Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kočno kooončal DELAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zdej do 1 septembra sem prost JUHU time for Riding!!!! :yea2:

aja :topic: sam jebiga sem vesel :P

aja za drug petek upam da bo čim več folka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kočno kooončal DELAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zdej do 1 septembra sem prost JUHU time for Riding!!!!  :yea2:

aja  :topic: sam jebiga sem vesel :P

aja za drug petek upam da bo čim več folka!

kwa pa je drug tedn u petk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tut šu :D Zigaspy se bova še slišala pa bova skup šla... Kdaj pa misleš it nazaj???

Ja ei a bova sla mi2 cez Kocevje pa na Sodražico pa pol na Planino, si za?

Kdaj se naj bi dobl na Planini???Kr js delam pa upam d dost pozn.

A to bomo sli za en dan al 2?

CAGIVA, odgovori! :D

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 15h je reku neki postov nazaj, kar se mi zdi v redu cajt, da bomo šli podnevi, sovražm nočno vožnjo-cant see shit :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 15h je reku neki postov nazaj, kar se mi zdi v redu cajt, da bomo šli podnevi, sovražm nočno vožnjo-cant see shit :ninja:

a ti povem zakj nic ne vids k ma sam 25w pa 12v zarnice NSRjka :( k da bi po tem se vozu brez luči :( jaz tud sovrazm voznje ponoci... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ei a bova sla mi2 cez Kocevje pa na Sodražico pa pol na Planino, si za?

Itaq da sm :OK: Čez kočevje so pa še lepi ovinki :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 15h je reku neki postov nazaj, kar se mi zdi v redu cajt, da bomo šli podnevi, sovražm nočno vožnjo-cant see shit :ninja:

Ja vids to pa NSRka, js cist lepo vidm ponoc z zatemnjenim vizirjm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislu sm na to kr mam očala, z lečami da se dost bolše vidi, pač imam mal sfukan nočni vid, ko mi pripelje avto nasproti je kriza, grem čist na blef, tko da ponavad se enmu avtu na rit prpopam in vozm kokr uni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislu sm na to kr mam očala, z lečami da se dost bolše vidi, pač imam mal sfukan nočni vid, ko mi pripelje avto nasproti je kriza, grem čist na blef, tko da ponavad se enmu avtu na rit prpopam in vozm kokr uni

Jah sj zato je zatemnen vizir bolsi, sam se pa tut mal slabš vid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol naj bi šli v petk na grobnik? jst sm pa mislu, da se gre v soboto! :slap: sam če bi šli šele ob 15h iz rid proti grobniku, a ni to mal pozn? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, nevem, to je vse skp ene 75km morda še manj, od IB do Grobnika jih je nekje 35, od rid do IB pa okol 40km, če gremo pol vseeno čez Gerovo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, nevem, to je vse skp ene 75km morda še manj, od IB do Grobnika jih je nekje 35, od rid do IB pa okol 40km, če gremo pol vseeno čez Gerovo...

od ljubljane do grobnika točno 150,5 km! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Let teh picture talk

32930LJRI.JPG

Do Grobnika prištej 7km

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva back in the house!!! :afro1: ...se oproščam za odsotnost,sem mel "obveznosti" v Kopru (MTV PARTY :afro1: ).....

Ja no tko nekak kt sem predlagal bi blo najbolš po moje,da se recimo ob 15h dobimo na ridah in gremo pol dol .) ...

...zdej ne vem kolk vas bo ostal dol dva dni,...jz bom tko do nedelje dol vi se pa sami zmente med sabo .)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, men je vseen, sam kje mislte vi spat? V šotorih al kr pod motorji? Jest nimam šotora, tko da bi se h komu prštulu če lohk :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, on bo s CBRo kot tovariš cagiva(ne kađiva), mi pa s 125kami kot mali mulčki B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pade Brno v vodo, bom Cagivi pomagal držati red v vrtcu. :hmm:

Upam, da mi uspe v enem dnevu priti do Grobnika preko Gerovega O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!