Skoči na vsebino

Trial


motolover

Priporočene objave

Je se kak trialist na forumu?

O cool!

Sam se nisem probal, sem pa večkrat spremljal na jurošportu :blink:

Dej malo vec napisi, koliko, kje, zakaj, kdaj :hmm: :grim :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej malo vec napisi,....

Ja, daj se kaj napisi. :OK:

Nam je vsem od jajc teklo, pa nismo nic takega delali. Hehe, pol ure tega na dan, pa ne rabis nobenega fitnesa vec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moji oceni nas je v SLO okoli 15. Najbolj zagreti so v Braniku pri NG, kjer jih je v eni vasi kar 5. Tam na kros progi v Batujah imajo nekaj preprek, ki niso med najlazjimi.

Trial zelo primeren za ucenje tehnike in seveda za sportne uzitke.

S kolegi se vozimo na Krim, Nanos, Vremscico, Krvavec,...

Teren si lahko hitro najdes ali naredis ze za hiso na dvoriscu. V Lj mi je najbolj vsec peskokop v BS3, tam kjer naj bi gradili stadion.

Prilozene slikce so bile narejene na Kurescku.

Sam motor je zelo enostaven za vzdrzevanje in porabi okoli 1l mesanice na uro. Gume menjas 1x na par let, ce se ne ukvarjas tekmovalno. V glavnem ni stroskov, razen nakupa.

Jaz sem ga imel 3 leta do lanske jeseni in prodal, zdaj cakam na 4T Monteso/Hondo.

Upam, da bomo letos prvic organizirali malo tekmo v Sloveniji. Bi znalo biti zabavno.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trial je ful zakon ja, jaz sem probal na šoli pri Leganu v Avstriji... res fajn za trenirat - tako umsko kot kondicijsko.

Moram nabavit za po gmajni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno sem si želel tole probat. Povej, ko boste fural, da pridem pogledat, pa se priporočam za kakšen krog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno sem si želel tole probat. Povej, ko boste fural, da pridem pogledat, pa se priporočam za kakšen krog.

ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa še moje vprašanje. Mogoče je mal glupo.

Ko gledam na Eurosportu trial, se mi zdi, da te motorji sploh nimajo prestav in sklopke. A si mi zdi prav ali narobe?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe. Pozorno poglej ko stoji pred oviro, kako prešalta v pravo prestavo, ker ne vozi ves čas z isto, odvisno od ovire.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vecinoma imajo 5 prestav. Prve 4 so za uporabo po terenu, 5 je samo za relacije, ce se npr. peljes po kaksni poti do terena. Zaradi navora lahko speljes tudi s 3. ali 4.

Sklopko se kar pridno uporablja, vendar samo s kazalcem, zato tega najbrz nisi opazil. Tudi sprednja zavora se stiska samo s kazalcem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem že preizkusil zadevo in je totalno odbita. :yea2: :yea2:

Vozil sem 2T mašino. Ko bo kaj gnara viška, bom sigurno tud jst nabavu zadevo.

Kolega je dal mislim da 2500€ za rabljenega v Avstriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lover, čimprej dobi motor, pravo gumo in gremo v sneg, upam da že konec tedna, tako da časa ni veliko! bo pa fino, če ga bo še kej več napadalo, bo bolj veselo, pa mehki padci, kolikor so sploh možni po snegu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!