Skoči na vsebino

Trial


motolover

Priporočene objave

Po moji oceni nas je v SLO okoli 15. Najbolj zagreti so v Braniku pri NG, kjer jih je v eni vasi kar 5. Tam na kros progi v Batujah imajo nekaj preprek, ki niso med najlazjimi.

:OK:

Ta zadeva je na našem koncu res postala modna muha... Sem kar dobro pri stvari, ker sam živim v Braniku in so tej norci vsi moji prijatelji...

Prišlo je celo tako daleč, da so nas kot MK Rihemberk prosili za organizacijo prve tekme za državno prvenstvo, ki naj bi se ovijala ravno v Batujah. Glede na to da že več let organiziramo moto zbor v braniku, mislim da ne bo nobene težave z organizacijo... Tekom meseca bi morali v klubu imeti sestanek o tej zadevi... Bom še kaj napisal...

V dobrih odnosih sem tudi z uvoznikom trialov Beta in se o tem že več let pogovarjava, da bi tudi na zboru organizirali eno malo tekmo... Bolj kot promocija triala in seveda kot zanimovost za večino ljudi, ki tega sploh ne pozna...

Če je kaki trialist zainteresiran za sodelovanje, naj mi sporoči... Bi bilo kar zanimivo...

Popravljeno . Popravil mk-r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi bilo res super. Vceraj sem govoril se z enim in bil presenecen, da se jih je letos cez zimo toliko nabralo, tudi v LJ koncu. Ce bo tekma in kak klubski dan v Batujah, lahko racunamo tudi na kolege iz Italije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi bilo res super. Vceraj sem govoril se z enim in bil presenecen, da se jih je letos cez zimo toliko nabralo, tudi v LJ koncu. Ce bo tekma in kak klubski dan v Batujah, lahko racunamo tudi na kolege iz Italije.

a tvoj bivši 2t je po novem pri hubiju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, pri Hubiju je od Bojana. Sem ga pa tudi jaz pripeljal.

En moj je pod Jezerskim, drugi pa je sel v Branik.

Kaj se Hubi kaj vozi? Verjetno mora ze zelo obvladati! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Svaka čast fantom, zmagal 19letnik Fajardo, drugi Raga, tretji Fujinama, prva dva na Gas-Gas-u... :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele poteka trial na Eurosportu.... :OK:

a pri nas se že obeta kakšno takšno tekmovanje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Po zamudi mojega mopedka, sem ga koncno dobil. (Pri Hondi majo malo problemov z proizvodnjo, ker niso planirali takega navala.)

Prvi vtisi:

Od zunaj ni velikih razlik. Drugacen okvir, alu tank in seveda nova 4T masina.

Prav tako kot pri prejsnjem modelu moras samo sestaviti balanco, naravnati rocke, in malo pregledati. (Pri Hondi tako ni skrbi, da bi kaj pozabili) Edino gume vedno napumpajo prevec, verjetno zaradi transporta.

Ni vec potrebno deblokirati masine, ker lahko dobis dirkalno nehomologirano verzijo. S tem prihranis kake 3 ure dela.

Ni pipice za bencin, ker ima vbrizgavanje. Pri prejsnji sem si zmeraj lomil prste, ker je bila tako stlacena pod tankom. Ni coka za mrzel vzig. Prednost 4 taktne verzije je tudi, da ni vec packanja mesanice. Vzges ga brez gasa, samo brcnes v kurbel in po prvem poskusu lepo vzge. Prvi zvocni vtis je, da imam kosilnico ali motokultivator. Ko poskusis malo dodati gas, pa lepo zaprede. Masina je tiha in se ena prednost, za teboj ne smrdi, ko se peljes po gozdu. Nasploh je mnogo, mnogo tisji kot 2 takten.

Vceraj sem ga najprej malo utekel, v navodilih pise, da ga utekavaj 20 minut. Hecno, se nobenega motoja nisem utekaval samo 20 minut! Tudi pri tem si bom vzel vsaj par ur voznje(stara sola, pac).

Danes sem naredil prvo turco, v GO na Skabrijel in potem tam po hribu malo naokoli. Po isti poti sem sel velikokrat z 2T in lahko realno ocenim razlike. Prva opazanja z voznje so taka, da ne bi hotel imeti vec 2taktnega. Navor je mnogo boljsi, ko se zakopljes in crkne, ga lahko vzges v prestavi in ni treba iskati prostega teka. To bo zelo prav prislo v blati in snegu.

Poraba je manjsa, ampak je manjsi tudi tank. Verjetno spet za kaksne 2 uri voznje, ker ima 2 litra.

Slikce sledijo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Zanima me, če se trial riderji družite kaj v kakem klubu v okolici LJ recimo...če je v okolici LJ kak poligon itd...Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!