlazje dobim na servisu?) in pa kje bi dobil tesnilo, ki pride med cilinder in glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z SKF ležaji je trgovina v miklavžu poleg Globusa imeneju se Bell center (sorry za reklamo) tesnila pa tam ko si kupo skuta da nebo preveč reklam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, samo mam kit not, tak da so druga tesnila (vsaj tisto za med cilinder in glavo). torej bi mogo v stupitu dobit tesnila. semeringe pa na servisu od mojega skuta, right?

kje se v mbju dajo dobit malossi zadeve? neki avto-----

in priblizne cene navadnih malossijevih gredi? ^^ seveda v tej trgovini?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia v MB na teznu cene pa nevem

a to je ta aprilia, kjer tomo dela?

um, sicer polini ma cene gredi nekje 45k (za peugeota samo 33k - ni mi jasno zakaj?), tak da ma verjetno malossi tudi nekaj takega. to pa je way 2 much se mi zdi no... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je gred za italjet formulo 50 AC:

13168.jpg

to pa je moja gred:

gred.jpg

razlika se vidi v koncnem delu (kjer je variomat), da je italjetova gred malo daljsa in mogoce malo ozja. da je daljsa mi celo bolj pase, ker si bom zato lahko naredil se axialno vpetje (samo en dodatn lezaj gor na pokrov) :hmm:

ne vem no, komentarji expertov? ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, tu sta se dve sliki italjetovih gredi:

ta je org. Std.mode F. Morini:

6987.jpg

pa se ena druga:

11727.jpg

za akrosa pa zal ne najdem nobene slike na netu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

evo jaz sem nekaj skupaj zbinco od takrat ... no nabavo sem 70 cc kit polini .. cdi-ja pa še vedno nisem razvozlal... zdaj sem mislo it do kakšnega avtoelektričarja.. da mi to odpraviiiii .. ma pa tudi ta cdi eno prednost, vozim se brez akumulatorja 65 km/h (z zdajšnijm kitom še ne vem kolko gre kr ga še utektekavam)takoj ko pa dam noter akumulator ga avtomatsko zablokira 45 tak da je to po eni strani vredu za tehničnega ..:D

Popravljeno . Popravil DC*
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jaz sem nekaj skupaj zbinco od takrat ... no nabavo sem 70 cc kit polini .. cdi-ja pa še vedno nisem razvozlal... zdaj sem mislo it do kakšnega avtoelektričarja.. da mi to odpraviiiii .. ma pa tudi ta cdi eno prednost, vozim se brez akumulatorja 65 km/h (z zdajšnijm kitom še ne vem kolko gre kr ga še utektekavam)takoj ko pa dam noter akumulator ga avtomatsko zablokira 45 tak da je to po eni strani vredu za tehničnega ..:D

ti mors samo eno zico prerezat na cdiju, pa bos mel odblokiranega.

poglej tukaj: http://www.drxsoftware.com/303RS/TGB303RS.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TGB je živo sranje. Poznam 4 ki ga majo. Enemu vžig neki jebe (pa je dokaj nov), ko ga hoče užgat tisto sploh ne dela (električni vžig) :closedeyes: Vsem pa ko majo polni gas neki tak na koncu je neki čudni zvok, kot da bi neki pokalo :BUA: Rajši dam 300k za rablenega (nov je okol 600), kot pa 300k za novega :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TGB je živo sranje. Poznam 4 ki ga majo. Enemu vžig neki jebe (pa je dokaj nov), ko ga hoče užgat tisto sploh ne dela (električni vžig)  :closedeyes: Vsem pa ko majo polni gas neki tak na koncu je neki čudni zvok, kot da bi neki pokalo :BUA: Rajši dam 300k za rablenega (nov je okol 600), kot pa 300k za novega :SS

a poznas tudi koga, ki ga prodaja po delih? jaz bi nucal obe zadnji jermenici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!