Skoči na vsebino

Dirkališče Novi Marof - Hrvaška


jose

Priporočene objave

Evo mene doma...  :yea2:

Bilo je FANTASTIČNO!

Dobra družba, super vreme, držale gume, ćevapi na vrhuncu (pohvala kuharju  :worship: ), časi pa...  :blush: ... dobli...  :OK:  :OK:  :OK:

Sem obljubil, da bom navedel prvi uradni čas piste, ki znaša: 1:19,93.

Guys, beat this!!!  :yea2:  :yea2:  :yea2:

Sicer je Danci BAJE imel sekundo manj, ampak ga je meril brat (ne velja  :P ), imel je 2 er-a (ne velja, 2 sekundi pribitka  :P ), pa hotel je biti hitrejši od Gregsa (ne velja  :P ), pa je dobil "božjo kazen"  :blush:  ... kot jaz prejšnjič od Bladza...  :whistle:

Na začetku sem se malo nazaj držal - saj veš, da te ne bi preveč znerviral. Pol, v krogu za 1:15, pa se je zgodilo neizogibno... :whistle:

Danci, drži se, malo heca pa mora biti... čeprav ni bilo hecno videti...  :cry:

Saj Suzuki je vzdržljiv... Jaz pa mehko oblazinjen. :lol1: 100 na uro v gume, pol pa še en 'session'. :OK:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na začetku sem se malo nazaj držal - saj veš, da te ne bi preveč znerviral. Pol, v krogu za 1:15, pa se je zgodilo neizogibno... :whistle:

Saj Suzuki je vzdržljiv... Jaz pa mehko oblazinjen.  100 na uro v gume, pol pa še en 'session'.

Eheheheheh... hvala, ker me nisi preveč znerviral... :naughty:

Drugače pa: that's the spirit!!! :OK: :OK: :OK: Res, Danci, bil si car, da si malo poTESAl masko, pa gasa dalje na novo sekcijo... :worship: ...pravi športni duh... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo dve vrsti motoristov na tem svetu, tisti k so že ruknl pa tist k še bojo. :P

Sam, da si ok. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danci brez zamere,tvoja vožnja je na meji možnega,bilo je samo še kdaj bo to,pa čimprej se poberi,lp :friend1:

Hehe, zato pa grem na dirkališče. :OK: Na cesti bi se tak zdrs verjetno končal tragično...

Moja napaka je bila predvsem, da sem bil že utrujen, pa sem še vedno poskušal bit hiter. Tako se nisem dovolj presedel in sem 'nasedel' na tačko (morda celo na izpuh), kar je pač toliko 'dvignilo' zadnje kolo, da je zdrsnilo...

Sicer pa se bo čas dal izboljšat vsaj še kakšno sekundo... :whistle: A ne, Gregs?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim,da je blo pestro spet ta vikend.Se vam bom moral pridružit naslednič.Pravijo ,da še bojo sončni vikendi :OK:

Popravljeno . Popravil johan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, zato pa grem na dirkališče. :OK: Na cesti bi se tak zdrs verjetno končal tragično...

Moja napaka je bila predvsem, da sem bil že utrujen, pa sem še vedno poskušal bit hiter. Tako se nisem dovolj presedel in sem 'nasedel' na tačko (morda celo na izpuh), kar je pač toliko 'dvignilo' zadnje kolo, da je zdrsnilo...

Zal mi je samo, da ti nisem mogel priskociti na pomoc, tako kot si ti meni malo prej. Se enkrat hvala za orodje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bla v nedeljo kakšna zelena ninja  636 ,mb tablica ,letošnji letnik zraven.

Bila, bila... pa upam, da je srečno prišla domov... :blush: ... malo manj nemirna... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila, bila... pa upam, da je srečno prišla domov...  :blush: ... malo manj nemirna...  :whistle:

Hm, :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha...  :grim

(1:15spress)  .)

....pa kombi z rezervnimi deli zraven pripeljat :whistle: :unsure:

Hm, :?  :?  :?

ja če se po cesti tako vozi kot se je na pisti, pol ..... :slap: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

časi pa...  :blush: ... dobli...  :OK:  :OK:  :OK:

Sem obljubil, da bom navedel prvi uradni čas piste, ki znaša: 1:19,93.

Guys, beat this!!!  :yea2:  :yea2:  :yea2:

Čestitke Gregs :worship:....ti divjak, kaj si dejlal.... :xx: samo še v smrt bi se vozli.....

Pa previdno z preizkušanjem izletnih con.... .)

Danči, verjetno še prideš..... :worship:

Odkrita je nova šibka točka na marofu....bo šefe porihtal valjda do zaključne derke MS? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danci brez zamere,tvoja vožnja je na meji možnega,bilo je samo še kdaj bo to,pa čimprej se poberi,lp :friend1:

A ti si spet ganjal frezarco na meji možnega.... :D

Samo dve vrsti motoristov na tem svetu, tisti k so že ruknl pa tist k še bojo. :P

Kdaj boš ruknu filme? Pa z mopedom pridi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Gregs :worship:....ti divjak, kaj si dejlal.... :xx: samo še v smrt bi se vozli.....

Danči, verjetno še prideš..... :worship:

Normalno... Lepljenje, švasanje, šraufanje je v polnem teku... :OK:

Je pa možno, da bo za kak del tipa 'fusraster' (katerega se ne da dobit 'aftermarket') treba čakat 3 tedne (halo, Odar!?)... Razen, če naročim v Avstriji, malo dražje... :hmm:

Odkrita je nova šibka točka na marofu....:unsure:

Šibka točka? Če slučajno misliš na gume, potem bi rekel, da je kar OK, da so tam... Brez njih bi moped oddrsasl do peska, pa verjetno še naprej - do parkiranih avtov...

bo šefe porihtal valjda do zaključne derke MS?

:eek: Zaključna dirka MS!? :OK:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ktera je to?

Lehko je decembra, ko mamo glih bagerista :photo: :D ....

Samo ideja zaenkrat :D ....ena od stvari, ki se še ni zgodila.... :kva2:

Bi pasal kakšen pester dan še pred trgatvami.), samo zorganizirat se bo treba...pripravljen?

Lehko je decembra, ko mamo glih bagerista :photo:  :D ....

:slap: slabo sem prebral....

Šibka :? To je vsak del, ki ne zmore dirkačev obdržat na stezi.... :lol1:

To, da so gume tam, seveda ni narobe, mogoče bi jih lahko nekaj še dodali.

Narobe bi lahko bilo to, da smo za temi gumami pogosto imeli debatni krožek....ob kopici sparkiranih motorjev....

Pač pomisliš na to, da bo koga kdaj vrglo....bognedaj med krožek in med motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!