Skoči na vsebino

Afera Poln kufer


Mačica

Priporočene objave

Torej še uradno:

v našem kulturnem društvu smo spet pripravili eno tako aktualno veseloigro. 5.1.2008 je v Dražencih premiera. Vsi lepo vabljeni (za klub motosvetovcev of Ptuj je udeležba seveda obvezna).

Ponovitvi bosta še 11. in 12.1. v Dražencih. Za naprej pa še ne vemo.

Torej upam, da se oglasite v čim večjem številu.

LETAK_A5_1_.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bo, to je zatišje pred viharjem. :krneki: Stari to moramo it pogledat, če bo šansa skupaj,

pa ima da me raznese od smeha. :lol1:

Dobro igrajo, sma si z go. Varaderovo ogledala prejšnjo komedijo ''Črna komedija'', :OK:

pa je res bio fantastično.Vsaka jim čast, da kaj takega skupaj spravijo in veliko truda v to vložijo. :worship:

Po končani predstavi pa gremo na pir v lokalno gostilno. :beer2:

Baje te pri Čelanu že nestrpno pričakujejo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Toliko, da vas spomnim, da je nova priložnost že jutri.

Naj se pohvalim, da je bila premiera zelo uspešna in je prišlo toliko ljudi, da jih dvorana ni mogla vseh sprejeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11. pa bi mogoče celo ratalo ... :rolleyes: Z veseljem bi si po dolgem času ogledala kako predstavo! :yes:

12. ... ma glede na "vlažne" prognoze - ni šanse! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bo, to je zatišje pred viharjem. :krneki: Stari to moramo it pogledat, če bo šansa skupaj,

pa ima da me raznese od smeha. :lol1:

Dobro igrajo, sma si z go. Varaderovo ogledala prejšnjo komedijo ''Črna komedija'', :OK:

pa je res bio fantastično.Vsaka jim čast, da kaj takega skupaj spravijo in veliko truda v to vložijo. :worship:

Po končani predstavi pa gremo na pir v lokalno gostilno. :beer2:

Baje te pri Čelanu že nestrpno pričakujejo. :whistle:

Z mojo čebelico prideva. Če gre kdo iz Slo. Bistrice, se naj javi. Placa je še za 2. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko, da vas spomnim, da je nova priložnost že jutri.

Naj se pohvalim, da je bila premiera zelo uspešna in je prišlo toliko ljudi, da jih dvorana ni mogla vseh sprejeti.

:worship:

A boste dali kakšno ponudbo, hm? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko, da vas spomnim, da je nova priložnost že jutri.

Naj se pohvalim, da je bila premiera zelo uspešna in je prišlo toliko ljudi, da jih dvorana ni mogla vseh sprejeti.

Jutri se vidimo! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj :worship: . Odlično in priporočam. Kritike naj pišejo usposobljeni, igralce posamično naj ocenjujejo strokovnjaki, meni kot laiku in ljubitelju komedij je bilo zelo všeč. Videlo se je, da je tudi igralce dober odziv publike potegnil. Klošar Štanga je bil npr. tak originaln, da sem skoraj šel na oder po šluk vina :whistle: . Priporočam pa, da se pride prej, ker dobra mesta so spredaj!!!!

Bi šel danes še enkrat, če ne bi imel obveznosti.

Mačica pa ima za dobro idejo in povabilo najprej :004 in :friend2: , na :beer2: pa gremo naslednjič. Plača tisti, ki vabi - jaz!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klošar Štanga je bil npr. tak originaln, da sem skoraj šel na oder po šluk vina :whistle: .

Samo bi bil razočaran, ker je imel postano vodo v flaši......

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, danes bili. Kar dvanajst komadov nas je dostojno zastopalo mariborsko motoristično bando. :evilgrin:

Iskrene čestitke za vložen trud ter rezultat.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj :worship: . Odlično in priporočam. Kritike naj pišejo usposobljeni, igralce posamično naj ocenjujejo strokovnjaki, meni kot laiku in ljubitelju komedij je bilo zelo všeč. Videlo se je, da je tudi igralce dober odziv publike potegnil. Klošar Štanga je bil npr. tak originaln, da sem skoraj šel na oder po šluk vina :whistle: . Priporočam pa, da se pride prej, ker dobra mesta so spredaj!!!!

Bi šel danes še enkrat, če ne bi imel obveznosti.

Mačica pa ima za dobro idejo in povabilo najprej :004 in :friend2: , na :beer2: pa gremo naslednjič. Plača tisti, ki vabi - jaz!!!!!

Ful fajn da ste prišli in me veseli, da vam je bilo všeč.

Sicer ne vem o kateri ideji govoriš, ampak za pijačo velja. :friend1: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, danes bili. Kar dvanajst komadov nas je dostojno zastopalo mariborsko motoristično bando. :evilgrin:

Iskrene čestitke za vložen trud ter rezultat.

:worship:

Ej folk carji ste. Ful fajn, da ste prišli v tako velikem številu. Je bilo fajn igrat, ko veš, da igraš za toliko prijateljev. :friend2: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Gregorja, ki se mu je naša majda taaaaaako zelo dopadla......

tule smo jo malo "polepšali".....

post-7504-1200244227_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je blo...smo se fajn nasmejali...Štanga je bil še posebej zakon. Vsem skupaj pa :grupni: :worship:

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej nova priložnost za vse zainteresirane:

nedelja 20.1.2008 ob 17ih Velika dvorana na Vidmu pri Ptuju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!