Skoči na vsebino

Andrej.d-jeva nesreča


Andrej.d

Priporočene objave

Potolčen zaradi fizike.

Vračal sem se iz Novega mesta in se v Vrhovem ustavil.Parkiram na makadamu na svoji strani,kakšna dva metra od roba ceste.V marketu si kupim malico in pijačo.Sedem bočno na motor ,pojem in popijem ter gledam divjake in čudake v škatlah.Spodaj pod cesto je namreč pokopališče s precej ozko in skrito dovozno potjo.Normalno , nekateri pogrebci so telovadili po cesti.Občutek mi je pravil , da se bo nekaj zgodilo.Kdo drug bi to lepše razložil, ampak res sem imel neprijetno slutnjo.

Skratka. Pokličem mojo in ji pravim kje sem , kdaj pridem na kosilo ... V tistem se iz celjske smeri blizu mene ustavi rdeč avto in da levi smerokaz. Aha si mislim, ta je pametnejša, vprašala me bo kje je pokopališče (policaji so mi pozneje povedali, da je to res nameravala). Za njo se je nabralo nekaj vozil.Vzporedno opazim drveč rdeč avto s Ksenjo D. za volanom , ki prehiteva celo kolono.Zavpijem samo še "U mater !" , ko je bila že v meni.Ta prva je namreč ravno takrat zavila levo in hitro Ksenjo odbila vame.Čista fizika : odboj, hitrost, energija itd.

Kaj je bilo potem , ne vem.Zbudil sem se na zelo krvavi jakni (kot na kolinah) , ki so mi jo položili pod glavo. Tu mi pride na misel Kajuhov verz " O če bi ljudi ne bilo pri nas ... " . Res , ko si na tleh , ko ti gre na kozlanje je ogromno že to da te drži za pulz in ti naredi senco. Hvala vam neznanka . Hvala vsem ostalim.

Ksenja je pa ko kura skakala okoli ... ja mije ona pot zaprla , nisem hotela , pa ne mi umret , pa ste vredi.

Nokia 3310 je super telefon. Našli so ga deset metrov stran na njivi , za Ksenjinim avtom in s še vedno prestrašeno mojo na zvezi. Lahko sem ji samo še povedal , da me peljejo v celjsko bolnico ,potem sem pa rajši malo zalegel. Ko je človek krvav in potolčen mu ni do razlaganja.

En zelo važen nasvet. Namesto 113 kličite najbližji zdravstveni dom, tako kot je moja prijazna neznanka poklicala ZD Radeče.Iz Laškega katere je klical s 113 so prišli, ko sem bil že razrezan, popikan in v rešilcu.

Bolnica Celje pač kot vse bolnice. Kje vas boli , lahko premikate ude ste bili cepljeni proti tetanusu.Pa RTG , pa v sobo.Še en nasvet.Zahtevajte naj vam očistijo takoj pri prvem pregledu tudi vse manjše rane in praske.Šele zvečer, ko sem prišel k sebi, sem si umil krvave in umazane roke.Pa čimprej iz bolnice. Zaradi bolnišničnih okužb namreč !

Moram pa pohvaliti Policijo za zelo korekren odnos.

Moji nasveti : - Pazite se "brisanih" prostorov

- Obnovite znanje fizike

- Tudi najmanjšo bolečino povejte.Zaradi šoka in analgetikov sem šele drugi dan čutil poškodbe.

Skratka BMW je pri Selmar , jaz izgubljam dohodek na kavču , Ksenjina Adriatica bo pa upam to plačala(Poravnava d.o.o. ali Verstovšek).Samo ali lahko kdo plača občutek vetra v laseh in svobode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potolčen zaradi fizike.

... Ksenjina Adriatica bo pa upam to plačala(Poravnava d.o.o. ali Verstovšek).Samo ali lahko kdo plača občutek vetra v laseh in svobode.

Boljše je če greš do odvetnika, razlika je več kot očitna !!

Če rabiš kak naslov se oglasi na PM

Pa hitro se porihtaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grenka izkušnja, preživel si pa le :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva je ta tvoja neprijetna izkušnja.

Ustavljati se za cesto je nevarno če predvidevaš večino možnih nesreč, samo kaj ko se ustavljamo ob cesti še vedno, kljub temu da imamo občutek, da smo se ustavili dokaj blizu nevarnih hitrih kovinskih škatl, ki drvijo po cesti.

Kdor želi, se lahko veliko nauči iz tuje izkušnje/v tem primeru tvoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljše je če greš do odvetnika, razlika je več kot očitna !!

Če rabiš kak naslov se oglasi na PM

Pa hitro se porihtaj

SAmo po mojem ti odvetnik tudi veliko več pobere.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je zato kriv Murphy ali pa celo njegova žena?!?

Motorist lahko hitro nastrada, če prehiteva kolono. Očitno pa nastrada tudi, ko nekdo drug prehiteva kolono. Ergo - vedno nastradamo.

Čimhitrejše okrevanje ti želim!

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej.d,

hvala za tole poučno zgodbo, želim ti da se čimprej vrneš na svojega konjička, svoboden in z vetrom v laseh!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAmo po mojem ti odvetnik tudi veliko več pobere.... :hmm:

ne bo držalo. odvetniku pripada honorar, ki mu ga plača zavarovalnica in je odvisen od višine odškodnine, ki jo prejme oškodovanec, se pa to ne vzame od odškodnine vstran, ampak je to poseben strošek zavarovalnice. vsakega odvetnika, ki ti vzame kaj več in za to "več" nisi prej podpisal posebne izjave, da mu boš odstopil kak procent svoje odškodnine NAMESTO njegovega honorarja, ki ga dobi od zavarovalnice (oboje ni dovoljeno, četudi te izsili prej, da to podpišeš), pa takoj prijavi na odvetniško zbornico oz. mu zagrozi s tem, pa se boste hitro pomenli po reglcih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni res, pa očitno je

upam, da se te drugače ne drži smola v življenju,

pa hitro okrevanje ti želim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimprejšnje okrevanje, pa da se kmalu vidimo kje nazaj na cesti :) Na dveh kolesih seveda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimhitrejš okrevanje ti želim pa da boš vse hitro zrihtal in se spet vrnil na cesto z vetrom v laseh,nasmeškom na ustih in srcem polnim veselja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej živjo;

To kar si napisu je bila kar pametna. Vsi jemljemo to ...., lahko pa se to zgosi vsem, ki čutimo veter v laseh!

Držim pesti, da bo vse vredu in brez posledic.

Na naslednji skupni furi BMW-jev, pa boš itak že OK in vsi skupaj bomo vdarli dol Primorsko al pa kaj podobnega. Vse je odvisno od pebov, ki so to organiziral, mislim, da je bilo dober in prav bi bilo , da to postane TRADICIJA!

Pa še pomagal bomo!!!

LP

ZD€N€ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šit, kmalu se sestavi in upam, da te bo tvoja kmalu spet pustila na moped. Hala za nasvete glede špitalov.

Zdaj se ti statistično gledano dolgo ne bo zgodila nobena piz**rija več.

Življenje je res curva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim ti hitrega okrevanja in čim prejšnji veter v laseh . :OK: Je pa tako , da si imel srečo v nesreči ! Je pa tudi vsaka stvar za nekaj dobra, oz. , tako nabiramo izkušnje in se učimo . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za popi**it! Na takšen banalen način skoraj hin dat.

Ozdravi čimprej, pa da zopet kakšno skupno furo dol vdarimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :slap: Svašta... Upam da se boš kmalu in 100% porihtal.

Moram pa pohvaliti Policijo za zelo korekren odnos.

Misliš, da bo tako tudi ostalo? Se kar malo bojim, da si ob cesti stal z neprilagojeno hitrostjo... Ali pa si napačno parkiral. Ali nekaj-pač-že-najdejo... :BUA:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater vola.... Andrej :huh: Pa kaj se dogaja?

No, najprej pobožne želje o okrevanju še z moje strani in hvala za zgodbo.... kdor jo bo prebral, si jo bo sigurno zapomnil in se kaj naučil :grim Če ne drugega, ko bo naslednič parkiral za cesto, da bo pogledal, če med njim in cesto stoji kak betonski tegelc, štanga... al pa še bolš: škarfa :doze:

Dejstvo je, da se nesreče, kot si jo opisal, ne dogajajo "le" motoristom (prehiteval kolono, medtem pa prvo vozilo zavijo levo in BUUUM), ampak tudi med avtomobilisti.

Samo ne pride do takega izraza, al kaj jest vem :krneki: Men gre najbol na qrac, ko mi doma pravijo: "Spet je en mlad motorist umrl" :SS A ko se isti teden pobije 4 avtomobilisti, so pa tiho :angry: Ampak tole je že mal :topic:

Vglavnem: poročaj, kako se celijo tvoje poškodbe, in kakšen bo občutek ponovno se zbasat na moped :naughty:

PS: a si mogoče videl ksiht tele Ksenje, ko je naredila Pi*da#%jo? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli, imel si življenjsko srečo in tisti dan je bil tvoj 2. rojstni dan.

Bolj kot tega, da je BMW na servisu in da si porezan in popraskan se veseli tega, da boš : ŠE IMEL MOŽNOST ZAČUTITI VETER V LASEH, ker ... lahko bi bilo tudi drugače, in bi tvoja zadnja misel lahko bila tista o fiziki ... .)

Popravljeno . Popravil tommb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, kot sem že v drugi temi omenil, sem te (ko sem šel iz službe) videl kje si stal, na katermu "brisanem" prostoru, ta prostor je precej velik, ker je tam ponavadi parkiran tovornjaks priklopnikom za prevoz hlodovine lokalnega prevoznika. Je pa res da je tam cesta zelo "hitra" (iz Sevniške smeri) ob vstopu v naselje, kjer je bilo že veliko nesreč.

Pa čimprejšnje okrevanje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo držalo. odvetniku pripada honorar, ki mu ga plača zavarovalnica in je odvisen od višine odškodnine, ki jo prejme oškodovanec, se pa to ne vzame od odškodnine vstran, ampak je to poseben strošek zavarovalnice. vsakega odvetnika, ki ti vzame kaj več in za to "več" nisi prej podpisal posebne izjave, da mu boš odstopil kak procent svoje odškodnine NAMESTO njegovega honorarja, ki ga dobi od zavarovalnice (oboje ni dovoljeno, četudi te izsili prej, da to podpišeš), pa takoj prijavi na odvetniško zbornico oz. mu zagrozi s tem, pa se boste hitro pomenli po reglcih...

točno to, odvetnik dobi svoje od zavarovalnice in tebi NE SME nič vzet od zneska, tisti ki pa to delajo, delajo to samo zato ker so lopovi, od taki pa stran! se pa moreš to že v prvih 2 minutah zmenit in če se ne strinja - adijo! odvetnikov je dosti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pretres možgan ni ravno nedolžna zadeva.Še vedno se mi zavrti , ko vstanem.Kakšni hitri gibi z glavo tako odpadejo , ker me vratne mišice preveč bolijo. Najbolj me pa skrbi koleno , boli in ne neha.

Ampak zgodbe še ni konec. Ko je moja zadnjič videla kaj pišem je rekla :"Ja to pa ni lepo , da napišeš še priimek.Kaj pa če bi se tebi to zgodi ?" O.K. zbrišem i pustim samo kratico .

Včeraj me pa pokliče hitra Ksenja - ja se opravičujem , ampak nisem kriva , mi je ona pot zaprla , imam avto za na odpad itd . . . Ni bilo prijetno poslušati.

Cel dan me je nato nekaj preganjalo.In sicer , če bi jaz naredil sranje , imam toliko jajc , da bi rekel :"Kriv sem. Oprosti." In to je to. Večina jih išče izgovore. Nič jih ne nauči. Bojim se ,da nisem zadnja Ksenjina žrtev.

Odgovornost namesto pohlepa. To bi moral imeti vsak v sebi.Zakaj se je to zgodilo? Ker sem jaz to odločil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, Andrej... kolk je takih kretenov po svetu. :doze: Na žalost si naletel na enega. Ti se samo diplomatsko izgovori, da nisi pristojen za ugotavljanje, kdo je kriv.... in da bi rad malo miru, da se spočiješ (in jo gladko odpikaš... nej se drugi dajejo z njo :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!