Skoči na vsebino

HORNET DAN 2009


a79

Priporočene objave

Ja kje pa naj bi to bilo. Kraj mislm? V kateri gostilni :beer1:

Ce misls za Medvode, je tam kjer je vsako leto piknik (MOTO ROAD RACING CLUB) in sicer ko prides v Medvode (to pomeni da se peljes po stari cesti proti Kranju) na drugem semaforju (če jih šteješ po bencinski črpalki), zaviješ desno, se peljes čez mostiček, itak bodo pa table na vsakih 50metrov.

To ni gostilna, mrzlo pijačo boš lahko dobil pa hrano tudi. Če prideš pit alko, ne pozabi na Horneto navezat šotor pa spalko. Tko pač to gre.

lp U.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Pozdrav!

Mam eno uprašanje.... mal sm skočo čez par strani pa sm vido da je blo govora o hornet majcah pa me zanima če se še da kje kako dobit al pa če se da na koga obrnat glede majc?

lp!

Popravljeno . Popravil 919
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hornetaši a bi mi kdo zaupal, po možnosti poslal slikco kako zmontirat bug spoiler?

Jest na sprednjem delu mašine ne vidm nobenih lukn, vijakov, kamor bi lahko zadevo obesil, privijačil.

Hvala

lp u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hornetaši a bi mi kdo zaupal, po možnosti poslal slikco kako zmontirat bug spoiler?

Jest na sprednjem delu mašine ne vidm nobenih lukn, vijakov, kamor bi lahko zadevo obesil, privijačil.

Hvala

lp u.

Na prednjem delu se vstavi nosilec na vijak ki drži mašino.

če imaš spojler iz luisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prednjem delu se vstavi nosilec na vijak ki drži mašino.

če imaš spojler iz luisa.

Ni iz louisa, se uporabi železne podaljske, kot verjetno pri louisovem.

Jest iz te slike mašine, na prednjem delu, kjer so izpušne cevi ne najdem spota za pritrditev, razen če misliš tam kjer je hladilnik :)

Sm prilimal par slik.

Hvala

post-14632-0-01024200-1292584050_thumb.jpg

post-14632-0-62163000-1292584060_thumb.jpg

post-14632-0-54762100-1292584384_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni iz louisa, se uporabi železne podaljske, kot verjetno pri louisovem.

Jest iz te slike mašine, na prednjem delu, kjer so izpušne cevi ne najdem spota za pritrditev, razen če misliš tam kjer je hladilnik :)

Sm prilimal par slik.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala sen-u za slike. Provizorično spojler že stoji :)

Sedaj me pa zanima še predelava prednje luč na horneti 900.

Ali se je kdo lotil tega projekta in dodal kako plastiko na vsaki strani, da je približno podobno recimo novejši horneti 600 ali pa cb1000r?

Ne izgleda kompleksen podvig, sam mislm da moras bit kr umetniska duša, da bo lepo izpadlo.

Če ima kdo kako idejo, sliko predelave naj se razpiše :notworthy: Že vnaprej hvala.

Menjava za novo luč pa ne pride v poštev, ker nebi menjal še armature in kaj vem, kaj še paše zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

lep pozdrav

sam sem nabavil isti bug spoiler pa tudi nimam pojma kako bi ga namontiral pa bi prosil če se še da dobiti slike montaže ali kakšen nasvet kako ga zmontirati ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!