Skoči na vsebino

Kačje ride


Ktm Supermoto

Priporočene objave

Danes oziroma kakšno uro nazaj slučajno sem šel čez ride i naletel par sec po nesreči pomagal kolk se dalo i grozno spet se končala tragično Za enega,jaz fante ne poznam oba sta imela Ktm superduke. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry za voznika še sem tudi jaz v šoku mal.

matr kolk naših kolegov je šlo že letos :hmm:

vidim da je še vedno cesta zaprta(AMZS) kam je zletel da je tako hudo končal...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr kolk naših kolegov je šlo že letos :hmm:

vidim da je še vedno cesta zaprta(AMZS) kam  je zletel da je tako hudo končal...........

V " zaščitno "ograjo in to oba eden za drugim ta drug je pa imel nogo hudo poškodovano grozno pravi da je bilo olje v ovinku jaz nisem šel gledat se mi pa zdi da je bil en flek ko so prišli z rešilci sem šel.

Ko tako vidiš te mine vse sploh pa kakšno poaganje ovinkov bil sem za autom.

Popravljeno . Popravil Ktm Supermoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V " zaščitno "ograjo in to oba eden za drugim ta drug je pa imel nogo hudo poškodovano grozno pravi da je bilo olje v ovinku jaz nisem šel gledat se mi pa zdi da je bil en flek ko so prišli z rešilci sem šel.

Ko tako vidiš te mine vse sploh pa kakšno poaganje ovinkov bil sem za autom.

SRANJE!!!!!!!!!!!!!! mislim da je na to olje že Sanda 7 včeraj opozarjala kolk je treba bit previden na ridah

jebal bi jim vse po spisku cestarjem in vzdrževalcem cest :zzz:

če ne zmorejo v dveh dneh počistit. boste videli sedaj ko je moral nekdo plačat z življenjem drugi pa hudo poškodovan bodo pa pičke cestarske polizale ta oljni flek da jih ja ne bi kdo tožil. :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk danes če boste šli kej na ride pejte počas ker se je ravnokar zvrnu en avstric z yamaho tdm in je na spodnjem ovinku razlita neka tekočina ki je podobna olju ter na vrhu je tudi nekaj razlitega zato pamet v roke in previdno.

bomo drug tedn meli grozdje party

to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam eno varianto: namesto drsnikov na kolenih naštimajte gor mala omelčka za po stanovanju, tisti, k mate pa več konjev rezerve pa lahko spredaj kot plug še ta velike cestarske. Tako bodo ride vedno sijale. Ne bodo samo čiste, ampak dezinficirano čiste! :OK:

ma ne ,drsniki so kr ok sam mal spretnosti rabiš; medtem k drsaš po tleh ,

s kolenom zavijugaš levo in desno in mamo že skor metlo :D

da pa ne šparaš s konji ,ga mal bl odpreš da ga postavš pošrek in pometeš

še po zunanji strani :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja nesreča na ridah:

Prvi voznik umrl na kraju nesreče,drugi huje telesno poškodovan,....padla pa sta zaradi oljnega madeža,...

vir: Radio Belvi

Popravljeno . Popravil David's
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne ,drsniki so kr ok sam mal spretnosti rabiš; medtem k drsaš po tleh ,

s kolenom zavijugaš levo in desno in mamo že skor metlo :D

da pa ne šparaš s konji ,ga mal bl odpreš da ga postavš pošrek in pometeš

še po zunanji strani :yea1:

Trenutno najbrž ni na mestu tole...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bi se dalo od Bladzota tudi sem prilepiti!

Ne bi rad nekaj moraliziral, ampak!!!!

Kaj ste ratali čisto nori na tej, marički. A ne dojamete, da tukaj nekaj ne štima, če se kar naprej motoristi valajo. Pa ne se neki zgovarjat, da je to zato, ker nimamo dirkališča. V radiju 500km je kar nekaj pist, in tam štoparice ne lažejo. In če vas zanima koliko ste dobri, vas bodo po času na stezi znali vsi ocenit. Tudi Camlek ni najboljši zato, ker ga v reškem najbolj nagne.

Tudi sam sem se že valjal na cesti iz butastih razlogov, do padca sem bil tisto uro tisti, ki ga hudo pelje, ko sem se ulegel, sem bil do konca sezone tisti bedak, ki precenjuje sebe!

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja nesreča na ridah:

Prvi voznik umrl na kraju nesreče,drugi huje telesno poškodovan,....padla pa sta zaradi oljnega madeža,...

vir: Radio Belvi

Nekdo bi moral odgovarati za to pozabil sem pogledati kje je ta flek ker sem bil v šoku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo bi moral odgovarati za to pozabil sem pogledati kje je ta flek ker sem bil v šoku.

žal ne bo nihče odgovarjal :nono: kot že milionkrat do sedaj bosta krivca zopet motorista :SS :SS :SS

ker bodo dejali nista prilagodila vožnje stanju na cestišču...olje pa je nastalo verjetno k je nekdo pomfri gor peku al kwaaaaaa :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS cestarji,vzdrževalec ceste in POLICIJA ki ne zna drugega kot kazni pisat so največji krivci tej nesreči!!!!!!!!!!!!!! :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem predvideval oljni MADEŽ na cesti(od včeraj ko je nastal se sigurno NI noben cestar mimo peljal bog ne daj kak pof.. POLICAJ :SS

Trije vozniki motornih koles so z veliko hitrostjo eden za drugim vozili proti Postojni, ko jih je na enem izmed ovinkov v znanih kačjih ridah presenetil oljni madež na cestišču.

Kot je poročala TV Slovenija, je prvi voznik po silovitem trku v ograjo umrl na mestu nesreče, drugega, ki je v istem ovinku izgubil oblast nad motorjem, pa so s težjimi poškodbami prepeljali v bolnišnico.

Tretjemu motoristu se je uspelo izogniti pasti, tako da jo je odnesel brez padca.

VIR:RTV slo

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ravno danes sem premišljeval a bi šel iz postonjske smeri ali iz ljubljanske... odločil se da grem iz postonjske (lj-rakitna-cerknica-rakek-ride-vrhnika-lj), če bi šel iz ljubljanske bi najbrž prišel ravno v času trka ali pa bi še celo jaz kaj pokasiral (je pa res da bi se sigurno počasnej pripeljal, sam kaj ko una ograja že pr 30 reže).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sranje je blo

Sva šla s kolegom lj-rakitna-cerknica-planina, in sva vidla ja bil je olje na cesti, no spodi so cesto zaprl sva sla po bližnjici, pol nazaj dol in je blo žalostn! Ograja kaj pa druzga!

Te kr vse mine!

nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SRANJE!!!!!!!!!!!!!! mislim da je na to olje že Sanda 7 včeraj opozarjala kolk je treba bit previden na ridah

Ne berejo vsi motoristi motosveta... v tem primeru lahko rečem "žal" :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne berejo vsi motoristi motosveta... v tem primeru lahko rečem "žal"  :unsure:

sranje je v tem da nihče ni pospravil ali ni želel videti tega olja na cest

domačini bi ga pa itak najraje vsak dan polivali da bi imeli mir na ridah :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak ane :cry: ...

...pi*** no...pa je spet neki hudga blo na ridah :doze: ...

nč kaj nj rečem,...moje sožalje vsem domačim in ki so ga poznali :(

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da takle olji madež ne pride slučajno na ovinek. Verjetno se zdaj, k se je tako tragično končalo, nekdo trese doma. Jaz bi na mestu policije malo pri sosedih povprašal. Verjetno vedo, kdo bi bil česa takega sposoben. Če je to res kdo polil, gre za naklepni umor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da takle olji madež ne pride slučajno na ovinek. Verjetno se zdaj, k se je tako tragično končalo, nekdo trese doma. Jaz bi na mestu policije malo pri sosedih povprašal. Verjetno vedo, kdo bi bil česa takega sposoben. Če je to res kdo polil, gre za naklepni umor.

Ja en motorist ga je polil iz svojega motorja ko je padu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je bil res kriv samo oljni madež, kaj pa hitrost, predvidevanje?????

Ne krivite vedno drugih, pomesti je potrebno najprej pred svojim pragom.

In seveda bo na koncu kriv samo motorist, saj zaradi svojih dejanj, na tem odseku ceste, ne bomo deležni nikakršne milosti domačinov, policije, nemotoristov. K temu smo pripomogli tudi nekateri motosvetovci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da takle olji madež ne pride slučajno na ovinek. Verjetno se zdaj, k se je tako tragično končalo, nekdo trese doma. Jaz bi na mestu policije malo pri sosedih povprašal. Verjetno vedo, kdo bi bil česa takega sposoben. Če je to res kdo polil, gre za naklepni umor.

a ni ta madež od unga avstrijca o katermu se sanda7 razlagala učer :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!