Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

In ktera je to?

jah tehle 'šibkih' točk na pisti je več.......boš moral prit dol pa najt svojo :devil: :P

To, da so gume tam, seveda ni narobe, mogoče bi jih lahko nekaj še dodali.

Narobe bi lahko bilo to, da smo za temi gumami pogosto imeli debatni krožek....ob kopici sparkiranih motorjev....

Pač pomisliš na to, da bo koga kdaj vrglo....bognedaj med krožek in med motorje.

.......saj smo takoj vsi motorine po padcu umaknili izven 'dometa' izletnih con :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tehle 'šibkih' točk na pisti je več.......boš moral prit dol pa najt svojo  :devil:  :P

:OK: :D :P

Jaz bi šou kar v soboto, či bo fraj.

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj boš ruknu filme? Pa z mopedom pridi.....

Upam, da pridem naslednjič, ko se grupno marofa - pa filme bom mel s sabo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šou kar v soboto, či bo fraj.

Red, raje nedelja... potem lahko pridem.. v soboto ne morem.. .)

Pa za zaključno dirko sem tudi... :yea2:

Samo prehitevali se bomo bolj težko... ampak dihali za vrat enem drugemu pa... :P

Kaj ko bi naredili v soboto, 22. oktobra, če bo lepo vreme? Eno zaključno fešto, pa vsi pridemo gor, pa kakšen ćevap obrnemo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Gregs ....ti divjak, kaj si dejlal.... samo še v smrt bi se vozli....

Hvala... :blush:

Ma saj ni šlo v smrt... guma ni niti enkrat zdrsnila v najboljšem krogu... pravzaprav mi je v celem dnevu samo enkrat... :OK: ... očitno je navadna D208 zadaj super za to pisto... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi naredili v soboto,  22. oktobra, če bo lepo vreme? Eno zaključno fešto, pa vsi pridemo gor, pa kakšen ćevap obrnemo...

:OK: ....pridem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Geil, geil, geil..... :OK: . Preveril takoj, pa vidim, da sem tudi v nedeljo frei :). Se preštejemo in odločimo do petka, ne?

Saj to sem mel v mislih, eno feštico po vožnji....konkretno feštico....v oktobru se začnejo trgatve, v kleteh bo že itak vrelo :wacko: pa bi znalo biti lüšno :grim.

Pri nas eni itak ne vejo, kam bi z vinom, pa ga tudi vlijejo..... (pa ne smrobi :P)

Eno tako vrtec dirko ruknemo ali se pa malo poštopamo, saj ne igra vloge......zna bit fino in to je glavno :) Logistiko pa prevzamete vi pri koritu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Geil, geil, geil..... :OK: . Preveril takoj, pa vidim, da sem tudi v nedeljo frei :). Se preštejemo in odločimo do petka, ne?

Eno tako vrtec dirko ruknemo ali se pa malo poštopamo, saj ne igra vloge......zna bit fino in to je glavno :)  Logistiko pa prevzamete vi pri koritu .)

Janso, do petka se bo vedelo, kako bo z vremenom... :grim

Jaz bi kar tam prespal... saj imajo penzionček za 13 EUR po glavi, pa lahko še v nedeljo kakšen krog naredimo.. ali pa gremo v miru domov... tako lahko soboto fino začagamo... :OK:

Glede dirke pa: seveda, to bi bil bolj vrtec, tako malo za šalo... da ne zbijemo motorjev... ampak da je zabavno se malo preganjati pa eden drugemu malo v rit skačemo... z motorji, da ne bo kdo mislil, da smo ritopiki :P

Samo tista logistika pri koritu mi ni jasna?! :hmm: Kaj si mislil s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Može Jože. (sem na šihtu, pa traja)

Obveščanje pa te zadeve sem mislil....ti si spretn s tipkami.....jaz bi hitro zasral in napisal, da vabimo vse z MS, ki so že bli ali še želijo prit, pa radi pijejo in jejo......in če bi radi šli še v klet ali v gorice.....bi blo polej :D .

Se hecam...vidim da si kar na liniji z grill majstri .) Transponderji in ostala mašinerija pa tudi ni slabo, če bi šlo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obveščanje pa te zadeve sem mislil....ti si spretn s tipkami.....jaz bi hitro zasral in napisal, da vabimo vse z MS, ki so že bli ali še želijo prit, pa radi pijejo in jejo......in če bi radi šli še v klet ali v gorice.....bi blo polej :D .

Se hecam...vidim da si kar na liniji z grill majstri .) Transponderji in ostala mašinerija pa tudi ni slabo, če bi šlo :hmm:

Aha.. ni panike, lahko jaz stipkam vabilo... ;) Seveda, ko bo bolj jasno... počakajmo še kakšen teden... :D

Za grill majstre so pa Mariborčani najboljši... :OK: Obakrat so oni prinesli žar... :grim

Transponderji: sem imel samo enega, tako da kaj več ne bi šlo.... pa še ta je bil sposojen od Rudeta in Kat... planirava pa z Bladzem kupiti 2 transponderja... samo ne vem, kdaj in kako... tako da... bo najbrž ročni čas kar moral biti odločujoči... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,super.še jaz priskočim na pomoč ,če bo potreba.(grem v akcijo za transponderji).

Gregs,kaj bi zapravlo ojrote za prenočišča,ko pa nas-jih je polno tam okrog doma.

Ni vrag,da se nebi našla kaka prazna žimnica za spat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry:

a lih 22.-23. :BUA: takrat je zadnji MH :devil:

Red, sevede, najlažje se je tko znebit konkurence :P .)

hehe, hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,super.še jaz priskočim na pomoč ,če bo potreba.(grem v akcijo za transponderji).

Gregs,kaj bi zapravlo ojrote za prenočišča,ko pa nas-jih je polno tam okrog doma.

Ni vrag,da se nebi našla kaka prazna žimnica za spat.

Johan, ti raje poglej, kje bi se dalo kupiti transponderje... ;)

Drugače pa: saj vem, da vasj je veliko tam okoli... ampak nihče nima pri Marofu vikenda... pa je tako prijetno se butniti tik ob pisti spat... se ni treba vozit do Slovenije... ;) Hvala za ponudbo... :worship: Mogoče pa jo izkoristim... .)

a lih 22.-23.    takrat je zadnji MH 

Red, sevede, najlažje se je tko znebit konkurence

Emmmm... kaj je MH? :blush:

In pa, Misty, ni Red predlagal datuma, temveč jaz.... O:-) ....da ne bom imel konkurence... :P (edenmanjpress) :devil: :lol1: :yea2: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej vem, sej se sam hecam. Itak spet nimam prave gume za tja. Si lepo pogruntal da je ST (sport touring, k vidm da ti kratice ne grejo :P) boljša za tja

MH = motohappening

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo prehitevali se bomo bolj težko... ampak dihali za vrat enem drugemu pa...  :P

Štartat v intervalih s transponderji pa vsak lovi svoj najboljši krog ... Prehitevanja s tem tipom motorjev pa so tam verjetno res skoraj nemogoča?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej vem, sej se sam hecam. Itak spet nimam prave gume za tja. Si lepo pogruntal da je ST (sport touring, k vidm da ti kratice ne grejo :P) boljša za tja

MH = motohappening

Meni je 208RR delala super... :OK:

Je pa fusraster bil prenizko oz. moja rit previsoko... :hmm:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči daj ti tu, al pa v zato namenjeni temi napiši, kolk tebi zdrži 208RR......tko mal za primerjavo :rolleyes: ....mislim da si rekorder :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči daj ti tu, al pa v zato namenjeni temi napiši, kolk tebi zdrži 208RR......tko mal za primerjavo  :rolleyes: ....mislim da si rekorder  :P

:blush: 875km... pa je po levi strani že bolj pri koncu... :blush:

Je pa zato na sredini kot nova! :OK:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehitevanja s tem tipom motorjev pa so tam verjetno res skoraj nemogoča?

:nono: ne bo držalo, še posebej če se dol pojavijo Red al pa Misty, mogoče še Gregs, ker ma trenutno najhitrejši čas :whistle:

....ko gledaš te 'kamikaze' zgleda prehitevanje otročje lahko in možno na vseh delih steze B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: 875km... pa je po levi strani že bolj pri koncu... :blush:

Je pa zato na sredini kot nova! :OK:

D.

evo, ko jo boš stran metal, se pa na Špila spomni, ki po serdini drajsa.. :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjam staro za staro - rabljeno ob strani za takšno, ki je rabljena po sredini... :OK:

Zraven dam pa še rabljene knee-sliderje! :whistle: (vsezaimiđpress)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven dam pa še rabljene knee-sliderje! :whistle:

Že imam abšlisane Bladzove, da se mi komarji ne nabirajo na praznih ježkih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!