Skoči na vsebino

Motoristični film: Torque


Priporočene objave

Na IMDB pravij oda je to najslabši film letošnjega leta. ocena je 3 od 10 :D

Torej - film Torque.

torque-home_image.jpg

naredil so ga pa tisti, kt Fast / Furious :D

Uživajte. .. jaz komaj čakam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...s pridihom znanstvene fantastike :lol:

Oh my god, se huje kot biker boyz. To moram vidt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh my god, se huje kot biker boyz. To moram vidt.

ja sej so tudi za ta film govorili da je kr neki...sem ga gledal....nasplošno opažam da se zdej kr v vseh novih filmih kaj z motorji dogaja....poleg tega da je skoraj v vseh nadaljevankah kakšen na ulici v ozadju parkiran....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po razočaranju z biker boys (škoda ce-jev ki sem jih uničil), bo to še ena priložnost za smeh in razburjanje zaradi fantastike.

komaj čakam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zabavo - zakaj pa ne :D Upam, da bodo tokrat vsaj prave čelade uporabljal... da ne bo spet kak junak 250km/h z odprto čelado in sončnimi očalami z ročno obračal po poledici sredi tunela in s komolcem brusil po tleh, da bodo letele iskre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na trailer bodo še hujše fore (ko tipson zašiba mimo parkiranih avtomobilov, se ti od same sile in hitre brzine motorja premaknejo in dvignejo za 10 cm :lol1: )

sicer pa.. ja, komaj čakamo, da vidimo..

bi bilo pa zanimivo, če bi slovenceljni posneli kakšen bajkerski film (tudi glavne igralce že imamo: Janez Hočevar Rifle kot gud gaj in npr. Ivo Ban kot potetoviran bed gaj)

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zdaj vas moti SF v takih "realnih motorističnih filmih", a razni drugi filmi pa napak in napakic nimajo? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj me ne moti, je pa prekleto smešno.. to bi naj bil prizor, ko bi moral reči :blink: , v resnici pa v kinu narediš :lol1:

Popravljeno . Popravil spilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..res je...ni kej prida

..pa še vedno bolje kot zadnji del trilogije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je ful realisticen, ka niste vedli, da se da s Tuonotom po hostah delat stoppije, pa se na prednem kolesu obrnt za 180 tak k Christian Pfeiffer, zravn se butnat v drevo pa se mirno odpelat naprej, medtem k te drugi lovijo z VTRkami (seveda ne po asfaltu), burnout s 4x4 pickupom gre tak na izi da sploh ni bil nalasc narjen, ko se Supermarine Superbike (seveda popolnoma serijski) pelje po ulici, vse avte privzdigne za 20 centimetrov (zakaj ze??), tepejo se, salte delajo in telovadijo pri vsaj 100 km/h, da tistega skakanja cez hlode v gozdu s cestaki, al pa skok z RSV Mille na streho vlaka, zakljucen z driftom in obratom za 180 stopinj na strehi, siroki 2,5 metra sploh ne omenjam! po ogledu tega filma bojo motokrosisti naslednjic ziher startal s tanovimi CBRkami!! B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaok, ti si hujši kritik in analitik kor marcel stefančič jr. :lol:

Popravljeno . Popravil spilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK resno vprašanje, kdo mi posodi filma na CD-ju, ker res nebi rad uničeval svojih za to. Pogledam, se nasmejim in vrnem. :P

Je pa res očitno neka manija ko se režiserjem zdi da vožnja po asfaltu ni več dovolj zanimiva in morejo z cestaki na teren :wacko: :angry: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pa mal primitiven pogled :>

..pogled me spominja na nekoga.. :afro1:

včasih zbriše kakšno temo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Am....ja, videl predfilm, pa se hoče zgledovat po japonskih manga risankah in John Woo-jevih filmskih (ne)uspehih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!