Skoči na vsebino

Yiying


katrusa

Priporočene objave

na trg so mnozicno prisli kitajski yiying motorji in zaradi nizke cene sem tudi jaz nasedel ponudbi, zdaj me pa zanima koliko sem se nasponal, ce sem se in zakaj.....ali se ga da kaj predelat, ker negre nikamor...pa prosim ne samo kurcat, kej konkretnega bi vedu, ce veste....hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na trg so mnozicno prisli kitajski yiying motorji in zaradi nizke cene sem tudi jaz nasedel ponudbi, zdaj me pa zanima koliko sem se nasponal, ce sem se in zakaj.....ali se ga da kaj predelat, ker negre nikamor...pa prosim ne samo kurcat, kej konkretnega bi vedu, ce veste....hvala

dja vsaj sliko od tega skuterja,da vidimo o čem se gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se da na 4 taktnem skuterju kaj izboljsat...sfrizirat, ker sem slisu da ni isto kot pri 2 taktnih...nisem pa poznavalec motorjev in masin..torej kaj predlagate...ker negre nikamor...LP

izgleda pa takle..isti je

post-10125-1140014949_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri nas smo kupili omenjeni skuter v TC-motoshopu za dokaj nizko ceno in za ta denar se mi zdi več kot odličen. Zelo majhna poraba, skoraj ne opaziš, je 4-takten, torej ne rabiš dragega olja za izdelavo mešanice in posledično ni pogostih menjav batov. Se mi zdi kar dobra izbira za skočit v trgovino in poleti za v mesto po opravkih, tam pa tudi ne rabiš neke brzine. Pa še en šlus ima, nima nadležnega zvoka sesalcev kot so ostali 2-taktni skuterji. :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri nas smo kupili omenjeni skuter v TC-motoshopu za dokaj nizko ceno in za ta denar se mi zdi več kot odličen. Zelo majhna poraba, skoraj ne opaziš, je 4-takten, torej ne rabiš dragega olja za izdelavo mešanice in posledično ni pogostih menjav batov. Se mi zdi kar dobra izbira za skočit v trgovino in poleti za v mesto po opravkih, tam pa tudi ne rabiš neke brzine. Pa še en šlus ima, nima nadležnega zvoka sesalcev kot so ostali 2-taktni skuterji. :OK:

LP

Si prepričan da govoriš o skuterju omenjene znamke (yiying). Malo se pozanimaj kater skuter ste kupili pa koliko kubikov ima :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali ima kdo izkusnje z predelavo 4-taktnih skuterjev, friziranjem.....kaj bi se dalo narediti, ker vec kot 45 km/h ga ne spravim....mal ti tecno rata tako pocasi se vozit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

yow kartusa, jes mam isti skut, isto kupljen v tc-motoshopu LJ, pred 1 mescom, pa hočem povedt, da newem al ti neznaš do konca gas stisnt al kaj... ker men po ravnin nwadn gre 65, če vetr v hrbet tud 70...

iz bregu, ki ga mamo kle v okolici kr dost se pa kr uredu zvije .)

sicer sm že mal predelow filter :D , ker je original neki čudn... sm dou notr ploščico da man zraka dobi

k maš obratomer, kolko se ti zviije če ga na tački prbiješ ?

men se do 10k RPM .)

sicer v breg gre zelo šwoh sam po ravnin pa mislem da neki pr tvojmu ni vredi :slap:

lp

aja pa še slikca... (mal stara k zdj je že kr fajn poleplen :) )

aja pa še strehco sm porezu... bom jutr sliku če sem bo dal :P

aja , za predelave pa nwm, se že zanimam tko u izi :doze:

zdj enkrt bom valčke pa fedrce v kuplongi menu de bo prijela bol proti 7500 RPM k ma tm največji navor...

pe k bo cajt bom še afspuh s fleksrco (kotno rezilko) porezu pa vn pobrov karkol pizdarije je že notr pa ti bom pol sharu izkušnje... :D

res pa je da folk od tega trenutno nima blage, maš pa prow de je skoz več telih 4-t jajc u slo... :doze:

če te pa kaj še zanima pa seveda povej

lp METHOD

post-9989-1142124222_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav method

jaz sem se se bolj malo fural, okol 80km mam, pa se vedno negre nikamor....stvar je taka da gre men tud 60km/h kao, vendar je kolega za mano z avtom vozil in je zmeru max okoli 40km/h tko da nevem več ....tud občutek je tak, da se skor ne premikam....nevem al sem pa jaz mal preveč pričakoval....vse druge k poznam, jim gre ko sneta sekira..do 80km/h ali več..jaz nevem al tankajo kerozin al kuga....dej se mal pozanimaj, če se ga da praktično napilt do ene 80-90 al je to že preveč....LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jaz ga mam zdaj ze cel teden pri mehaniku da bi pogruntali kje je blokada, pa so pogruntali da mehanske blokade ni, da je verjetno elektronska, ker mi negre nikakor cez 4000 obratov, tko da ce ma gdo kako informacijo o temu naj prosim pove...LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznimal bi se ob nakupu 4t, da so te mašine pri tej kubarturi (50cc) varčnejše in počasne; skuter ni namenjen, doseganju cestnih, hitrostnih rekordov, ampak je namenjen vožnji skozi mesto služba-dom, trgovina-dom,..... kjer ne potrebuješ groznih hitrosti (skuter je praktičen), zato tudi ni namenjen predelavi.

2t so pa bolj poskočni; hitrejši in boljši pospeški; omogočajo veliko predelav.

Kitajci so zame itak :BUA: , ker se "štulijo" na evropski trg; kakor da že japoncov nimamo dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ja, seveda...zlo malo je takih, ki kupi skuter za v trgovino in nazaj...jaz sem ga kupu naprimer za v sluzbo..samo moja sluzba je 20 km stran...tko da max 30 km/h na stevcu skor ne pride v postev..ce bi sel vsaj 60/70 km/h bi bilo veliko bolj znosno...saj ne zahtevam prevec, ali pač.....LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ja, seveda...zlo malo je takih, ki kupi skuter za v trgovino in nazaj...jaz sem ga kupu naprimer za v sluzbo..samo moja sluzba je 20 km stran...tko da max 30 km/h na stevcu skor ne pride v postev..ce bi sel vsaj 60/70 km/h bi bilo veliko bolj znosno...saj ne zahtevam prevec, ali pač.....LP

Če ti gre pa samo 35 km/h, si pa kupil "škrt" robo, saj veš, da za tako malo denarja od novega skuterja ne moreš veliko pričakovati, to so pa kitajci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veste kaj je problem tega foruma...da sprašujem po določeni informaciji, pa se mi iz useh strani usuje miljon kritik na motor itd. , tko da sploh nevem a kdo prebere vprasanje......saj ne sprasujem kaksen krš sem nabavu, ampak kako ga zbolšat....LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav vsem

Zanima me ali ima kdo kaj izkušenj z skuterji YIYING

Všeč mi je 125 ccm scooter 4 taktni pa še ugodno ceno ima pa še na obroke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!