Skoči na vsebino

Metropolis 16. Marec 2007 - koncert


hotschko

Priporočene objave

Naj velja ta tema kot povabilo vsem, ki si želite en sproščen večer hevirokenrola v Orto Klubu ...

Torej

16. Marec 2006 ob 22h,

Orto Klub Ljubljana,

koncert skupine Metropolis z gosti

pa lep dan še naprej :)

info in muzika

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pridem...

... jaz pa žal ne.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga Hotschko a nas vzameš za predskupino? :D Kdo bo pa letos nosu tvoj feršterkar...a to še vela d se za to dobi kkšn pir? Kr drgač smo zmeneni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodo letos CDjke s posnetkom lanskega koncerta?

khhmmm ... namen je bil dober, ampak neki ni blo ča$a B) ... mogoče pa še kej spacamo do 16.3.

Pridem...če bo kej za "piknt"....:)

bo ... k'kšna fajn deklca .)

no no ...

Ejga Hotschko a nas vzameš za predskupino? :D Kdo bo pa letos nosu tvoj feršterkar...a to še vela d se za to dobi kkšn pir? Kr drgač smo zmeneni!

predskupina težko, ker je samo 2h časa za vse skupaj. moramo biti do 24h fertig ... za feršeterker nosit pa z veseljem sprejmem pomoč ... in se seveda oddolžim z tekočo antižejo :).

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem...če bo kej za "piknt"....:)

A narezek? :rolleyes:

Jest tut mogoče pridem, če bom ( še) lahko... pa bi si TISTO tam izmenjala, ker se očitno prej ne bova najdla... :cry:

legenda :

TISTO * .... ti meni tisto, jaz tebi :beer1: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba, res...

Ker te imam na "ignoriranju", sem šele v Hotschkotovem citiranju videl kaj pišeš.

Tolk da veš, da je meni tvoje mnenje tako kot ti, čist irelevantno. Bom prišel poslušat dobro muzko, ki bo zašpilana v živo in dobro ozvočena.

Sem upal, da tebe ne bo, da ne boš kvaril vzdušja tako kot lani, ko si se ga spet nametal (sej kdaj se ga pa ne) in si težil vsepovprek.

Drugo pa mal razmisli v svojem obnašanju, pa tole kar ti bom sedaj napisal ni zraslo samo na mojem zelniku.

Ko ti je pred časom požar uničil stvari in si tukaj na forumu jokal kako si ostal brez vsega, sem tudi sam takoj prispeval nekaj zate, da se prebiješ čez najhujše v prvih dneh. IN POTEM S TAKIMI NEOKUSNIMI TO VRAČAŠ. Nisva prijatelja, vendar sem po svojih močeh pomagal človeku v nesreči. ZAMISLI SE MAL NAD SABO!

Pa tudi, ko si me neke srede klical, če te lahko spotoma na poti do OTP-ja poberem, ker zuni tko dežuje in nimaš prevoza... sem te čist lepo zapeljal. To, da se pol v OTP nisi oddolžil niti z rundo (smo bili samo trije) ampak si si naskrivaj naročil samo zase, tudi marsikej pove o tebi.

Sej vem, da je to grdo k tko pišem, ampak naj folk vidi kolk si vreden...

Tadej

PS. čakam, kdaj bo psica ušla s ketne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CDji so že čisto zrisani, bo treba obnovit znanje v živo..

maybe

DAAAAAAAJ

MIIIIII

:devil:

ZDEEEEEEEEJ!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!