Skoči na vsebino

Zastava 750-fičo


batzajla

Priporočene objave

a v sloveniji obstaja kšn klub ljubiteljev fičkov?v jugoslaviji vem da obstaja vsaj en.a ima kdo tukej kšnga lepo ohranjenega mogoč?jst bom mogoč zdej enga kupu,kr tko mal

drgač pa a ste vidl v avto foto marketu k bo pršla kmal miniatura?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem koliko je tale tema še aktualna (glede na datum), ampak jaz vozim fičota 750, ki ima nekaj čez 14000 km in je (za moje pojme) zelo lepo ohranjen. In ni na prodaj, za noben gnar :P I love that car!

Sem pa enkrat v Salomonovem oglasniku prebral oglas, da nek klub ljubiteljev fičotov išče nove člane. Ampak se nisem preveč poglobil v to.

Lep pozdrav

P.S.:

Tudi fičo lepo ropota (kadar dela) :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker letnik pa imaš,barva?

abarthi so hudi ja.lani v puli na biker days je en s fičotam kroge risal-norc!če kdo slučajn ve kj o klubu fičakov nej pove....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, Batzajla, če si vprašal mene ali za abartha, ampak bom vseeno napisal. Letnik je 1984 (čisto tazadnja serija) in je bele barve - 1. barva.

Nimam nič predelanega in se trudim, da bi tak tudi ostal. Rad ga imam pure and "classic" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao Fičo loverji.

Ali morda kdo od vas ve kolikšen premer ima luknja ojnice bata v kateri je ležaj. (seveda pri fičotu) Ali drugače ta večja luknja.

Iščem ojnico, ki bi omela fi cca 45mm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a imaš mogoč kšno sliko mustang?če ti ni odveč mi kšno pošlji al pa jo dej sem gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom potrudil naredit kakšno fotko - ampak ga bom mogel zrint iz garaže, ker mi trenutno ne vžge. :roll: :lol: :lol: Težave z elektriko.

Drugače pa ni kaj dosti videt: navaden, lep bel fičo. Trenutno še iščem radkape - originalne, kromirane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno še iščem radkape - originalne, kromirane.

A tiste krožnike :twisted: Če bi bil doma bi jih pa še mogoče šel iskat! Mogoče bi se še kje našli! tko pa :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak ga bom mogel zrint iz garaže, ker mi trenutno ne vžge. :roll: :lol: :lol: Težave z elektriko...

Taka makina pa da ne vzge, dej ga no srat.... 8) :D

Elektrika, Haaaa.... Ja pa jade... :lol:

Sumim, da si tok ljubosumn nanga, da ga noces niti pukazat :wink: :idea: :arrow: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak ga bom mogel zrint iz garaže, ker mi trenutno ne vžge. :roll: :lol: :lol: Težave z elektriko...

Taka makina pa da ne vzge, dej ga no srat.... 8) :D

Elektrika, Haaaa.... Ja pa jade... :lol:

Sumim, da si tok ljubosumn nanga, da ga noces niti pukazat :wink: :idea: :arrow: :twisted:

Ja, rad ga mam pa res tok :P :arrow: bom probu eno fotko naredit, da vidite to krasoto :D

:idea: Hanzi: če imaš slučajno res tiste krožnike :arrow: a jih prodaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da ti jih bo hanzi s solzami v očeh podaril.....seveda za določeno število flaš piva....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se bom pa res kr včlanu v ta klub. Piše, da za manjšo pristojbino dobim tudi majico in kapo. Od Fičota. Something I always wanted. :P

Čez par let pa potem ustanovimo FOG (Fičo Owners Group), katerega razpoznavni zank bodo meglenke in začnemo zviška gledat na druge avtomobiliste :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Fičo je potem spet delal :arrow: problem je bil v zapacani mašini. sva ga lepo z bmw-jem terala čez vikend okrog, da je spet lepo zadihal. In potem delal.

Do danes. Me je pustil na cedilu pri semaforju. So prišli od AMZS in mi ga je en prijazen stric na mestu zrihtal (diagnoza: zapacan fergazer).

Trenutno spet dela :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da ti jih bo hanzi s solzami v očeh podaril.....seveda za določeno število flaš piva....

Doma so sicer nekaj prebrsakli in ni bilo uspeha. :oops:

Smo pred nekja leti malo premetavali stvari od fičkov in smo jih tedaj vrgli stran al pa kam tko da jih tud Bog ne najde :? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upaj, da se ti bo želja izpolnila kje na makadamu, ker tam lahko delaš čuda in pol! :twisted: :twisted: :twisted: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upaj, da se ti bo želja izpolnila kje na makadamu, ker tam lahko delaš čuda in pol! :twisted:  :twisted:  :twisted:  :roll:

Da ne govorim po kaki mokri travi :twisted: :roll:

Do svojega 18 leta pomagal v večna lovišča spraviti dva fička eno bolhco in eno škodo. ZAKON! Oče je rekel da se ne upa on s traktorjem peljat tam kjer smo se mi z avtom :shock: :lol:

Če danes pomislim nazaj je res dobro da nismo po kakem grabnu se kotalili :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe,s soboto dobim fičota :D

dobite sliko,dost je lep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi - hvala ker si se potrudil! Bom probal drugje dobit "krožnike" :P

To ko pa slišim, kaj si delal s fičoti, me pa kar srce boli :cry: :lol:

Je bmw naredil fotko mene in mojega fičota, tako da ga moram samo še vprašat, če jo lahko objavim tu. Copyright je njegov...

Sanda7: fičo = zakon! Trust me. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sliko mojga stroja letnik 69:

ficko1.JPG

treba bo zamenjati prve blatnike(tist pleh nad kolesi) in me zanima če ima kdo kšne (dobre,poceni-sej veste kva bi vsak rad :wink: ) izkušnje z avtokleparji,če so mogoč kšni specializirani za kej tacga itd... hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mustang,....popaj slikco gor, da vidijo še tvojega fičaguarja...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!