Skoči na vsebino

Linin peskovnik


Funakoshi

Priporočene objave

FUNAKOSHI Verjetno si polcaj al je pa tvoja baba...nima veze: kultura, vzgoja, preventiva,

Ja berem lady..in ti?.....

In ja ogromno preveč jih je tam kjer niso potrebni (očitno, saj cesta kljub velikemu številu jemlje enako št. žrtev) oz. to kar počno  OČITNO ne funkcionira...kvantiteta in kvaliteta nista sopomenki...oprosti moji možgani premorejo malo več kot dve krivulji in če ti rabiš enozložne kratke stavke, da nekaj razumeš (kot si zapel v moje kao protislovje)...se prosim ne spuščaj v debato z mano....

L I N A !!! Moja prababica je policajka - specialka. Sicer že razmišla, da bi šla v penzijo, ker jo včasih v križu wščipne, ko v trejem štuku v bajto skoč kot Sergei Bubka. Leta, kaj češ. :grim

Najbolj OČITNO je to, da nimaš pojma o čem govoriš in se pač kurčiš čez policaje ker te ustavljajo ob prekrškarjenju in ti pridno pišejo položnice. Mene do zdej še niso ustavl zarad prekrška in se mi zdijo čist vredu fantje. Na qurc mi gre to, da se vsak prekrškar, dela ful nedolžnega, ker so kao policaji krivi, da on prekrške dela... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L I N A !!! Moja prababica je policajka - specialka. Sicer že razmišla, da bi šla v penzijo, ker jo včasih v križu wščipne, ko v trejem štuku v bajto skoč kot Sergei Bubka. Leta, kaj češ. :grim

Najbolj OČITNO je to, da nimaš pojma o čem govoriš in se pač kurčiš čez policaje ker te ustavljajo ob prekrškarjenju in ti pridno pišejo položnice. Mene do zdej še niso ustavl zarad prekrška in se mi zdijo čist vredu fantje. Na qurc mi gre to, da se vsak prekrškar, dela ful nedolžnega, ker so kao policaji krivi, da on prekrške dela... :slap:

namen te teme je?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se Lina spuca, da koga po nesreč ne ubije s svojim besom, predvsem pa, da umakneva najino debato izpod Nange Parbata.

Velkom!

Sam upam, da Alla-cop nau teme prehitr zaklenila/zbrisala/ukinla, ker čene bo soodgovorna za divjanje in bloodbath, namesto, da bi si posamezniki ventile tlele prepucal.

Popravljeno . Popravil Funakoshi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se Lina spuca, da koga po nesreč ne ubije s svojim besom, predvsem pa, da umakneva najino debato izpod Nange Parbata.

Velkom!

Sam upam, da Alla-cop nau teme prehitr zaklenila/zbrisala/ukinla, ker čene bo soodgovorna za divjanje in bloodbath, namesto, da bi si posamezniki ventile tlele prepucal.

ma ne vem zakaj sem imela občutek, da je ona že končala z uno temo.... mal si pozen..... :hmm: :doze:

Prej je rekla v nasmehu ali bruhalnici, da gre spat.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem skupaj,

v tej in vseh drugih predrabljalnih temah,

želim lepega vremena,

suhih cest,

nakupljenih motorjev,

natankanih motorjev in

40 dni dopusta.

mislim, koliko prepucavanja

se zadnje cajte dogaja

na Motomarsu,

jebo vas bog...

<_<

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uau...že tretjič...odprta tema samo zaradi mene...in kaj naj rečem....NIČ...jest sem človek trenutka...zdej je že mal pozno in sem se ohladila...močno se trudim, da me stvari ne bi metale iz tira,, pa mi ne uspeva najbolj,, vsaj tok sem se vnesla...da rabim pol ure ,,neaktivnosti,, in pol dojamem da je res brezveze ...ker ...,, Never try to teach a pig to sing. It wastes your time and annoys the pig.,,

Žal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@nts: užala?  :?

a si ti malo tečna s temi tvojimi zaznamki v stilu Toporišiča, oz. ali so vsi člani motosveta brez izjeme deležni razkazovanja tvojih lektorskih sposobnosti?

Tc :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam OK folk mate pa cajt pa voljo se it te igrice tuki na forumu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ....prov občudujem vas vse skupi :worship: :worship: :worship: ....ker men nikakor ne uspe sledit vsega dogajanja na forumu,...ampak VI ste pa neutrudljivi in neulovljivi s svojim brezveznim nabijanjem postov :004 ....

...kako bi bil svet velik bolj preprost,če bi ljudje včasih kej tud zase zadržali... :whistle:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema samo za Lino? :eek: no ja saj včasih si jo zasluži ampak zahtevam enakopravnost, tudi pupa rabi svoj peskovnik, aja to je že :topic:

kake slikice se bojo sem limale? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebo vas bog...

<_<

nekdo ali nekaj vsekakor...........ce je ravno bog pa samo on ve. :)

a si ti malo tečna s temi tvojimi zaznamki v stilu Toporišiča, oz. ali so vsi člani motosveta brez izjeme deležni razkazovanja tvojih lektorskih sposobnosti?

Tc :devil:

pa mi ti razlozi kaj pomeni "uzala". sem pac en tistih neukih analfabetov, ki ne razume vsakega narecja slovenskega. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mi ti razlozi kaj pomeni "uzala". sem pac en tistih neukih analfabetov, ki ne razume vsakega narecja slovenskega. :whistle:

Ma mene se zdi, da je bil to samo tiskarski škratek :blush: Je tela samo napisat žalila :yes:

Ma kaj ko bi rajši malo več se z motorčki vozili, kot odpirali take teme :hmm: Ma sej, če ni sončka, lohko pej seksate malo več :grim Ker to je fuuul dobro za vaše telo in dušo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kake slikice se bojo sem limale?  :whistle:

:kva2: Jaz, jaz, jaz, jaz, jaz bi prvo slikco prilimal.......

To je Lina :blush:

post-725-1123707747_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti malo tečna s temi tvojimi zaznamki v stilu Toporišiča, oz. ali so vsi člani motosveta brez izjeme deležni razkazovanja tvojih lektorskih sposobnosti?

Tc :devil:

TC, soorry ker živim. Ampak samo vprašala sem.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!