Skoči na vsebino

Se splača kupit to Huso 125?


Unikat

Priporočene objave

Ogledano imam Husqvarno 125SM pa nevem kok je tak motor v resnici vreden. Zanimam se za tega in me zanima če je cena primerna temu letniku ker se mi še sanja ne kok je tak motor vreden in meni se zdi da je tole drago... Nevem, prosim povejte vi: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=28288#

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ubistvu tole sploh ni tok drago ne? To je še kar normalna cena ne? No, jutri ga grem pogledat pa če bo dober ga bom kupil. Baje da gre 160km/h :OK: No, napište še kej če se ga splača kupit...

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

160km/h resno ???? :worship: :worship: :worship: :worship:

toj vec kokr nsrka :> lool no ja :topic:

stvar je pa ubitacna drgac. hudo lepa.

ja nova je 1.300.000

good luck :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te huse so stroji,ni kej. endura je šla frendu odprta 140,leti ko žvau. samo more bit pa vzdrževana,ko se enkrat začnejo problemi in ni dobr zrihtan,boš precej $$$ zmetal (no to za 2t ni nič novega :D )

cena pa...glede na to da jih je malo in da res kr dobr zgleda...no ja,recimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Trbovelj je. Sem skor 100% da ga bom vzel ker mi je ful lep. Edino če ne bo kej uničen. Men je 160km/h tud mal velik sam tko je on men reku zdej pa nevem... Upam da gre res tok :grim No, bom jutri povedal kakšni so občutki in če je vreden svojega denarja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uno ki je Unikat dal gor, je original supermoto. cena je dobra

to ki je veveritos je pa predelano v supermoto, gor so kolesa in bremze od mitota, kolkor vidim, ni homologacije verjetno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že z ogleda. Morm rečt da je to zakon motor! Potegne zelo dobro, končna je tud vredu, v ovinkih se lepo drži ceste in skratka vse je super! Na eni strani je plastika mal porajsana pa mi je dal zraven še novo, če jo bom zamenjal. Drugače je pa vse original samo blokade so iz izpuha ven vzete tko da ima 32km. Drgač je pa lastnik ful čuval motor ker je poleg mešanice bencina in olja ki ju motor sam zmeša je on dajal še pol kozarčka TTS olja in še dal mi ga je zastonj. Pa še antifriz in sprej za ketno in zobnike mi je dal zraven :OK: Uglavnem ful je čuval motor. V torek ali sredo ga grem iskat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap...bojo res kar od tzr-ke :yes: Sam glede na to da ma take feltne je to sam za po cesti...ker original supermoto majo feltne na špice, kar zelo ublaži udarce...in je tudi primerno za vožnjo po terenu .)

Če je predelan iz enduro v supermoto morš tud pazit da ma vzmetenje trše. Glede bremz pa ni problema ker so že zamenjane.

Sicer so pa husqvarne nasploh precej drage..tud ta sm125 (kr so zlo redke).

P.S: ena tema je že odprta --> Husqvarna SM 125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ubistvu tole sploh ni tok drago ne? To je še kar normalna cena ne? No, jutri ga grem pogledat pa če bo dober ga bom kupil. Baje da gre 160km/h :OK:  No, napište še kej če se ga splača kupit...

Mal premisl zakaj ga prodaja. Zihr mu je ribnu pa ga je sam za silo skup spravu (sam nov bat), kaj je pa z ostalimi deli. Ziher je poba obupal nad svojim mopedom pa bi rad cim vec vn potegnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje, da ne ker mi je dal komi za pelat pa še tam me je neki učil kao da ne znam. Krneki se je bal za motor. Itak je pa zdej avto dobil pa ga zato prodaja. Bat je pa menjal ker se ga na vsakih 10.000 kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal premisl zakaj ga prodaja. Zihr mu je ribnu pa ga je sam za silo skup spravu (sam nov bat), kaj je pa z ostalimi deli. Ziher je poba obupal nad svojim mopedom pa bi rad cim vec vn potegnu.

no dej no... kr vsi motorje prodajamo zato,ker so nam zaribal :hmm: obstaja ta možnost sicr,ampak ne morš kr za vsacga trdit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ogledano imam Husqvarno 125SM pa nevem kok je tak motor v resnici vreden. Zanimam se za tega in me zanima če je cena primerna temu letniku ker se mi še sanja ne kok je tak motor vreden in meni se zdi da je tole drago... Nevem, prosim povejte vi: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=28288#

V bistvu imam enak "problem" ..

sam da kupujem tale motor -> http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=34260

Za ceno sva se zmenila 520k .. motor je bil zariban .. po generalki (baje manjan bat, cilinder) narejenih 3000-3500km .. 2x paden sam brez posledic ..

prosim da mi mal svetujete .. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ne vem,se morš sam odločt. SAm men osebno se zdi tole kr dost keša za motor k je zaribov,bil parkrat paden pa še letnik je že kr neki str, tko d če mislš kupt ceno še mal dol zbi,vsaj za ene 50-100k sit. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da saj ceno bom vsekakor probal še malo zbit.. .. Unikat in ostali, ki imate take motorje .. kako ste zadovoljni ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, zdle sm se pa skor premislu.. Mislm da bo NSRka kar odpadla:)) tole bo mojeee!

No tisti ki jo imate.. Kolko je koncna, koliko kaj kosta nov bat itd.. kaksne slabosti?

In pa se nekaj.. koliko ima dejansko hp tale motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

OK, da se zdej mal razpišem.

Kupil sem to Husqvarno in mi je 3x zaribala v roku 1 meseca. Prvič je zmanjkalo olja, drugič in tretjič pa kar tako. Ko mi je prvič sem lepo bat zamenjal, zamenjal akumulator (lučka za olje ni svetila) in spet je delala. Čez 300km mi spet zariba brez kakršnegakoli vzroka. Odločim se da jo bom prodal pa si kasneje premislim in spet kupim nov bat. Mislil sem, da oljna pumpica premalo olja dodaja bencinu in zato sem na vsakih 5l bencina dodal 1dcl olja v rezervoar za gorivo, obenem pa je še pumpica mešala. To je bila 5% mešanica, mora biti pa 3% najmanj. Rekel sem si, če zdaj zariba potem pa sigurno ni zaradi olja. Se peljem in naredim 300km, 500, 600km in mislil sem da je vse OK. Pridem do 700km pa mi spet zariba. Ampak pazi foro: Zmeraj mi je zaribala ko sem dal v nižjo in gas, takrat ta motor vleče ko svinja, se morš res dobr držat gor. No, in ko je tretjič zaribala, sem hotel spet prodat pa sem se spet premislil. Ja, tok ga mam rad. Zdej sem se pa odločil, da ga peljem na servis, ker ko mi je 1. in 2. zaribal sem zrihtal sam doma. Lih pred 2 dnevoma peljem na servis GIL in me vpšraša če je motor odprt (brez blokad) Rekel sem da je. Takoj je pred mano odšraufal forgazer in tam nekaj gledal. Omenil sem še da mi zariba na visokih obratih. Rekel je da je forgazer narobe nastavljen in, da motor dobi preveč zraka in premalo bencina še posebej na visokih obratih. Rekel je, da bo naročil eno stvar za forgazer in da bo jo dobi v roku 2 tednov. Pa, ko mi je tretjič zaribal mi je daleč od doma in takrat mi je prijatelj na kraj kjer je zaribal pripeljal orodje, kit, bat. Zamenjala sva na licu mesta in ker je bil cilinder rahlo podrsan sva z šmirgel papirjom mal podrgnila (ja vem, debila) No, in praske so šle neverjetno stran! No, in na servisu je pogledal še v cilinder in je rekel da sploh ni okrogel ampak že bolj štirioglat. Delal sem se kot da nič nevem zakaj je tako. No in rekel je da bo pobrusil cilinder na 56mm in dal noter od Cagive Mito bat. Pa neki je omenjal da je not premajhen bat. Bil pa je od Honde CR125. Potem sem šel domov in zdej moram 2 tedna počakat. Pa še vprašal sem ga, kaj misli, če bo še ribala, ker če bo ga bom raje prodal. Pa je rekel da ni nobenega vzroka da bi potem še ribala. Da je edini vzrok v forgazerju (uplinjaču) No, upam da res. Tisto kaj sem pa z šmirglom delal po cilindru sem pa zato, ker sem bil razpizden in sem hotel hitr neki skupi spacat da bo delal pa da ga čimprej prodam. Potem sem se pa premislil in je zdej lepo na servisu.

@jezus: Končna je 160km/H, zdej bo večji bat bo moglo še bolj letet. :yea1: Nov bat košta 20.000, konjov ima pa 32, če je odprt.

Glede motorja: Mogoče imam pa jst samo smolo, ker sta imela 2 prijatelja ta motor in se ni nobenemu nikoli nič pokvarilo. Eden jo lih prodaja. Poglej tole: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=31522 Ti pa garantiram da mu ni nikoli zaribala ali kaj podobnega. Samo zaprta je in mu gre 120km/h. Nevem, odloči se sam, samo jst na tvojem mestu bi jo kupu. Pa meni ni žal da sem jo kupu. Žal mi je samo zato, ker sem sam doma popravljal in ker je nisem dal na servis takoj ko mi je 1. zaribala. Želim ti uspešen nakup. :OK:

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, ko mi je tretjič zaribal mi je daleč od doma in takrat mi je prijatelj na kraj kjer je zaribal pripeljal orodje, kit, bat. Zamenjala sva na licu mesta in ker je bil cilinder rahlo podrsan sva z šmirgel papirjom mal podrgnila (ja vem, debila) No, in praske so šle neverjetno stran! No, in na servisu je pogledal še v cilinder in je rekel da sploh ni okrogel ampak že bolj štirioglat.

:eek: :blink: :huh: :o :hmm: :wacko: :slap: :kva2: :eek:

Človek božji, pa ne moreš it podrsanega cilindra s šmirglom brusit!

No, upam da ti bo zdaj motor delal, pa da v prihodnje ne boš več počel takih neumnosti.. .)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti ne priporocam kupvat tega motorja, k sm vidla kak motor je to in tko direkt iz stacune mu pol delov manjka, potem mu feltna zacne pokat ipd ... ej ne vem no dej das 100k vec pa mas direkt kej druzga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!