Skoči na vsebino

Pedofili


Jurij

Priporočene objave

Končno nekaj pametnega z zeljnika naših takih in onakih Missic Missice za objavo spiska obsojenih pedofilov

Kakšno je vaše mnenje o tem? z vidika "pravice do zasebnosti (vs. "pravica do obveščenosti javnosti" ), teorije o neozdravljivosti te "bolezni" (pedofilije) in da odslužena kazen ne odpravi vzroka za storitev tega kaznivega dejanja.

Mogoče v povezavi s tem še tale članek.

Hanžek:SNS ščiti pedofile

Moje mnenje - 30 let premalo. doživljenjska ali pa kar žiga žaga par delov stran.. pol pa tud če jih pustijo izkrvavet... nobene škode.. kvečjemu dobro in družebeno koristno delo.

glede zlorabljenih missic... hm.. razumem, da so v tem poslu zelo zgodaj in pogosto spolno aktivne... ampak kaj ma to veze z zlorabo v otroštvu... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da bi morali vse pedofile javno prikazati v vseh mogočih medijih z imenom, priimkom, domačim naslovom in pa s sliko, pa da vidimo kaj bi se dogajalo, mogoče isto kot s plutom :? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da bi morali vse pedofile javno prikazati v vseh mogočih medijih z imenom, priimkom, domačim naslovom in pa s sliko, pa da vidimo kaj bi se dogajalo, mogoče isto kot s plutom :? :BUA:

kaj pa posiljevalce, alkoholike, morilce, nezveste može, nezveste žene, zlobne ljudi, grde ljudi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matjaž Hanžek in Društvo novinarjev Slovenije, so kak izgleda, kar navdušeni nad temi pedofili in razno.

Absolutno se strinjam ,da bi jih bilo treba obsojene označit za večno, pred hiše, stanovanja postaviti table z napisom: POZOR-!JAZ ZLORABLJAM OTROKE….

Pedofili, posiljevalci so zame navadni prasci, sicer nikogar ne nagovarjam,da če katerega pozna, ali vidi, da naj ga premlati ali mu kaj odseka(bognedaj)…..sam meni povej kje se nahaja ta brezglava-zahrbtno-umazana-šezazrak-ničvredna-kmalu-mrtva-odmene-zaklana-zver….

OK-ej..so bolne osebe to…samo,kako jih ozdravit in kateri izvedenec bo lahko pogledu temu prascu v glavo in bo v svoje poročilo napisal?….Ohh, ta pa je ozdravljen, ker v celi eni uri pogovora z menoj ni omenil besede otrok, dojenček, fetus….kljukam,lahko greš, ker si ozdravljen.

Table jim okoli vrata treba nataknit-gor pa piše: TUDI TVOJ OTROK BI LAHKO BIL MOJA ŽRTEV…in podobne.

Pa kaj ,da ne!!! Bilo bi jih treba KASTRIRAT.

Saj ne rečem, da so to slabi ljudje, kje pa!, samo njihova dejanja so grozljiva.

Žival lahko natreniraš in zdresiraš v piko…ko se pa začne gonit pa jo je težko zadržat.

Fak :angry2: …in človekove pravice, saj to ni človek…to je žval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

…samo,kako jih ozdravit in kateri izvedenec bo lahko pogledu temu prascu v glavo in bo v svoje poročilo napisal?….Ohh, ta pa je ozdravljen...

še najprimernejši se mi zdi patolog... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so kazni za pedofile prenizke. Ne pozabit, da zloraba pusti otroku posledice za celo življenje in bi bilo prav, da tudi zločinec čuti posledice svojega gnusnega dejanja celo življenje.

No rok, nog, ... ravno ne bi sekal. Za to obstajajo zakoni, sodišča in kazenske ustanove.

Bi pa verjetno bilo smiselno ustanovit bazo podatkov o pedofilih, ki bi bila dostopna javnosti. Mislim, da bi to imelo vzgojni učinek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak :angry2: …in človekove pravice, saj to ni človek…to je žval.

Za razliko od tebe, seveda.

PS: spet ste vsi ene Žrtve... in posledično Maščevalci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piši, ko se tvoje dece kateri loti... :OK:

Ti tudi... Pa še takrat bo to najbolj dobrodošlo na sodišču...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti tudi... Pa še takrat bo to najbolj dobrodošlo na sodišču...

Katero sodišče... :? .....tega se z veseljem lotim sam...

THE END

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero sodišče... :? .....tega se z veseljem lotim sam...

THE END

Ja, seveda. Tako kot že vsi drugi pred tabo.

Bolj malo pedofilov je končalo v rokah očetov/mater zlorabljenih otrok...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj Sym dej ne spet no <_<

Ma naj folk malo premisli, preden neumnosti piše. Zdi se mi nedopustno take klamfe objavljati na televiziji, v medijih in tudi jih puščati na forumih. Kakorkoli obrneš - tudi pedofili imajo svoje pravice. In ne - ne zagovarjam njihovih 'projektov', da smo si jasni. Ampak pri nas enostavno veljajo zakoni in ustava, ki prepovedujejo takšna hujskanja in razpihovanje nestrpnosti... Pa če je to vam všeč ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse pobit, poklat, na kole nataknit pa še za gajbo piva naj dajo!!!!!! :grim

za javno evidenco, povišanje kazni, kastracijo ali smrto kazen bi takoj bil absolutno, AMPAK PRI TAKEM DELU SODIŠČ KOT JE PRI NAS SE BOJIM DA BO PREJ NA 30 LET OBSOJEN NEKDO KI JE UKRADEL BUREK KOT PA UGLEDNI GOSPOD ALI ŽUPNIK, KI JE ZLORABLJAL OTROKE!

ne pozabimo da se obtožbe o pedofilstvu pogosto uporabljajo tudi v ločitveni vojni med zakonci. dokler nekomu ni 100% dokazano kar pa se skoraj nikoli ne da, mu je težko prilepiti tak dosmrtni pečat.

na koncu bi en nič kriv revež ožigosan trpel celo življenje, župnik pa po zaslugi vatikan&čeferin pisarne še tožil državo zaradi duševnega trplenja in umazanja imena. :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma naj folk malo premisli, preden neumnosti piše. Zdi se mi nedopustno take klamfe objavljati na televiziji, v medijih in tudi jih puščati na forumih. Kakorkoli obrneš - tudi pedofili imajo svoje pravice. In ne - ne zagovarjam njihovih 'projektov', da smo si jasni. Ampak pri nas enostavno veljajo zakoni in ustava, ki prepovedujejo takšna hujskanja in razpihovanje nestrpnosti... Pa če je to vam všeč ali ne.

:grim ...... .)

Popravljeno . Popravil fiftyč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj malo pedofilov je končalo v rokah očetov/mater zlorabljenih otrok...

Jp. Predvsem zato, ker jih v ključnem trenutku ni bilo blizu... kasneje pa so se zavedali, da bodo kaznovani kot da bi fentali dobrega človeka. :angry:

Kar se mene tiče - dosmrtna ječa (in to ne samo 30 let) brez možnosti pomilostitve.

Saj, kot sem pred časom bral o tej tematiki, njihovo bolezensko stanje ni ozdravljivo. Lahko ga samo bolj ali manj kontrolirajo. Tak človek preprosto ni za med ljudi.

In ne mi zdaj za primerjavo metat ostale kriminalne povratnike. Pedofili so zame čisto posebna, še dodatno odvratna skupina. Spolna zloraba otroka... sprevrženost na kvadrat.

Če pa ti, kot ultraliberalna oseba, najdeš nek razlog zakaj bi take ljudi spuščali nazaj v urban svet... hja, potem pa naj kar vse poselijo v tvojo soseščino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa ti, kot ultraliberalna oseba, najdeš nek razlog zakaj bi take ljudi spuščali nazaj v urban svet... hja, potem pa naj kar vse poselijo v tvojo soseščino.

Sem rekel, da bi jih spustil "nazaj v svet"? Nisem.

Pravim samo, naj jim sodi sistem, ki je postavljen in ki je očitno neučinkovit, a ga vendarle država plačuje in vzdržuje.

Sem pa proti izjavam v stilu "to ni človek, treba mu je jajca odrezat, glavo utrgat, jaz bi ga že lastnoročno ..." ... Pizda, v končni fazi - ja, tudi pedofili so ljudje, prav tako kot motoristi, morilci, debili, ... hej, celo ženske so ljudje.

No, saj, upam, da ne bo nihče razumel, kar sem hotel povedati, da bomo lahko še naprej verbalno manevrirali.

Pač, za pojem "človek" imamo eno zelo enostavno definicijo, vezana je na dnk.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že, že. Sam ena evidenca pedofilov bi moral obstajat (pa saj verjetno obstaja). Pa ne mislim javna. Sam naj se ve kdo je pedofil, da se mu ravno ne zaupa predšolskih otrok v varstvo. Tako kot se npr. alkoholiku ne bi smela zaupati vožnja potniškega avtobusa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že, že. Sam ena evidenca pedofilov bi moral obstajat (pa saj verjetno obstaja). Pa ne mislim javna. Sam naj se ve kdo je pedofil, da se mu ravno ne zaupa predšolskih otrok v varstvo. Tako kot se npr. alkoholiku ne bi smela zaupati vožnja potniškega avtobusa.

Če bo javna, bo to katastrofa - bo izginil kak otrok in bo linching mob šla takoj pedofila fentat. No, zanimivo bi bilo videti, kaj bi bilo potem, ko bi pravih pedofilov zmanjkalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No cool. Pa se le strinjamo, da jih je treba nekako umaknit.

Mislim, da je iz mojega posta razvidno, da ne podpiram vendete - torej mora za to poskrbeti sodna veja oblasti. Trenutno pa mislim, da nimamo mehanizmov, s katerimi bi take ljudi umaknili for good. Na žalost. Poleg tega je tako tudi drugod po Evropi. Na žalost še enkrat.

Ravno tako sem jih omenjal, kot si verjetno opazil, s pojmoma človek in ljudje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zanimivo bi bilo videti, kaj bi bilo potem, ko bi pravih pedofilov zmanjkalo...

Vsak sumljivi, ki bi se dva dneva zapored smukal okoli otroških igrišč bi bil smatran kot potencialni :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo javna, bo to katastrofa - bo izginil kak otrok in bo linching mob šla takoj pedofila fentat. No, zanimivo bi bilo videti, kaj bi bilo potem, ko bi pravih pedofilov zmanjkalo...

O takem primeru sem lani bral knjigo (pa pozabil naslov). Dogajalo se je v Angliji. In kriza tole - na.je.bali so ga tudi čisto nedolžni ljudje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!