Skoči na vsebino

Pivoljub=moj idol, 1.del


Pivoljub

Priporočene objave

Torej, glede na to da bom spomladi malo bolj resno in intezivno začel sprobavat motor, sem se odločil

da odprem to temo, da če se slučajno mi kdo hoče pridružit (oziroma nam, ker lahko povem, da sem že našo

par somišljenikov - be afraid, i am not alone).Tema je namenjena predvsem tistim, ki nočejo več biti pičke, zato ostale prosim da mi

ne smetijo po temi z njihovimi debilno moralnimi odgovori in tu se naj njihovo branje te teme zaključi.

Tisti, ki še pa berete pa here we go.

Če bi blo to na top-shop, bi pisalo nekaj takega:

- se vam od cifre 120 km/h na števcu naprej nabira pajčevina

- se siti čakanja pri rdeči luči

- vam gre na živce da vas vsi prehitevajo

- se sprašujete zakaj vam je zarjavela ročka za gas od kota 5 stopinj naprej

Zdaj bi tu sledi vprašanje, če je vse res, vendar ker to berete, jaz vem da je vse res, zato bomo vprašnje preskočli.

Torej, prvo pravilo - zakoni so zato, da se kršijo.Ko boste imeli to stalno v glavi

ste na dobri poti da si pridobite naziv Pivoljub začetnik.Torej na cesti ne more nihče bit hitrejši od vas, za nobeno ceno.

Res je cesta namenjena nam in pičkam, ampak tak je zakon narave.Vsaka stvar v naravi, če pogledamo je nareta tako.

Recimo stepa, na eni strani levi (mi), na drugi antilope (pičke), najebe najšibkejši, tako je na cesti.Pa smo obdelali

pravilo št. 2.Ste že na dobri poti do naziva Pivoljub nori začetnik.Torej najbolj važno pravilo, ki vam ne sme niti

za delček sekunde uit z misli pa je "jebe se mi za vse".Kot sem že omenil, na cesti za vas ni drugih udeležencev, če pa že so,

pa so tam samo zato da malo popestrijo vse skup al pa BUM.Zadnje pravilo je res zelo važno, ker sem že videl oziroma slišal

za primere, ki so tako mislili, divjali po cesti, pol pa se je kaj zgodlo, njim ni blo nič, so pa koga spravli na invalidski vožiček al

pa v grob, pol pa so sami sebe fentali, mislim, pičke.Zato bo potrebnega še veliko dokazovanja, da pridete do naziva Pivoljub.

Seveda zdaj ta tema ni namenjena pozivanju, da se namerno zaletujte vse kar vidite na cesti, nasprotno, tega se izogibat, samo če pa

se že zgodi zaradi prehitre vožnje al pa alkoholiziranosti pa po načelu, jebi ga, več sreče prihodnjič.

Tako, zdaj smo obdelali psiho, v naslednjih delih pa sledijo praktični napotki, ampak počasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne morem verjeti - ti pa idol :wacko: ? Res moramo biti zaskrbljeni :hmm: Mislim da se ti bodo pridružili oz te imeli za idola :lol1: samo kaki 15 - 16 letniki :grim, pa še ti imajo več pameti kot ti.

Popravljeno . Popravil YZFR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne morem verjeti - ti pa idol  :wacko: ? Res moramo biti zaskrbljeni  :hmm: Mislim da se ti bodo pridružili oz te imeli za idola  :lol1:  samo kaki 15 - 16 letniki  :grim, pa še ti imajo več pameti kot ti.

pa ne žali in primerjaj mladine s pivoljubom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnng!

:zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....več ko bo tečajnikov - manj bo politke pr poročilih :OK: ....

....MALI OGLASI:...prodam firmo ali zamenjam za pogrebno službo - obeta se dober biznis :OK: .... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislila da si odprl samo eno zgrešeno temo v "Ljubezni" pa vidim da si se podal na pravo misijo :BUA: :SS :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest se pa čist strinjam z njim :doze: .....pivoljuba za precedilnika :grim

A tud s tistim delom, ko naju zmerja s pičko? Ej, a je tle gor kdo, k bo znou ločit dobre štose in zajebanije od osebnih žalitev? Ej.... moderatorji....mislim, da je šlo ćez vse mere.....čakam akcijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....če pogledaš kakšne vse blesave teme folk tle odpira :SS ...pivoljub bo pač svoje življenje (kolkr ga pač še ima na voljo) izkoristil za učenje nore mladine (al pa tiste ki si sami ne upajo - pa rabijo mentorja :blink: ) in si ne upajo stopiti koraka preko meje - nč novga - takoh norcev je ogromno -zakaj ne bi bili kultivirani norci :grim -naj te strese ko ti prpizdi mim tebe - ma ni treba da te fenta-naj se fenta sam - in treba to folk naučit.... :grim ...drugač pa mislim da bi pivoljub in ostali z takimi temami morali imeti svoj forum :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, katerega dela "ne smetite mi po temi z svojimi moralno debilnimi odgovori" ne razumete.Žalim pa nena nobenega, tu ni nič osebnega, jaz pač mam za vas svojo oznako, tak kot imate vi za mene, od norca, kretena, butla,... do mozoljastega pubertetnika.Nekdo je vprašal, kolko stane, stane nena nič, dobrodošel je vsak ki ima nekaj v hlačah, več nas bo bolj bo luštno, pa še nekega velikega izpada nebo, če se bo kdo poškodoval..Jaz bom še ta mesec nabavo eno dobro kamero, da bomo spomladi se še lahko snemali, da bodo vsi vidli kak se motor vozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 - Torej, glede na to da bom spomladi malo bolj resno in intezivno začel sprobavat motor,

2 - zato ostale prosim da mi

ne smetijo po temi z njihovimi debilno moralnimi odgovori in tu se naj njihovo branje te teme zaključi.

3 - Res je cesta namenjena nam in pičkam, ampak tak je zakon narave.Vsaka stvar v naravi, če pogledamo je nareta tako.

Recimo stepa, na eni strani levi (mi), na drugi antilope (pičke), najebe najšibkejši, tako je na cesti.

1 - :lol1: :lol1: Spomladi začne, gobec pa tolkšen kot da bi se opolnoči miže s ta najhujšo zverino po ta prvem po štengah fural :lol1: :lol1: Kaj a skiro se ti je pa že pokvaril???

2 - :lol1: :lol1: :P :P Ti boš meni, kaj bom bral. :lol1: :lol1: Daj pejt naprej snifat. Lastne kak pleničke! :lol1:

3 - :lol1: :lol1: :lol1: Ti boš meni o naravi pravljice flancal?!!! :lol1: :lol1:

Samo malo razsvetlitev. V naravi najebe najmanj prilagojeni. In to si v tem primeru ti in tebi podobni. Naredili boste nekaj škode, nakar bo od vas ostal le še kupček mokrih zdrobljenih črepinjic, ki še tabulačkom na Symovem biciklu ne bodo mogli škodovati.

Oh, ja, če ne bi bilo škoda placa na forumu in časa, bi še :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toooooooooooooooooo Zlatorogoljub!!!!!!!!!!!!!!! :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Daj objavi še datume,kdaj boste dirkali...in seveda kje......bi si prav rad ogledal prizor,pa še za spomin bi si ga posnel.......z amaterskim priborom za snemanje.......jebi ga,pač ni denarja za kaj boljšega......sam upam,da se bo vseeno videlo!!!!!!!

Pivo......v vsak Slovenski trebušček.......a bo to pravo geslo za vašo združbo....sam predlagam :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V skupini seslja  :BUA:

Pivo mi skodi  :BUA:

Sicer pa itaq odpadem, imam prepocasen motor  .)

Nič bat Kruze.....midva si bova na kakšnem počivališču opremila prikupen prostorček z ležalnikom,prenosnim hladilnikom.....se opremila z video kamerami........postavila senčnik in ob dobri muziki spremljala dogajanje........zraven pa počasi srebala vsak svojo pijačko......in dan bo spet lep!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da je kar nekaj intersentov, večina misli bolj sarkastično kot res, to samo potrjuje kolko vas je v hlačah in glede na to bom vabilo malo popestril.Vse punce, ki se boste pridružile, boste lahko Pivoljubu ga pofafale, da boste prišle do vsaj malo zadovoljstva, ker glede na večino članov Motosveta, ki smetijo po mojih temah, ima bore malo v hlačah, tako da verjamem da se morte doma same zadovoljevat z raznimi pripomočki.Seveda, je tu še predpogoj, da mora bit Pivoljub malo pijan, ker drugače ni pri volji, zato imejte v mislih da mu prinesete zraven kakšno pivo, ali še boljše gajbo piva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da je kar nekaj intersentov, večina misli bolj sarkastično kot res, to samo potrjuje kolko vas je v hlačah in glede na to bom vabilo malo popestril.Vse punce, ki se boste pridružile, boste lahko Pivoljubu ga pofafale, da boste prišle do vsaj malo zadovoljstva, ker glede na večino članov Motosveta, ki smetijo po mojih temah, ima bore malo v hlačah, tako da verjamem da se morte doma same zadovoljevat z raznimi pripomočki.Seveda, je tu še predpogoj, da mora bit Pivoljub malo pijan, ker drugače ni pri volji, zato imejte v mislih da mu prinesete zraven kakšno pivo, ali še boljše gajbo piva.

opaa, punce pa ne norijo veš.........

sicer pa... js te izzivam za vožnjo!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!