Skoči na vsebino

LOKALPATRIJOT!


Funakoshi

Priporočene objave

Evo, tema, kjer se lahko razpištoljite, zakaj je vaše mesto/kraj/vas/fara/občina/rovte lepše/boljše/imenitnejše od ostalih.

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker jaz živim tu :devil: in ker je LAŠKO pivo najbolj mrzlo, pa še kar nekaj vredi ludi tu živi :OK: itak pa da mamo na prebivalca največ gostiln in motorjev :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

postojna je d'best, ker mamo poček blizu in je vedno kot bi bili v srebrenici 94'......

aja pa jamo mamo tud..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker jaz živim tu  :devil: in ker je LAŠKO pivo najbolj mrzlo, pa še kar nekaj vredi ludi tu živi  :OK:  itak pa da mamo na prebivalca največ gostiln in motorjev  :grim

Caki, kle naj bi vsak svoje HVALIL ne pa slabe strani nasteval... ;)

(unionstillrules press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...kamorkoli me postaviš, povsod odlično izgledam in povsod se hočejo dobre bejbe z mano družit...

aja, drugače je pa Gorenjska kar ok, je precej dreves in grmičevja kamor se lahko skrijem, da imam malo miru.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u kran je prou zakon :yea2: drgač je pa zame ibr ales kras al pa primorska :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mariborski konec je lep. Mamo lepo Pohorje. Štajerke pa smo itak zakon :) :blush:

Pa Dolenski je tut ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi imamo pa morje na katerega itak vsi hodite..se pravi je pri nas najlepše, pa še vozimo se lahko celo leto....skoraj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi imamo pa morje na katerega itak vsi hodite..se pravi je pri nas najlepše, pa še vozimo se lahko celo leto....skoraj

a ti si s hrvaške? :hmm: :devil: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povsod je lepo najlepše pa doma

Ne vem Divača se mi zdi tako kot da je vse na dosegu roke LJ-40 min, KP-20 min, Italija-10 min. In je tak bolj miren kraj.

OBČINA DIVAČA

post-5996-1121804378_thumb.jpg

Del pokrajine, ki je bogata s kulturno in naravno dediščino, so pobočja Vremščice s Senožeškim podoljem na eni strani in Brkini z Danskim podoljem na drugi strani, vmes je Vremska dolina z dolino Reke, ostalo pa predstavlja Kras, Divaško-Škocjanski Kras. Prav slednji predstavlja eno izmed najbolj zakraselih področij, kjer so tri od sedmih največjih jam na Krasu: Škocjanske jame, Divaška jama in Kačna jama. Škocjanske jame pa dajejo še poseben pečat nasi občini, saj so vpisane v seznam Svetovne dediščine UNESCO. Celotno območje občine pa je bogato z naravno dediščino in prepredeno s pešpotmi, kolesarskimi potmi ter lepimi razgledi v naravi.

Pestra pa tudi kulturna dediščina z zanimivimi cerkvami, v katerih so freske s častitljivo starostjo, v okolici je več graščinskih kompleksov ter etnoloških in tehničnih spomenikov. O razvoju kraškega stavbarstva na tem področju pa priča Škrateljnova hiša, stara kraška kmečka hiša iz 17.stoletja. V prvem nadstropju pa je urejena stalna razstava posvečena prvi slovenski filmski igralki Iti Rini, ki se je tu rodila in dosegla velik sloves tudi v tujini.

S to lepoto pokrajina vabi, čist in sočen kraškobrkinski zrak s svojo svežino pomirja in vliva moči v dušo, čar divje, skrivnostne reke, ki izginja v teminah podzemlja in se spet pojavlja med zelenjem, pa vznemirja, vzbuja hrepenenje in sili k dejavnemu življenju.

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok...vidim kam to pelje...še moj prispevek.... :)

http://www.postojna.si/

Dejavnosti na osrednjem vadišču Slovenske vojske pri Postojni :D

http://www.mors.si/pdf/sv_osrvad_postojna.pdf

Opis dejavnosti

- streljanje z avtomatsko puško, pištolo, puškomitraljezom, mitraljezom in ostrostrelno puško

- streljanje z bombometi

- streljanje z minometi 120 mm :xx:

- streljanje iz oklepnih vozil

- vaje z minskoeksplozivnimi sredstvi

- taktično urjenje enot

- uničevanje oporečnega streliva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živim v Ilirski Bistrici, oz. v Harijah 4km stran, vas mi je lepa in zakon, živim v hiši z vrtom kar mi je najbolj pomembno!

Če bi se kdaj kam preselil bi šel še bolj na Primorsko tam kjer so Artviže in tiste vasi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si s hrvaške?  :hmm:  :devil:  :grim

dobr to on slovenščino obvlada :blink: :huh: eden redkih, če ne edini :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko k vsak svoje hval, sem tut jaz najrajš v Radečah, tle mam prjatle, punco, hišo, ki"raste", v službo pa "migriram" 12 km ven.... Lepo mi je ker je majhen in miren kraj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa vseeno, kje sem doma. Nisem lokal patriot. Ker je vseeno kje si, če si obkrožen z ljudmi, ki jih imaš rad.

Tko al tko mi je pa najlepše mal stran....izven civilizacije....sred kamnov in morja, ob mali beli cerkvici, ki jo čuva kraljica mora.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom preveč klofal po tipkah že navsezgodaj:

ker jaz živim tu  :devil: in ker je LAŠKO pivo najbolj mrzlo, pa še kar nekaj vredi ludi tu živi  :OK:  itak pa da mamo na prebivalca največ gostiln in motorjev  :grim

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!