Skoči na vsebino

Kačje ride-fight


Thundercat

Priporočene objave

zanimivo kaj se mi je še prvič zgodilo v nedeljo na ridah....en tip Lj registracija se je peljal zelo počasi mimo gledalcev na ridah(s sabo imel sopotnico) in vpil na nas : "Kva pa gledaste pička vam materna, a je zanimivo, jebem vam mamu cigansku"! ...vozil je xjr modre barve....ni bil čefur, je pa obvladal fužinsko narečje....

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hehe mi je kr mal žal da sem zamudu ta spektakel :blush: ...a bo kej ponovitve?? :D :D ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a bo kej ponovitve?? :D  :D ....

v nedeljo na drugem programu RIDE TV natanko ob 17h 26min :grim

pa d nebi kdo mislu d bom js gor :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišala ja da je bil cel žur, sicer sem prišla prkasno gor,tko da tud TCja nisem vidla :cry:

ma ga bom pa čez eno urco upam da tud nts :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bi bilo tudi sram če bi bil na tvojem mestu....

Verjamem, da bi te bilo...in zato ne boš nikoli na mojem mestu.

Jap, čez ride se gre počas...včeraj je bil voznik pred nama en tak...ki je bil ,,sumljiv,,...a bo al ne o zvozu,....vsaj po pripravah, pozi in uporabi nasprotnega pasu za ,,vzeti ovinek,,...

In zakaj nisi povedu kva gledaš..al si imel zarosena učala in dejansko nisi nič videl?

Pa naj Postojnčan ne govori o Fužinah..ker očitno je vse pomešal.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma veš kaj, pizda, sej se lohk vsakemu zgodi! Ne mi tle da bom še enkrat padu, če bom pa bom, in če bom koga ubu ga pač bom, ne kličem hudiča in bog ne daj da se kej takega zgodi, sam ti pa tudi ne pribijat takih, tisti dan so še 4 padli, pa kaj nej? Ne hodimo več na ride?

Vozi bolj previdno in svojim izkušnjam (in ne "jajcem") primerno.

PS: velja tudi zame.

Pa zgleda da ste vsi delno nepismeni, napiše se Dimmni <_<  .)

Ne bom več komentiru ker se ne splača...

Kdaj gremo na ride? :OK:

ti kr napiši, kdaj greš - da se jaz tisti dan ne bom na tej relaciji vozil ...

včeraj bil na ridah..... :OK:

na spodnjem in zgornjem ovinku pa policaji....sam ravnina nad glavnim ovinkom je bila pa atraktivna.....folk je ploskal, prvič od kar obiskujem ride je folk stoje aplaudiral prikazu spretnosti omenjenega motorista....

Skratka - zmer bolj je podobno cirkusu? Da nau kdaj pizdarija pa bo kdo pršu komu ploskat okol ušes ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo kaj se mi je še prvič zgodilo v nedeljo na ridah....en tip Lj registracija se je peljal zelo počasi mimo gledalcev na ridah(s sabo imel sopotnico) in vpil na nas : "Kva pa gledaste pička vam materna, a je zanimivo, jebem vam mamu cigansku"! ...vozil je xjr modre barve....ni bil čefur, je pa obvladal fužinsko narečje....

:)

Mogoče mu je blo pa nerodn, ker je šu prvič dlje kot od lokalnega kafiča, pa ni navajen ovinkov (vfužinahniovinkovsamoležečipolicaji.press) ;) ga je treba razumet :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo kaj se mi je še prvič zgodilo v nedeljo na ridah....en tip Lj registracija se je peljal zelo počasi mimo gledalcev na ridah(s sabo imel sopotnico) in vpil na nas : "Kva pa gledaste pička vam materna, a je zanimivo, jebem vam mamu cigansku"! ...vozil je xjr modre barve....ni bil čefur, je pa obvladal fužinsko narečje....

:)

Sm bil tud jest tam pa nisem videl tega modela. Škoda

:blink: :lol1: :lol1: :kva1: :kva2: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj nisi povedu kva gledaš..al si imel zarosena učala in dejansko nisi nič videl?

Pa naj Postojnčan ne govori o Fužinah..ker očitno je vse pomešal.

jao :slap: se mi je kar zdelo da bo tako....ravno danes sem govoru, da je ziher bila lina zadej....reči tvojmu tipu da je lahko srečen da je s celim gobcom skozi prišel...drugič naj le ustavi in to komu v obraz reče ne pa da beži kot pička.......

lina nič nisem pomešal, napisal sem kar je rekel...klel je po fužinsko, z ljubljanskim narečjem....al želiš povedat da je bilo drugače..... :hmm: imata neznansko srečo, da sem digitalca pustil doma, ker bi zadevo posnel in na net prilimal tablico in video, ki bi podpiral mojo tezo o primitivnem obnašanju nabvidez civiliziranemu osebku....čeprav mislim da ga je znanec shranil na video format in ko ga kontaktiram se lahko zgodi omenjeno(je stal na drugi strani ob cesti)....da ne bomo prazno slamo tolkli....

od kdaj si tvoj ljubi jemlje pravico da se tako obnaša...primitivec....naj celo pot do ljubljane sprašuje ljudi ob cesti kaj gledajo če je tak frajer.... :BUA:

:SS

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...uuu zakon razprava.... :OK:

kva človk vse vid,sliš,... :grrr .. :lol1: :lol1: ...da te v kurac pošilja ker ga gledaš ko se mimo pelje...da bi mu vsaj ribnla una đamaha :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi mu vsaj ribnla una đamaha :devil:

nisem škodoželjen in proti yamahi težko nastopim negativno nastrojen, vendar se s to izjavo brez predsotkov močno strinjam.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem škodoželjen in proti yamahi težko nastopim negativno nastrojen, vendar se s to izjavo brez predsotkov močno strinjam.... .)

:topic:

Glede na zgornji post si oboje... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti tc...preden začneš s pestmi mahat...dej dozo insulina zveči...in vprašanje je bilo na mestu namenjeno točno enemu najbližje stoječemu osebku: Kva gledate....odgovor je bil hi he ,,nič,,skomig z rameni-aja no pol pa nič...bi še midva mal pogledala...pa kaj ,ko gledati nič je malo težko...če nisi glih usekan....pa sva šla naprej....itak pa ..za pogobcu namahat...a bi ga sam...al bi vas bilo več...bi naju z melono, metlo?-Dej nehi grozit

Poleg tega....a unga wanabe rejserja ste ocenili, un zaradi katerega so človeku sploh živci pošli.....človek je ,,štartal,, pred ovinkom...zabremzal vzel ajnšlag iz nasrotnega pasu....potem pa začel rinit nazaj na pas kjer sva midva morala (kako smešno je pisati v dvojini) bremzat da naju nebi stisnil..no takrat..se je predstava začela...vzirje sva odprla in se peljala 20 km/h..saj se je spredaj dogajala predstava...roka, noga...položaj, presedanje, še mal štimanja riti, pa glava levo desno....in potem THE OVINEK....skoraj izpah v kolku tok se je koleno ven tišalo(uzalud) in končno je ausuh podrajsal po asvaltu...ki je žal dvignjen v ovinek in dejansko je bil motor cel čas v vaser vagi...ko je odpejal je zavil na vaš parkplac in pomoje ponovno štartal na pole position da je še komu zjebal dan...

In seveda po temu zagledaš cel hrib ,,občinstva,, in ti je jasno zakaj se to dogaja in pol vprašaš..no drugič bom rekla naj uporabi raje tristokosmatih in vrag vas pocitraj....da ne bodo spet Fužine padle

Glede objav...sej veš kako je z objavami brez dovoljenja

Maxxximus:

hm...poglej no kdo se oglaša..letos si si motor kupil (da ne pozabim celotne opreme, ki so ti jo v TC ju prodali-erste klassa (isti rang kot Spidy...sam veliko ceneje :blink: ) od rutice do ključavnice)l...in ve, kako se kdo vozi...kar tako po opisu. :hmm:

Glede na to, da osebka poznam...lahko rečem, da se je leta 1982 (tvoje leto rojstva) že po ridah z tomosi fijakal ...in lahko živiš še naslednjih 1000 let...pa ne verjamem, da boš kdaj vsaj približno tako motor (od poznavanja delovanja motorja, servisiranja do vožnje) obvladal--s takim prepričanjem, da vse veš in lohk kar tako povprek mahaš z tvojimi ,,strokovnimi ,ocenami. :grrr

No mogoče boš pa tudi ti kdaj k pameti prišel in doumel, da se pred pred začetniki sveznalci-Motošop bajkerji res ni težko frajerja delat oz. je človeku pod častjo, da mu tepci ploskajo. Da je bolj pomembno pripeljati čez ride s celim motorjem...kar poglej kako si za trening jemljete celo cesto...pasovi so očitno narisani samo za Fužinarje. In to ni edini incident povezan z vašimi treningi

Zdej pa le pojdi k mehaniku,da ti bo ketno namazu...v TC pravgotovo znajo...pa še kaj jih povprašaj če imajo kakšen adetiv, pa če bi ti lohk še vžig naštelu...al pa kej podobnega

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti tc...

preden začneš s pestmi mahat

ne maham dokler nisem verbalno napaden in ozmerjan...sej veš kaj se lahko s takimi napadi zgodi....

a bi ga sam...al bi vas bilo več

ne morem reč...vem pa da so bili ostali ki so ga slišali enako ogorčeni nad napadom....

a unga wanabe rejserja ste ocenili

kaj ima ta osebek z mano in ostalimi, ki na ridah na ograji sedijo?a sem jaz njegova mama da mu govorim kaj lahko dela in česa ne sme...

Glede objav...sej veš kako je z objavami brez dovoljenja

kašnega dovoljenja.....a želiš povedat, da če te posnamem kot dokazno gradivo žalitve in verbalnega napada, moram tebe vprašat če lahko to na sodišču uporabim al kaj? :lol:

sej ne bo na sodišču...sam ves motoriziran/informacijsko zrel moto-svet bo to videl....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxxximus:

hm...poglej no kdo se oglaša..letos si si motor kupil (da ne pozabim celotne opreme, ki so ti jo v TC ju prodali-erste klassa (isti rang kot Spidy...sam veliko ceneje :blink: ) od rutice do ključavnice)l...in ve, kako se kdo vozi...kar tako po opisu. :hmm:

Glede na to, da osebka poznam...lahko rečem, da se je leta 1982 (tvoje leto rojstva) že po ridah z tomosi fijakal ...in lahko živiš še naslednjih 1000 let...pa ne verjamem, da boš kdaj vsaj približno tako motor (od poznavanja delovanja motorja, servisiranja do vožnje) obvladal--s takim prepričanjem, da vse veš in lohk kar tako povprek mahaš z tvojimi ,,strokovnimi ,ocenami. :grrr

No mogoče boš pa tudi ti kdaj k pameti prišel in doumel, da se pred pred začetniki sveznalci-Motošop bajkerji res ni težko frajerja delat oz. je človeku pod častjo, da mu tepci ploskajo. Da je bolj pomembno pripeljati čez ride s celim motorjem...kar poglej kako si za trening jemljete celo cesto...pasovi so očitno narisani samo za Fužinarje. In to ni edini incident povezan z vašimi treningi

Zdej pa le pojdi k mehaniku,da ti bo ketno namazu...v TC pravgotovo znajo...pa še kaj jih povprašaj če imajo kakšen adetiv, pa če bi ti lohk še vžig naštelu...al pa kej podobnega

Lina.. zate ni vredno zgubljat več kot vrstico ali dve... :lol1:

Ne vem od kje si vse tole o meni pogruntala.. vem pa da 90% ni res :slap:

Pa skoč si v venero po kej, česar pač drugače očitno ne dobiš in se ti to močno pozna, boš veliko ljudem nardila ogromno uslugo :winkiss:

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede objav...sej veš kako je z objavami brez dovoljenja

:topic:

No jaz bom samo tolk povedal glede objav slik oz. vidoposnetka

Osebo ki se giblje na javnem mestu (trg,cesta.... ) jo lahko slikaš in to tudi objaviš ne smeš pa slik uporabljati v reklamne namene brez dovoljenja osebe ki ja na posnetku.

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tc....moj ima letnik 2004-da ne boš preveč pameten komu bo kaj ribnilo-čeprav sem misila da veš...letos ni take barve.-tudi v motošopu ne

Verbalni napad...svašta :doze: ....kako se šele odzoveš na fizičnega...streljaš?

Ogorčeni ste bili-ma nemoj? (fužinsko narečje)-kok sem šele jaz, ko vas gledam....pa kaj čem, demokracija...jebat ga (spet fužinsko narečje)

Kaj ima z vami?...isti je..to je največji problem vsega...in statistika nesreč ti vse pove....polcajev kot toče....domačini vas (in zaradi tega tudi mene) imajo poln kufer....zavarovalnice ne izplačujejo škod, premije se višajo...

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina.. zate ni vredno zgubljat več kot vrstico ali dve...  :lol1:

Ne vem od kje si vse tole o meni pogruntala.. vem pa da 90% ni res  :slap:

Pa skoč si v venero po kej, česar pač drugače očitno ne dobiš in se ti to močno pozna, boš veliko ljudem nardila ogromno uslugo :winkiss:

Napisal si več kot vrstico ali dve (al še niste vzeli števil?)....in preberi si malo svoje stare objave..no edin če si nakladal

In jest kar rabim iz Venere imam...verjami...pa ti kupuješ ,,for your pleasure only,, proizvode al kaj kar se v paru uporablja? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tc....

tc....moj ima letnik 2004-da ne boš preveč pameten komu bo kaj ribnilo

:blink: kaj sem jst reku.....oz. to je reku kađiva in dvomim da je mislil realne možnosti ribnule mašine kvečjemu škodoželjno "željo"....

kako se šele odzoveš na fizičnega...streljaš

nimam še dovoljenja za nošnjo...moram plačat članarino športnemu strelskemu društvu in se udeležit tekmovanja da mi ga občina izda...gorje da daleč ni ta dan....

pa kaj čem, demokracija...

tega se tvoj tip očitno ne zaveda, da tako primitivno reagira....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok sem šele jaz, ko vas gledam

Čaki lina kaj je narobe če pride človek na ride mal poklepetat s kolegi.Pa sej ne pridejo vsi na ride kolen drsat.Jaz pridem zgolj zaradi družbe.Jebat ga je pač na ridah meeting point.Recim ko pa mi ne paše peljat čez ride domov pa na koncu vasi Planina zavijem desno za Strmec in po cca 1,5 km levo in se izognem ridam

Pa ne se kregat no

:friend1: :love1: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal si več kot vrstico ali dve (al še niste vzeli števil?)....in preberi si malo svoje stare objave..no edin če si nakladal

In jest kar rabim iz Venere imam...verjami...pa ti kupuješ ,,for your pleasure only,, proizvode al kaj kar se v paru uporablja? :naughty:

:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!