Skoči na vsebino

Kacje ride II


Ice

Priporočene objave

kva je zdej,od piknika nč?!kva je blo z čevapčiči in roštiljado?????folka kr dost in nekateri sam vrtijo goflo!če nemislis resno pol ne pisi gor da bo rostiljada!al pa se zjasni in povej takrat pa takrat ob tej in tej uri in pika!pa ne se bat saj nebos sam financiral sej bo se marsigdo prispeval zraven!

Če to leti name je zadeva sledeča:

ROŠTILJADA JE NAPOVEDANA ZA ČETRTEK, 07.06.2007 približno od 18-e do 21-e ure . Napovedano je tudi, da jaz pripeljem roštilj in oglje, Sanda bo prinesla "kilo mlet'ga iz skrinje", s Snoopijem pa bova zorganizirala še kruh in preostanek mlet'ga, ajvar in senf... Napovedano je tudi, da za pijačo poskrbi vsak sam (morda bo @Klajba prinesel nekaj rezervnega piva - se še ni izjasnil).

V petek smo si z @tundercat-om in @Ernestom ogledali prostor in sklenili, da je najbolj ustrezen prostor za piknik kakih 10 metrov po gozdni cesti, kjer je lepo umaknjeno in "skrito" s ceste in ne bo za nikogar moteče. Vremenska napoved za četrtek je nekaj vmes. V primeru dežja bomo zato piknik prestavili na PETEK, 08.06.2007 približno od 18-e do 21-e ure in nato v skupini odidemo v Žiri na nadaljevanje žurke.

Tako, če še komu kaj ni jasno, naj se nauči brat'. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj te samo opomnim da snoopy med tednom ne more pomagati pri organizaciji oz. ga tudi med udeleženci piknika ne bo...

Bi bil pa vesel če bi kakšen čevapčič "padu" v travo in bi ga za vikend najdu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj te samo opomnim da snoopy med tednom ne more pomagati pri organizaciji oz. ga tudi med udeleženci piknika ne bo...

Bi bil pa vesel če bi kakšen čevapčič "padu" v travo in bi ga za vikend najdu :lol1:

Boš pa zamudu!!! Ampak gor boš, pa če te bom mogu za gležn'e pr'vezat, pa za sabo vlečt. :yea1:

bom tako prijazen, da ti bom dal rolko pod rit... ker vem, da nimaš hlač. :lol1:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš pa zamudu!!! Ampak gor boš, pa če te bom mogu za gležn'e pr'vezat, pa za sabo vlečt. :yea1:

bom tako prijazen, da ti bom dal rolko pod rit... ker vem, da nimaš hlač. :lol1:

Bom pa zamudu :grim .....nobene rolke...ne bomo se šli kaskaderjev :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piki Japok, bom jaz napisal namesto tebe. Mater a morm res vse narisat :headbang: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami slikarji :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka je pa tuk lep pckat pa barvah :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klajba kje si pa ta vikend tičal???nč te ni blo gor???se ti je poslabšal?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klajba kje si pa ta vikend tičal???nč te ni blo gor???se ti je poslabšal?? :whistle:

Včeraj ob ene 13 00 sem se sam čes pelav. Sabota je bla zla huda, je jemu kapo naša familije žur in je bl velik prevč :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: , de smo kr :beer2: :beer2: , pad večer sn bil pa že :drunk: , pal se pa na spovnem več, ka se mi je flim utrgov. Včerej sn pa pal jemu pouhn ta dlakavih. Sam se mi pa zdi, de sva se glih vthe ovinku srečela, jest sn šou iz Postojne, ti si šou pa garskus.Ris je pa de sn bil na bratovn kavlnu, ka sva kabile zamejnala :P

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob ene 13 00 sem se sam čes pelav. Sabota je bla zla huda, je jemu kapo naša familije žur in je bl velik prevč :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: , de smo kr :beer2: :beer2: , pad večer sn bil pa že :drunk: , pal se pa na spovnem več, ka se mi je flim utrgov. Včerej sn pa pal jemu pouhn ta dlakavih. Sam se mi pa zdi, de sva se glih vthe ovinku srečela, jest sn šou iz Postojne, ti si šou pa garskus.Ris je pa de sn bil na bratovn kavlnu, ka sva kabile zamejnala :P

Mater rabm počas prevajalca :lol1:

a tak taku pol....namest da bi dal motorju za pit sam seb prvoščiš :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater rabm počas prevajalca :lol1:

a tak taku pol....namest da bi dal motorju za pit sam seb prvoščiš :kva2:

O pa ne, taprov ni pal pa še sep, je velik bel racionaln :lol1: :lol1:, kar se tiče prevajalca, se pa kr mal pamatraj, pa se baš prav hmal nauču. Ka se baš pa nauču brat, pal bava pa užgala še ana akul nagasov. Pal, ja pal baš pa že guodn za u muj klup :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O pa ne, taprov ni pal pa še sep, je velik bel racionaln :lol1: :lol1:, kar se tiče prevajalca, se pa kr mal pamatraj, pa se baš prav hmal nauču. Ka se baš pa nauču brat, pal bava pa užgala še ana akul nagasov. Pal, ja pal baš pa že guodn za u muj klup :lol1: :lol1:

:lol1: za crknt od smeha....da bi ga jst z vami pil....sj ne bom mogu pit k se vam bom tok smeju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: za crknt od smeha....da bi ga jst z vami pil....sj ne bom mogu pit k se vam bom tok smeju :lol1:

Ja... zd'j si pa mene predstavljaj, ka v sosedni bajti vsakodnevno prež'vim 8 ur +/-... Se ti k'j smil'm? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: za crknt od smeha....da bi ga jst z vami pil....sj ne bom mogu pit k se vam bom tok smeju :lol1:

Se tu bi bla ubitačna kambinacije, mi bi pil, ti pse smejeu, mi bi se pal smejal vsak drugn, pa bi mjn papil, ka bse več režal :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... zd'j si pa mene predstavljaj, ka v sosedni bajti vsakodnevno prež'vim 8 ur +/-... Se ti k'j smil'm? :krneki:
Keejj, a ka te tuk triph bali ad režajne, ka se mi zdi de te naviva kat tastara ura zutrej, ka začne drgnt, de je pretegva na vse kance. Sm je pa nikej dabar. Fiskultura za trebušne mišice. Pravje smih je pou zdravje, ča pa zravn paslušeš še idrca si pa že zdrou. :lol1: :lol1: :lol1: Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek smo si z @Thundercat-om in @Ernestom ogledali prostor in sklenili,

Zveni super...moti me le to, da na ridah nisem bil že par mesecov..... :unsure:

kdo krade mojo identiteto :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zveni super...moti me le to, da na ridah nisem bil že par mesecov..... :unsure:

kdo krade mojo identiteto :hmm:

Ne takoj se hudovat... Zna bit' da sem jaz zaj****... Ker je rekel, da večinoma samo bere, jaz pa vas ne poznam... Tak da... se posipam s pepelom. :unsure:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... zd'j si pa mene predstavljaj, ka v sosedni bajti vsakodnevno prež'vim 8 ur +/-... Se ti k'j smil'm? :krneki:

Bogi si ja....sj za to ga pa ziher piješ med šihtom :kva2:

Zveni super...moti me le to, da na ridah nisem bil že par mesecov..... :unsure:

kdo krade mojo identiteto :hmm:

Kakšn identiteto???

In zakaj nč ne prideš gor?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka ga je vrjetn strah takih majmunov kat sma medruh :lol1: :lol1: , ka nam greje same namnast pa glav...Piki Japok, a nis na šihtu, ala dilat :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@klajba sj ti si tut na šihtu...a nis??

pa nism jst majmun...jst sm uopica :lol1:

a druh vikend ga boš tut žrl al ns boš pršu kj pogledat???

Piki kaj ti nis nč gor pršu????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Piki Japok, a nis na šihtu, ala dilat :lol1: :lol1:

Dilam jst, dilam... Je triba gnarska prgarat. Brez gnarske na bu ćevapov na ridah... As se ti že adloču? Bo kj piira u tvajem kufru viška za rivčke, ka bujo žejn?

...

Piki kaj ti nis nč gor pršu????

Sn biu gor u pet'k zvečer... Smo se trije zbral, pa smo šli v "Epicenter" v postojno... Kelnarca ma en' malu noge na O taku da lahka čevap not utakneš, sam da se mal naprej nagne... Polej smo pa še "nad velbe" šli tankat, k v Postojni ni b'lu dost... Na ridah pa nabenga.

Včeri sva pa šla s kolegom mimo, pa je b'lo nekaj malega ljudi okrog pol petih - petih... En je bil v belo zelenem kombinezonu v družbi ???, na spodnem parkplacu pa ena endur'ca... B'l šwah...

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žrou ga bam, Sairach MK Žiri ima roštiljada pa .... Jao meni se bam ša zbalu...Glede šihta, si bam rajš kar dapust pisau... Jao meni, kej ga serjemo.... Glede četrtka, se matram na vse pretege, da bi prišel, pa kolikor mi zdajle kaže, bo kriza. V kolikor pridem, povprašam kaj naj prinesem. V kolikor pa me ne bo, se bom pa oddolžil drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žrou ga bam, Sairach MK Žiri ima roštiljada pa .... Jao meni se bam ša zbalu...Glede šihta, si bam rajš kar dapust pisau... Jao meni, kej ga serjemo.... Glede četrtka, se matram na vse pretege, da bi prišel, pa kolikor mi zdajle kaže, bo kriza. V kolikor pridem, povprašam kaj naj prinesem. V kolikor pa me ne bo, se bom pa oddolžil drugič

:glare: izdajauc :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo vidno:

ROŠTILJADA JE NAPOVEDANA ZA ČETRTEK, 07.06.2007 približno od 18-e do 21-e ure . Napovedano je tudi, da jaz pripeljem roštilj in oglje, Sanda bo prinesla "kilo mlet'ga iz skrinje", s Snoopijem pa bova zorganizirala še kruh in preostanek mlet'ga, ajvar in senf... Napovedano je tudi, da za pijačo poskrbi vsak sam (morda bo @Klajba prinesel nekaj rezervnega piva - se še ni izjasnil).

V petek smo si z @tundercat-om in @Ernestom ogledali prostor in sklenili, da je najbolj ustrezen prostor za piknik kakih 10 metrov po gozdni cesti, kjer je lepo umaknjeno in "skrito" s ceste in ne bo za nikogar moteče. Vremenska napoved za četrtek je nekaj vmes. V primeru dežja bomo zato piknik prestavili na PETEK, 08.06.2007 približno od 18-e do 21-e ure in nato v skupini odidemo v Žiri na nadaljevanje žurke.

Tako, če še komu kaj ni jasno, naj se nauči brat'. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: izdajauc :angry:

Prit mi dilat drušna, bava mal :drunk: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!