Skoči na vsebino

4th All American Car Meeting 2008


oilpower

Priporočene objave

20.-21. septembera 2008 bo v ljubljani že četrto mednarodno srečanje ameriških avtomobilov in motociklov! Vabljeni ste vsi lastniki in ljubitelji ameriških vozil! Začetek v sopboto ob 13h na parkirišču supermarketa TUŠ Bratislavska 9 Ljubljana - BTC!!

PROGRAM

zbor

krožna vožnja

car wash

izbor naj vozila (11 kat.)

hrana, pijača - druženje

KONCERTI:

CRYBABY rockabilly

JOE AND THE RHYTHM BOYS hillbilly/country

EROTIC SHOW

free camping

post-11409-1217680736_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Ford Probe tut šteje? :krneki: :krneki: :krneki: Verjetno ne, ker bo to bolj hardcore american meeting a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Ford Probe tut šteje? :krneki: :krneki: :krneki: Verjetno ne, ker bo to bolj hardcore american meeting a?

S Probeom je res mal problem. Bom probal razložit. Naše srečanje je namenjeno vsem in samo ameriškim avtomobilom. Pomeni, da mora biti avto izdelek ene od treh ameriških avtomobilskih korporacij GM, FORD in CHRYSLER in seveda narejeni v USA. Nikakor ne veljajo korejski chervoleti/daewoo ali pa OPEL katerega lastni je GM, tudi evropski FORDI ne pridejo v poštev! Prav tako ne veljajo japonski avtomobili, ki so izdelani v ZDA (honda, subaru).

Je pa nekaj izjem, ki niso čistokrvni amerikanci pa jih vseeno še nekak toleriramo, naprimer: jeep cheerokie z mercedesovim motorjem ali pa PT cruiser z mercedesovim motorjem tudi chrysler stratus z micubišijevim motorjem lahko pride. Vendar tukaj gre za avtomobile, ki so čisto ameriški le na evropskem trgu jih ponujajo tudi z drugimi motorji.

Ford PROBE ima pa drugačno zgodbo zdizajniran je v ZDA vendar je narejen na podvozju mazde z mazdinim motorjem. Je že v osnovi bolj japonski kot ameriški. Tako kot dodge stelth, naprimer.

S Probeom te bomo sicer spustili na prizorišče vendar je to res že zlo na meji, kakor se tudi sam zavedaš, če ne nebi tega spračeval. Sam presodi, če se ti zdi avto dovolj ameriški za tovrstno srečanje.

Pa brez zamere.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetn pridem tudi letos, z enako kripo kot lani :D

+ vrjetn bo že spet brez zadnje desne ratkape.. zgleda zlo grdo. pa vmes so bl eže vse 4 gor.. ampak ena je ponovno "dobila noge"..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ vrjetn bo že spet brez zadnje desne ratkape.. zgleda zlo grdo. pa vmes so bl eže vse 4 gor.. ampak ena je ponovno "dobila noge"..

Kaj pa imaš zaeno kripo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa imaš zaeno kripo??

črn chrysler voyager 1993 2.5 SE... vse je stock :P razn ratkap :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črn chrysler voyager 1993 2.5 SE... vse je stock :P razn ratkap :D

AhA! A je to ta? Sklepam po tem, ker je brez rat kape! .) uscarsbt0138.jpg

Se vidimo septembra! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sin in njegov prijatelj, se bosta te prireditve udeležila s to zadevo:

post-9597-1218276853_thumb.jpg

Motor, pogoni, reduktorji, blokade in še marsikateri del je ameriški. Sama konstrukcija, kletka in izdelava je plod domačega znanja in dela. ("Inštitut" E&E 4X4) Prejšnjo nedeljo (3.08 2008) je bil prvič predstavljen v javnosti na dirki v Pazinu in dosegel odlično 3. mesto v kategoriji Hard Offroad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikakor ne veljajo korejski chervoleti/daewoo ali pa OPEL katerega lastni je GM, tudi evropski FORDI ne pridejo v poštev! Prav tako ne veljajo japonski avtomobili, ki so izdelani v ZDA (honda, subaru).

Zanimivo, ponavadi ni bilo nekih tezav ce sem prisel z Opel Manto, tudi kolega s Kadettom ne. Pa tudi kar nekaj Fordov Caprijev in Taunusov je bilo.

Je pa res da je bila takrat to wheels mania, verjetno je sedaj to bolj striktno (ceprav sem mislil da je tale all american meeting nekako "naslednik" wheelsmanie.. ocitno se motim :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sin in njegov prijatelj, se bosta te prireditve udeležila s to zadevo:

post-9597-1218276853_thumb.jpg

Motor, pogoni, reduktorji, blokade in še marsikateri del je ameriški. Sama konstrukcija, kletka in izdelava je plod domačega znanja in dela. ("Inštitut" E&E 4X4) Prejšnjo nedeljo (3.08 2008) je bil prvič predstavljen v javnosti na dirki v Pazinu in dosegel odlično 3. mesto v kategoriji Hard Offroad.

Huda roba!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, ponavadi ni bilo nekih tezav ce sem prisel z Opel Manto, tudi kolega s Kadettom ne. Pa tudi kar nekaj Fordov Caprijev in Taunusov je bilo.

Je pa res da je bila takrat to wheels mania, verjetno je sedaj to bolj striktno (ceprav sem mislil da je tale all american meeting nekako "naslednik" wheelsmanie.. ocitno se motim :))

1. All American car meeting ni naslednik wheesmanie! Konkretno jaz sem res sodeloval tudi pri organizaciji WM ampak All American...organizira V8club, ki nima nobene veze z WM!

2. Wheelsmania je bilo srečanje namenjeno vsem ameriškim in starodobnim vozilom (zato si lahko prišel z manto)

3. Na naših srečanjih (all american car meeting) je res vedno bilo nekaj evropskih fordov in oplov pa še kakšen drug avto se zrine noter. Nekateri se pač požvižgajo na naša pravila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AhA! A je to ta? Sklepam po tem, ker je brez rat kape! .) uscarsbt0138.jpg

Se vidimo septembra! :beer2:

yap, to je ta :D sem mislil da ga noben ni lsikal :P hehe

pa letos bo spet brez ratkape.. matr :D pa tko se fajn svetjo :P

sem že razmišljal da bi te nabavil :P hehe

morda bi še celo dobro izgledalo..

post-5337-1218376479_thumb.jpg

a prides iskat grem stabo

pridem :D lani sta bla z mano še fingi & roky :)

Zanimivo, ponavadi ni bilo nekih tezav ce sem prisel z Opel Manto, tudi kolega s Kadettom ne. Pa tudi kar nekaj Fordov Caprijev in Taunusov je bilo.

Je pa res da je bila takrat to wheels mania, verjetno je sedaj to bolj striktno (ceprav sem mislil da je tale all american meeting nekako "naslednik" wheelsmanie.. ocitno se motim :))

lani so blili na nekoliko "odmaknjenem" parkirišču omenjeni opli in fordi :) si naredil par korakov, in si si lahko ogledal par oplov še :P zdj zgledajo kr fajn, kot nekakšen "mini muscle car" :P hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že razmišljal da bi te nabavil :P hehe

morda bi še celo dobro izgledalo..

post-5337-1218376479_thumb.jpg

Mah, jaz bi kar vse ratkape dol zmetu, no saj sem jih na svojem pick-up (na sliki zadaj) pa tudi koleg, ki ima enak avto kot ti je to naredu. Moje mnenje je, da je feltna vedno boljša brez vseg, ker rat kape mi preveč ceneno zgledajo. Stvar okusa.post-11409-1218380197_thumb.jpg

Slika je bolj temna upam,da vidiš kako zgleda.

post-11409-1218380485_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, jaz bi kar vse ratkape dol zmetu, no saj sem jih na svojem pick-up (na sliki zadaj) pa tudi koleg, ki ima enak avto kot ti je to naredu. Moje mnenje je, da je feltna vedno boljša brez vseg, ker rat kape mi preveč ceneno zgledajo. Stvar okusa.post-11409-1218380197_thumb.jpg

Slika je bolj temna upam,da vidiš kako zgleda.

se spomnim avta še iz prejšnega mitinga :)

a je biu tvoj tist k je meu umazane gume? :D

men so pa ratkape kr ql.. glede na to da ni keša za prave feltne :P hehe

evo, tuki se vid kako izgleda :D (seveda parkiran zraven motorjov) :P

post-5337-1218410564_thumb.jpg

post-5337-1218410587_thumb.jpg

drugače je pa voyagerja že kr mal rja načela.. ni ravno fajn :) spredn desn blatnik mal rjavi.. ker je bil enkrat butnen.. prevelka hitrost v ovinku in "bum" v odbojno ograjo.. ampak pleh je pa trd :D rezultat "nesreče" je bil popraskan blatnik.. pa udarc je bil kr močn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se spomnim avta še iz prejšnega mitinga :)

a je biu tvoj tist k je meu umazane gume? :D

Točno ta! Zanimivo kako ste vsi samo te gume opazili! Že tam na samem srečanju so me vsi napadali, zakaj nisem vsaj avta opral za tako prireditev. Naj povem, da je to delovni stroj s katerim smo dan pred srečanjem pripeljali vse šotore, mize, klopi kažipote itd...! In klopi je bilo potrebno iskat nekam čez eno blatno pot! Za pranje je enostavno zmanjkalo časa. :(

Glede ratkap sem pa itak rekel ,da je to stvar okusa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno ta! Zanimivo kako ste vsi samo te gume opazili! Že tam na samem srečanju so me vsi napadali, zakaj nisem vsaj avta opral za tako prireditev. Naj povem, da je to delovni stroj s katerim smo dan pred srečanjem pripeljali vse šotore, mize, klopi kažipote itd...! In klopi je bilo potrebno iskat nekam čez eno blatno pot! Za pranje je enostavno zmanjkalo časa. :(

Glede ratkap sem pa itak rekel ,da je to stvar okusa.

js sm pa mislu da si nalašč umazal gume :rolleyes: redneck style :D

meni so se tiste umazane gume čisto podale k avtomobilu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A me boš letos tud sabo vzel :whistle: :D

če bom frej takrt, gremo vsi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

SOBOTA je glavni dan, ko se vse dogaja.13.00h-01.00h Krožna vožnja, podelitev pokalov, koncerti, erotic show.

V nedeljo je samo zaključek, kava in odhod 09.00-12.00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!