Skoči na vsebino

Slovenceljska fovšija ali kdo dobi od mame avto in kdo vse mu je fovš


eXTReme13

Priporočene objave

js dobim ot mame ko nardim ispit:

Mercedes ML 320 CDI!!

reci mami da bi tut jst takega neuporabnega terenca :lol1: kako se im že drugače reče ? šminkurski terenci :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reci mami da bi tut jst takega neuporabnega terenca :lol1: kako se im že drugače reče ? šminkurski terenci :>

fovšija :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fovšija :P

fovšije tukaj ni :> če bi si mulc sam zaslužu za meco svaka čast sam tko k mu ga mamica k riti prnese je pa druga stvar ne fovšija :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na polno!

to komentirate taki k vam mamice avte kupujejo ? Pa tankajo tut verjetno :> Pa kadar ste slabi v šoli vam ključe vzamejo :> bwahahaha keri luzerji :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to komentirate taki k vam mamice avte kupujejo ? Pa tankajo tut verjetno :> Pa kadar ste slabi v šoli vam ključe vzamejo :> bwahahaha keri luzerji :>

ti ka se tko pominaš mogoče pa glih tep mamica uzame kluče ko si "poreden" :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ka se tko pominaš mogoče pa glih tep mamica uzame kluče ko si "poreden" :headbang:

samo se ti tješi mali :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo se ti tješi mali :>

pa ka pa je ka misliš da če si starejši da si nevem ka? Tut ti si biu enkrat tuk star ko sem js, doben ti ni kriu če si ti fauš :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to komentirate taki k vam mamice avte kupujejo ? Pa tankajo tut verjetno :> Pa kadar ste slabi v šoli vam ključe vzamejo :> bwahahaha keri luzerji :>

Poslušaj, če si to na televiziji videl, še ne pomeni da je res. To bi pa že moral vedet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to komentirate taki k vam mamice avte kupujejo ? Pa tankajo tut verjetno :> Pa kadar ste slabi v šoli vam ključe vzamejo :> bwahahaha keri luzerji :>

tok si star, pa si še vedno tok neumen :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js dobim ot mame ko nardim ispit:

Mercedes ML 320 CDI!!

tipičen primer malega tiča ki hoče bit velik, ozr. se razkazuje kot velik....

prvo kot prvo je bla to tvoja prva objava na tem forumu, napisu si čist v napačno temo, tu se pač napiše sanjski avto, ne pa tistega ko ti ga mami kupi ozr. podari, pol boš pa s tem avtom glavni na vasi, pa meu boš velkga tiča, za stroške pa na kolena pred mamo in očeta, pa po tleh kovance pobirov, z avtom boš pa delal tako kot svinja z mehom, ker ne boš imel občutka koliko dela je potrebnega da si tak avto zaslužiš.... no sicer pa sm prejcej offtopic, pa da ne boš mislu da sm en fotr ki kritizira mulce, ne star sm 19 let, za razliko od tebe pa si stroške za avto krijem sam, pa tudi avto sem KUPIL od mame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tipičen primer malega tiča ki hoče bit velik, ozr. se razkazuje kot velik....

prvo kot prvo je bla to tvoja prva objava na tem forumu, napisu si čist v napačno temo, tu se pač napiše sanjski avto, ne pa tistega ko ti ga mami kupi ozr. podari, pol boš pa s tem avtom glavni na vasi, pa meu boš velkga tiča, za stroške pa na kolena pred mamo in očeta, pa po tleh kovance pobirov, z avtom boš pa delal tako kot svinja z mehom, ker ne boš imel občutka koliko dela je potrebnega da si tak avto zaslužiš.... no sicer pa sm prejcej offtopic, pa da ne boš mislu da sm en fotr ki kritizira mulce, ne star sm 19 let, za razliko od tebe pa si stroške za avto krijem sam, pa tudi avto sem KUPIL od mame

Kaaaaj, sami si vse to kupujete, pa vi ste največje žrtve na svetu... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaaaaj, sami si vse to kupujete, pa vi ste največje žrtve na svetu... :blink:

a sm reku d je kj narobi s tem če sam kupim, al pa da zarad tega trpim, tako se učim samostojno živet in cenit kar si prislužim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tipičen primer malega tiča ki hoče bit velik, ozr. se razkazuje kot velik....

prvo kot prvo je bla to tvoja prva objava na tem forumu, napisu si čist v napačno temo, tu se pač napiše sanjski avto, ne pa tistega ko ti ga mami kupi ozr. podari, pol boš pa s tem avtom glavni na vasi, pa meu boš velkga tiča, za stroške pa na kolena pred mamo in očeta, pa po tleh kovance pobirov, z avtom boš pa delal tako kot svinja z mehom, ker ne boš imel občutka koliko dela je potrebnega da si tak avto zaslužiš.... no sicer pa sm prejcej offtopic, pa da ne boš mislu da sm en fotr ki kritizira mulce, ne star sm 19 let, za razliko od tebe pa si stroške za avto krijem sam, pa tudi avto sem KUPIL od mame

Kot prvo me ne žali. Drugo js sem napiso svoj sanjski avto aja pa js ti nisem kriu če si morš ti sam stroške za avto krit pa nevem koga še pa mojadva tastaradva nebota nič kovance po tleh pobirala ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo me ne žali. Drugo js sem napiso svoj sanjski avto aja pa js ti nisem kriu če si morš ti sam stroške za avto krit pa nevem koga še pa mojadva tastaradva nebota nič kovance po tleh pobirala ja

maš prav..če maš tako srečo, zakaj se nebi pohvalil mal...kdor ma kej čez to, je itak sam fovš.. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo me ne žali. Drugo js sem napiso svoj sanjski avto aja pa js ti nisem kriu če si morš ti sam stroške za avto krit pa nevem koga še pa mojadva tastaradva nebota nič kovance po tleh pobirala ja

maš prav..če maš tako srečo, zakaj se nebi pohvalil mal...kdor ma kej čez to, je itak sam fovš.. :evilgrin:

Pa Petro boš lahko zapeljal pol, ko ga boš dobil. :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej je šmrkuc k vozi sesalca clo temo odpru k sm ga taknu u dno duše :slap: A zdej se teme odpira za vsak fucking nič? Raj odpri temo kako si mami meco opral in posesal :lol1: keri retardi :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej je šmrkuc k vozi sesalca clo temo odpru k sm ga taknu u dno duše :slap: A zdej se teme odpira za vsak fucking nič? Raj odpri temo kako si mami meco opral in posesal :lol1: keri retardi :headbang:

obnašaš se koda maš 5 let pol pa men neki bluziš da ka sem js raj poglej sebe!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se kupjo taki starši? :hmm:

pri najboljšem sosedu - plačaš enga, drugega dobiš pa zastonj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obnašaš se koda maš 5 let pol pa men neki bluziš da ka sem js raj poglej sebe!!

Ne se jokat sej ti nč nočem :> pač razvajenčk si to je pa tut vse :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne štekam :hmm:

Mami mu bo kupla avto. In kaj je to kej tazga. Zakaj debatirate o tem. Zakaj odpirate temo o tem. Pejte se raj igrat v park k mate počitnice.

Aja men je moja mam zadnjič kupila komplet spodnjih gat :blush: A mi je kdo kej fovš B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne štekam :hmm:

Mami mu bo kupla avto. In kaj je to kej tazga. Zakaj debatirate o tem. Zakaj odpirate temo o tem. Pejte se raj igrat v park k mate počitnice.

Aja men je moja mam zadnjič kupila komplet spodnjih gat :blush: A mi je kdo kej fovš B)

jz ne :grrr k sploh nevem čemu jih rabš :wacko:

zdaj je IN bit brez :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!