Skoči na vsebino

NO SAVINJČANI z okolico al se bomo zbral al ja???


Priporočene objave

:D No skor po vseh koncih se že dobivajo motosvetovci zakaj se še mi nebi dobil na kaki lokaciji in se mal pogovoril. Morda je res, da bomo motorje počas "pospravl" sam družabni bomo pa vseen ostal a? no de vidmo d kerih krajev ste pa se zmenmo za pir! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hmmmm ... tale bo pa težka ... Savinjčani so skoraj kot Gorenjci ... kakšna oštarija zato odpade ... pri komu doma tudi nebo šlo ... kaj pa, če bi se "prilepili" kakšni drugi sekciji??? :?

... šalo na stran ... recimo torek ali sreda okoli 18. ure v kakšnem lokalu nekje v okolici Celja ... morda pizzerija Lesjek v Arji vasi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lesjek v arji vasi prav :P

kaj se pa ti oglašaš? Ti si pa ja Korošc :P :twisted: Bi rad na dveh stolčkih sedel? :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lesjek v arji vasi prav :P

kaj se pa ti oglašaš? Ti si pa ja Korošc :P :twisted: Bi rad na dveh stolčkih sedel? :lol: :lol:

Enostavno ... v torek savinjčan v soboto korošec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thja, saj res. Savinjčani dajte se probat zment za tak termin, ko kaka sekcija še nima srečanj. Namig: torek je še frej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hmmmm ... tale bo pa težka ... Savinjčani so skoraj kot Gorenjci ... kakšna oštarija zato odpade ... pri komu doma tudi nebo šlo ... kaj pa, če bi se "prilepili" kakšni drugi sekciji??? :?

Easyrider veš kaj de nem jst tole resno vzev! Kr pol te pa u kevder povabim, pol pa ... :twisted: :twisted: no sej vem de si ži misliš naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easyrider veš kaj de nem jst tole resno vzev! Kr pol te pa u kevder povabim, pol pa ... :twisted: :twisted: no sej vem de si ži misliš naprej.

... ja, in ker si Savinjčan, mi boš dal vino piti iz kavnega krožnička z žličko ... ker če bi mi ga ponudil v kozarcu, bi lahko jaz med pitjem opazil viseče savinjske želodce pod stropom, pa bi potem hotel še njih ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easyrider veš kaj de nem jst tole resno vzev! Kr pol te pa u kevder povabim, pol pa ... :twisted: :twisted: no sej vem de si ži misliš naprej.

... ja, in ker si Savinjčan, mi boš dal vino piti iz kavnega krožnička z žličko ... ker če bi mi ga ponudil v kozarcu, bi lahko jaz med pitjem opazil viseče savinjske želodce pod stropom, pa bi potem hotel še njih ... :lol:

:roll: uf se pa ne daš dobr sej naša prva naloga bo de bomo organiziral srečanje motosvetovcev de popravmo vtis :wink: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja končno se je edn spomnu. bravo poldy...... :wink: :wink: :oops: :D

midva z gogijem bova tam.... 8) 8)

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srčno upam!! Baje se je pred kratkim zamenju lastnik, no bomo vidl. Nisem biv tam že .. uf, dovg?!

Veš kaj sm se spomnu, de tam sploh nimajo kelnerc!!!!!!! :cry:

Al pa če so zdej :roll:

To me pa res skrbi :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!