Skoči na vsebino

Andrej.d-jeva nesreča


Andrej.d

Priporočene objave

Včeraj me pa pokliče hitra Ksenja - ja se opravičujem , ampak nisem kriva , mi je ona pot zaprla , imam avto za na odpad itd . . . Ni bilo prijetno poslušati.

Cel dan me je nato nekaj preganjalo.In sicer , če bi jaz naredil sranje , imam toliko jajc , da bi rekel :"Kriv sem. Oprosti." In to je to. Večina jih išče izgovore. Nič jih ne nauči. Bojim se ,da nisem zadnja Ksenjina žrtev.

Odgovornost namesto pohlepa. To bi moral imeti vsak v sebi.Zakaj se je to zgodilo? Ker sem jaz to odločil.

Podobna zgodba se je dogalaa tudi pri meni, mogoče še celo bolj bizarna, sploh zato ker je nisem tako "poceni" odnesel kot ti

Čimboljše okrevanje ti želim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pretres možgan ni ravno nedolžna zadeva.Še vedno se mi zavrti , ko vstanem.Kakšni hitri gibi z glavo tako odpadejo , ker me vratne mišice preveč bolijo. Najbolj me pa skrbi koleno , boli in ne neha.

Res je, sigurno ni prijetno in verjetno boš posledice več ali manj čutil vse življenje ... ampak halo!!! Ponoviva zadnji del prejšnjega stavka: " Vse Ž I V L J E N J E !!! " Vem, da se to bere kot tolažba nekoga, ki sedi na drugi strani monitorja nepoškodovan, ampak - sploh se ne zavedaš, da si bil v trenutku, ko je divja in hitra Ksenja priletela vate bil bliže smrti, kot življenju ...

Včeraj me pa pokliče hitra Ksenja - ja se opravičujem , ampak nisem kriva , mi je ona pot zaprla , imam avto za na odpad itd . . . Ni bilo prijetno poslušati.

Ja tukaj te popolnoma razumem. Če bi meni tako neskesano nakladala bi jo nekam poslal in verjetno še civilno tožil.

Cel dan me je nato nekaj preganjalo.In sicer , če bi jaz naredil sranje , imam toliko jajc , da bi rekel :"Kriv sem. Oprosti." In to je to. Večina jih išče izgovore. Nič jih ne nauči. Bojim se ,da nisem zadnja Ksenjina žrtev.

Odgovornost namesto pohlepa. To bi moral imeti vsak v sebi.Zakaj se je to zgodilo? Ker sem jaz to odločil.

Ja ... rek "Mea Culpa" izgublja svoj smisel in pomen. Danes je drug svet ... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Predračun za popravilo je bil cca 7000 evrov. Adriaticovo ponudbo za 4200 in razbitina meni ostane (2800) , sem kar sprejel.

Danes grem k nevrologu.Samoplačniško.Pol leta mi ni za čakati.

Jeba je samo v tem , da šele ko zaključim z bolniško lahko začnem s tožbo za ostalo.Vrti se mi pa še vedno od pretresa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism najbolje zastopil... a 2.800€ so rešeni deli? Se pravi da ti je zavarovalnica ocenila, da jo lahko prodaš za 2.800€ :hmm:

Reči jim, naj ti ga odkupijo... da te ne bodo tko nategnil, kot so mene za avto.. so mi napisal 430.000sit rešenih delov, poj sm se pa skor pretegnu, da sm ga za 190.000sit prodal :nono:

Glava pa še nekaj časa ne bo OK... pusti času čas. Get well soon .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej d ,žalost da te skine na tak način.Jajc kje naj se sedaj ustavljam, da bom varen. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predračun za popravilo je bil cca 7000 evrov. Adriaticovo ponudbo za 4200 in razbitina meni ostane (2800) , sem kar sprejel.

Danes grem k nevrologu.Samoplačniško.Pol leta mi ni za čakati.

Jeba je samo v tem , da šele ko zaključim z bolniško lahko začnem s tožbo za ostalo.Vrti se mi pa še vedno od pretresa.

Daj si raje odvetnika nabavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Danes zaključujem zgodbo.Adriatic je končno poslal poravnavo za 7180 evrov.Normalno , da sem podpisal in vrnil Verstovškom.Nimam želje čakati še dve do tri leti.

Skratka če že morate imeti nesrečo jo imejte s kom , ki ni zavarovan pri Adriaticu.Prevsem pa najemite Verstovške takoj in ne kot jaz naivnež šele potem ,ko je Adriatic zavlačeval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z adriaticom imamo vsi pri nas slabe izkušnje. Mojga fotra so obtožili da je vozil pijan, čeprav ni bil in ni opravljal alkotesta...Ampak jebeš jih...

Glavno da si ti živ !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni opravljal..ali ga je zavrnil?

ni bil sposoben opravljat :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej d zate neprijetne posledice za nas pa, da bomo tudi kaj koristnega od tega odnesli in pa skratka čimprejše tvoje okrevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potolčen zaradi fizike.

Čista fizika : odboj, hitrost, energija itd.

Zato pa nekteri študiramo fiziko, da se ja neb kdaj kej takga zgodil :)

no šalo na stran, sm slišu jz lani za tole nesrečo (živim 2km stran) pa sm se dons šou mim pelat, da sm si lahko predstavlu vse skupaj, pa me je kr pošteno stisnal, ko sm si te predstavlu tam ubožca....joj bi jz take kokle naraj pošteno okaru...sam nimaš kaj...važno da je življenje tu, pa upam da se tud glava umiri :hmm:

hvala za deljenje zgodbe z nami, še enkrat upam na najboljše!!!

Suhi

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zavarovan pri Adriaticu, za Verstovške pa prvič slišim. Upam, da ne vozijo pijani.

@ Andrej.d upam da ti je uspelo najti nov dvokolesni prevoz in da te to ni zagrenilo za zmeraj !

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

21. november 8.30 obravnava gospodarskega spora na novomeškem sodišču. KAJ ??

Hja sem mislil, da je vse jasno, ko sem pred leti pričal v Celju na kazenskem in dobil cca. 2,26 evra za stroške.

A ne, ne.

Sedaj sta se Adriatic in Tilia udarili .

Malce sem debelo ledal ampak tako to je.Tri priče, sodnik, zapisničarka, dve odvetnici, da o opremi in dvorani sploh ne govorim. In to za vsoto 4000 evrov.

In potem kje je bil ta avto, pa oni, pa kje sem bil jaz, pa polna ali prekinjena črta... Tričetrt ure so mi obujali neprijetne spomine.

-Pa kako hitro je vozil avto, ki se je zaletel v vas ?

-Ja ne vem. Zelo hitro se vam ne zdi, če je mene zbil in poletel še na njivo.

-Ja pa kako hitro ?

-Zelo hitro 70 90 ne vem.

Itd.

štos je bil potem doma, ko razlagam svoje pričanje in reče moj sin:

-Pa prim kamen pa mu ga vrž v bučo, pa reč tko hitr.

In še 24.11. nakazilo 94.40 evra - pričnina.

Pravna država ? Ma ne me basat !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!