Skoči na vsebino

Krutost ne pozna meja...


motoristek

Priporočene objave

ja okrutnost ne pozna meja, se strinjam.

Ampak zakaj tako komplicirajo. Naj ubogega kužeka evtanazirajo, pa se mi zdi da hočejo z njegovo nesrečo sami sebi društvo narediti čim večjo reklamo. Kar je spet obsojanja vredno in patetično, da se okoriščajo s tujo nesrečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry:

kak se bi jst rad na roke poigral s takim človekom :hmm: ... bi mu perje nareu da bi pole lahko pijume frlele!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prasec bi jaz njega s sekiro!!!!!

Jaz pa ne!

V pesjak bi ju zaprl. Oba! Iz oči v oči. Brez vsakih pripomočkov! :grim

Pa ne mi reč't, da sem zdej žleht. :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ga pa k svinjam bradavičarkam vrgla, pa da ga živega okolejo! Lepo je bilo prikazano v Hanibalu!!!!! :yes: post-5034-1142402851.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja okrutnost ne pozna meja, se strinjam.

Ampak zakaj tako komplicirajo. Naj ubogega kužeka evtanazirajo, pa se mi zdi da hočejo z njegovo nesrečo sami sebi društvo narediti čim večjo reklamo. Kar je spet obsojanja vredno in patetično, da se okoriščajo s tujo nesrečo.

Pes je poškodovan, ne pa neozdravljivo boln. Zakaj bi ga fental? :angry2:

Društva za zaščito živali obstajajo zaradi reklame samih sebe ???? Čemu ??? :eek:

Preden postanem žaljiv, ti priporočam, da še enkrat prebereš kar si napisal. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ga pa k svinjam bradavičarkam vrgla, pa da ga živega okolejo! Lepo je bilo prikazano v Hanibalu!!!!! :yes: post-5034-1142402851.gif

Pojma nimaš! Tisto so bile čisto navadne divje svinje. Sus Scrofa.

Da bi bila tista rana od sekire? Ne verjamem, da imamo še kakšnega indijanca al pa vikinga, ki bi znal imeti tako lepo nabrušeno axelco in jo tako točno lučati.

Prej bi pomislil na kakšno nesrečno srečanje s kakšno ostro pločevino, mogoče celo cestnim plugom ipd :hmm: No ja, samo potem ne bi mogli pisati o človeški podlosti, kajne!

Da, tudi jaz mislim, da gre za okoriščanje z nesrečo poškodovanega psička v reklamo društva. In motosvetovci smo vendar takooo poznani po presodnosti, da menda ne bomo nekoga obsodili, dokler ni dokazov. Pa četudi gre za neznano osebo. Ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem zasledil na "pasjem" forumu gre za znano osebo in je v postopku (kar naj bi to že pomenilo).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem zasledil na "pasjem" forumu gre za znano osebo in je v postopku (kar naj bi to že pomenilo).

lp

Franc

Bi nas osrečil z linkom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja okrutnost ne pozna meja, se strinjam.

Ampak zakaj tako komplicirajo. Naj ubogega kužeka evtanazirajo, pa se mi zdi da hočejo z njegovo nesrečo sami sebi društvo narediti čim večjo reklamo. Kar je spet obsojanja vredno in patetično, da se okoriščajo s tujo nesrečo.

če se ti zdijo taka in podobna društva blazno profitna potem kr probi srečo, potepuških in zapuščenih živali je za vse dovolj, idej za reklame ti pa očitno ne manjka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, očitno se bo razvila debata o teh društvih.

Naj kar pičim. Večina aktivistov, ki vodijo taka društva, so po domače rečeno "nedofukanci". Pred plazom obtožb naj poskusim pojasniti. Primerov se boste pa sami spomnili.

Največ je deklic vseh starosti, ki na teh živalih sproščajo materinske instinkte. Poleg so dečki (spet vseh starosti), kateri so tudi materinski tipi in v manjšini tisti, ki znajo situacijo izkoristiti in ga malo "uturiti" v solzno dolino. .) Podobna je tudi situacija v gibanjih proti uživanju mesa ipd,marsikdaj gre za iste osebe.

In pri takih osebah gre v glavnem le za čustveno delovanje. Saj ne rečem, da ne naredijo dobrih del, le vzgibi so sumljivi in strokovnost vsekakor peša. So pa seveda potrebni, predvsem, ker država na tem področju ne naredi NIČ!

Za slabo stanje na tem področju so krivi predvsem lastniki, ki na svoje živali ne pazijo in jim ne nudijo tistega kar bi morali. Dokler država ne vzpostavi učinkovitega nadzora nad zlorabo živali, nobeno tako društvo ne more doseči trajnih rezultatov! In ker take živali prej ko slej kršijo mir ali pa se komu samo zdi, da je ogrožen, se bodo take stvari še dogajale. Jo je pa odnesel mnogo bolje kot Bacek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men zgleda rana bolj narejena z kako katano. Lahka pa da je bil tut kak delavni stroj.

Operacija se tut men zdi nesmiselna.

Kok vas je pa ze nakazal :? Jst sem ze :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, očitno se bo razvila debata o teh društvih.

Naj kar pičim. Večina aktivistov, ki vodijo taka društva, so po domače rečeno "nedofukanci". Pred plazom obtožb naj poskusim pojasniti. Primerov se boste pa sami spomnili.

Največ je deklic vseh starosti, ki na teh živalih sproščajo materinske instinkte. Poleg so dečki (spet vseh starosti), kateri so tudi materinski tipi in v manjšini tisti, ki znajo situacijo izkoristiti in ga malo "uturiti" v solzno dolino. .) Podobna je tudi situacija v gibanjih proti uživanju mesa ipd,marsikdaj gre za iste osebe.

In pri takih osebah gre v glavnem le za čustveno delovanje. Saj ne rečem, da ne naredijo dobrih del, le vzgibi so sumljivi in strokovnost vsekakor peša. So pa seveda potrebni, predvsem, ker država na tem področju ne naredi NIČ!

Za slabo stanje na tem področju so krivi predvsem lastniki, ki na svoje živali ne pazijo in jim ne nudijo tistega kar bi morali. Dokler država ne vzpostavi učinkovitega nadzora nad zlorabo živali, nobeno tako društvo ne more doseči trajnih rezultatov! In ker take živali prej ko slej kršijo mir ali pa se komu samo zdi, da je ogrožen, se bodo take stvari še dogajale. Jo je pa odnesel mnogo bolje kot Bacek!

vsekakor bi se strinju da so krivi lastniki, država pa ne bo storila ničesar, če ne bo ljudi(društev) ki jo bodo stalno opominjali (še tako je učinek tega opominjanja pod velikim vprašajem)... vse ostalo je zgolj skupek besed ki pa zgolj prikazujejo tvojo bogato domišljijo ter sposobnost pisnega izražanje le te...

preden še mene okarakteriziraš kot nedofukanca ali materinskega tipa naj ti povem da ne nosim s seboj nobenih travm iz otroštva, zlorabljali me niso, nisem bil mamin sinko, nisem noben starševski tip, nikoli si recimo nisem želel otrok, priznam pa da psa sem si dejansko želel pa me je minilo ko sem uvidel da zanj enostavno časa ni...

razlaga je enostavna... ni mi vseeno kaj človeške svinje počnejo z živalimi ki so pač nemočne proti živalskosti homo sapiensa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slišalo se bo primitivno... ampak če slučajno tisti k je o naredu to bere nej me kontaktira in nej PROSIM proba še men to narest...SVINJA

daj mi številko, da te pokličem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj mi številko, da te pokličem

presenečen bi bil če se prav ti ne bi javu tel dobiš na pm

čakam na klic symči

Popravljeno . Popravil kOdEbLuE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa najbolj glupo zdi to, da v naši preljubi državi ljudje trpinčijo in ubijajo živali iz samega užitka, pa ne utrpijo nobenih posledic!!! :BUA: Recimo kot uni tipi, k so pobili ne vem koliko mačk na najrazličnejše načine, dobili pa so 3 mesece ali kolko obveznega dela in še to en zdej zahteva odškodnino zaradi tega!!!!

V Singapurju al kje je pa en model mučil mačka in bo dobil 3 mesece aresta!!!! TKO SE DELA!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...pred dnevi/teden sem brala v Večernjem listu....najden 3. pes v 14 dneh- v gozdu v okolici Varaždina...dva sta na že ven iz intenzivne nege eden žal poginil...mankajo jim ušesa, ki so odrezna...glava pa je obrezana-odsekana (podobno temule na sliki) tako, da sta preživela kužka( ne gre za mladiče ali pse iz ,,istega gnezda,,) tudi slepa na en oko. Za enkrat še nimajo osumljencov obstaja pa možnost da gre za neke bolane verske obrede......

Teksta ki ste ga prilepili nisem brala, ker ga pač ne morem....tako, da me je slika asociirala na tist grozen članek s podobnimi slikami.

Sicer pa kadar imam kaj viška vedno nakažem na REPEK ki svoje projekte- prilive in odlive redno objavlja na forumu moj pes.....tko, da vedno je kaka sirota, ki potrebuje nujno oskrbo...mogoče se kdo spomni kužata ,,ZMAGA,, ki mu je nekdo ali nekaj odrezal nogo-no tudi zanj se je nabralo za operacijo in je lepo okreval.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih smo se zgražali, če je sosed s šibo natepel psa, ki se je potepal.

Tole tu, pa ... Ne vem nimam besed, ne morem verjet, da obstajajo ljudje, ki počnejo takšne hudobije. Uboge živali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!