Skoči na vsebino

HORNET DAN 2009


a79

Priporočene objave

Enkrat lansko leto smo se o tem sam neki pogovarjal na forumu, pa ni blo iz tega nc.. Torej letos je cas, da se enkrat res dobimo, poklepetamo, pregledamo mal srsene in spijemo kej.. Seveda tisti, k mamo majice hornet (zasluga axilon- a :worship: ), pridemo v njih, ostali pac ne... Za datum in kraj se bomo se zmenil tle.. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja je odlična za 5. Jaz definitivno pridem.

V kakšnem smislu pa bi bilo to srečanje? Piknik varianta ali se dobimo pred kakšno gostilno, vkorakamo noter in  se tam zabarikadiramo? Lepo bi bilo v sklopu srečanja, kjerkoli že bo, organizirati skupinsko panoramsko vožnjo...

Moj skromen predlog: mesec MAJ in Zbiljsko jezero. 

Ma, v glavnem da se dobimo in zapalimo atmosfero z našimi sršeni. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja je odlična za 5. Jaz definitivno pridem.

V kakšnem smislu pa bi bilo to srečanje? Piknik varianta ali se dobimo pred kakšno gostilno, vkorakamo noter in se tam zabarikadiramo? Lepo bi bilo v sklopu srečanja, kjerkoli že bo, organizirati skupinsko panoramsko vožnjo...

Moj skromen predlog: mesec MAJ in Zbiljsko jezero.

Ma, v glavnem da se dobimo in zapalimo atmosfero z našimi sršeni. :naughty:

Npr, lahko bi se zmenil za kaksen plac (kdor bi lahk kej zrihtal) in tam naredl piknik...dva al trije organizirajo, dnar za hrano in pijaco se pobere na pikniku, glede na st. clanov, oz prijav... Lahk pa tud izi varjanta, nekje na pijacki za eno popoldne in kratko skupno voznjo... Men bi bla bol vsec 2. varjanta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se bolj nagibam k drugi - ta izi varianti.

Upam, da se bo pokazalo kaj večje zanimanje za udeležbo na Hornet dnevu 09, ker trenutno slabo kaže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je še premrzlo in so sršeni in njihovi lastniki malo zakrneli :zzz: :lol:

Jaz sem vsekakor za :OK: bi pa raje predlagal kak dan v aprilu (če nebo še sneg) oz. da se nebo prekrivalo z kakim večjim zborom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ideja.

Za začetek bi se dobili kje na kakšni pijači, pa malo podebatirali o naših sršenih. Pravtako bi bilo lepo če bi se komu dalo da bi naredili novo serijo majic.

Popravljeno . Popravil DRVOWP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: ŽIVIO !!!! No me veseli da se je začela ta debata !! Jaz sem za :kava: in da bi se dobili mogoče prej na drinku si povedali kako in se zmenli za datum in kje !!! LEP POZDRAV VSEM :worship:

Popravljeno . Popravil david764
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: ŽIVIO !!!! No me veseli da se je začela ta debata !! Jaz sem za :kava: in da bi se dobili mogoče prej na drinku si povedali kako in se zmenli za datum in kje !!! LEP POZDRAV VSEM :worship:

BY GHOST BIKER :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BY GHOST BIKER :yes:

ja tole srecanje srseniv je dober predlog,midva z mojim ze komaj cakava,moj predlog lokacije srecaja ROGLA :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fantje treba je dorečt en datum po moje najkasneje v aprilu .? Kaj menite ? En datum, krej in uro . Če bo pa sneg pridemo z gajbami na štirih kolesih :kva2: Ja pa kraj bi bilo dobro da je nekje na sredi poti za vse . To je moj predlog kaj pa menite vi ?????

Popravljeno . Popravil david764
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je najbolša lokacija okolica LJ,.......sam bi sicer rajši videl da se dobimo na štajerskem, vendar nevem kaj bi na to rekli primorci. Do LJ pa imamo oboji nekaj enakega, ljublančanom in bližnjim bo pa pač prizanešeno.

PS: Ali pa tudi ne,........ker se nebojo mogli pelat cca100km z sršenom :lol: ;)

Popravljeno . Popravil gregor46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je najbolša lokacija okolica LJ,.......sam bi sicer rajši videl da se dobimo na štajerskem, vendar nevem kaj bi na to rekli primorci. Do LJ pa imamo oboji nekaj enakega, ljublančanom in bližnjim bo pa pač prizanešeno.

PS: Ali pa tudi ne,........ker se nebojo mogli pelat cca100km z sršenom :lol: ;)

Ja se strinjam meni je OK .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto ... da se se jaz pofockam ... glede na to da sem bol nov, in da ne poznam nobenga lastnika hornetke, bi blo kar fajn se mal dobit ... glede na to da sm iz LJ oz. okolice bi tud men najbolj odgovarjala ta lokacija :rolleyes:

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!