Skoči na vsebino

Plačilne kartice


AREA

Priporočene objave

Pogoji za pridobitev kartic kot so Activa, Visa, Eurocard....plača nad 100.000 SIT, zaposlitev za nedoločen čas, še kaj ali tudi možno da nič od tega? Vaše izkušnje :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te stane izpolniti pristopni formular in ga poslati. Če dobiš, izpolnjuješ pogoje, če ne pa ne. Si jemljejo diskerecijsko pravico brez obrazložitve, zato brez poskusa ni natančnega odgovora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Eurocard že 10 let. Dobila sem jo ko sem še študirala in imela šipendijo 30.000 SIT/mesec. Kartico lahko dobi vsak, ne glede na to kakšen dohodek imaš. Pogoje je samo odprt tekoči račun na Banki. Če pa so sedaj kaj spremenili pa nimam pojma.

Pa še nekaj: Vsi lastniki Eurocarda ste tudi nezgodno zavarovani. Sicer premija ni ne vem kako visoka, je pa. Zavarovanje lahko uveljavljate pri Zavarovalnici Triglav. :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest dobu eurocard med študijem, s tem da sem imel neredne dogodke prek študentskega servisa. Pri prvi vlogi so mi jo zavrnili, drugič sem jo pa dobu. Mislim pa, da je foter posredoval pri svoji bankirki za osebno obravnavo. Takrat je blo še tko, da je nekdo moral jamčiti za tvoje izdatke.

Dober da mam kartico, ker mi še danes delajo probleme z izdajanjem čekov (samo pet naenkrat, ker mam še vedno štud. račun).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z mastercard (stara eurocard) v "zahodni" evropi in severni ameriki ni problemov,vzamejo jih povsod; leta 2000 bil v FRA in ESP in sem tudi na vsaki odrocni bencinski v notranjosti tankal s kartico bp.

v AUT npr.: ce placas potovanje ali aranzma s kartico si avtomaticno zavarovan doma in v tujini za to potovanje (osebno/zdravstveno,prtljaga,storno).prvo placilo po prejemu kartice (in vsake tri mesece ponovno) naj bi bilo doma (v drzavi prebivanja),da se vse "funkcije" kartice lahko koristijo tudi v tujini (zavarovanje,nadomestna kartica itd.).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogoji za pridobitev kartic kot so Activa, Visa, Eurocard....plača nad 100.000 SIT, zaposlitev za nedoločen čas, še kaj ali tudi možno da nič od tega? Vaše izkušnje :arrow:

Nimam ne Aktive, ne Vise, ne Eurocarda, ne Karante. Pri meni steje samo gotovina, ki suska pod prsti.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober da mam kartico, ker mi še danes delajo probleme z izdajanjem čekov (samo pet naenkrat, ker mam še vedno štud. račun).

Kaj čeki še tut obstajajo? Pa a jih še kje razen na zavarovalnicah jemljejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam ne Aktive, ne Vise, ne Eurocarda, ne Karante. Pri meni steje samo gotovina, ki suska pod prsti.

Hmm pa ti ni smotano okol bankomatov hodit :?: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober da mam kartico, ker mi še danes delajo probleme z izdajanjem čekov (samo pet naenkrat, ker mam še vedno štud. račun).

Kaj čeki še tut obstajajo? Pa a jih še kje razen na zavarovalnicah jemljejo?

v AUT cekov ni vec spljoh.konec leta 2001 (z uvedbo evra) so jih nehali izdajati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da petrol še vedno daje olje na čeke.

pa pri visi si tudi zavarovan, pa pri magni,če v tistem dnevu tankaš-torej račun. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam ne Aktive, ne Vise, ne Eurocarda, ne Karante. Pri meni steje samo gotovina, ki suska pod prsti.

Hmm pa ti ni smotano okol bankomatov hodit :?: :?

Tudi okol bankomatov ne hodim. Ko je placa, enostavno dvignem celo placo, pa je problem resen z en mesec.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeke izdajajo, ja, sam so ful tečni, čeprav so že zdavnaj trdil, da ne prevzemajo odgovornosti za nekrite čeke. Kaj pa pol tko težijo?! Jaz jih uporabljam za nakupe v Merkurju, na pet čekov. Men se še vedno splača, hehe.

Mimogrede, bil pred kratkim v Franciji, kjer čeki laufajo še vedno na polno. Nekateri ljudje so se jih tako navadili, da bi znoreli, če bi jim jih odvzeli. Vsaj tak občutek sem dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težijo verjetno zato ker majo pogodbo s trgovinami za plačevanje s čeki in če bi folk večkrat zasral bi šlo vse skupaj v maloro...se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se ne bo več dolgo tak...zdaj mislim da je blo zadnjič :D

Jest bi te sam dobronamerno opozoril na previdnost pri uporabi plačilnih kartic. Prvi mesec uporabe je stavr zelo kul. Prideš v trgovino, črpalko, restavracijo,... vse plačaš s kartico in pridno shranjuješ račune, na bančnem računu pa se še vedno bohotijo $$$. Pol pride pa naslednji mesec pa tisti izbrani dan :evil: in obraz srečnega lastnika kartice zgleda približno takole :shock: :? :oops: :cry: Zato ti predlagam vsaj na začetku zmernost. :wink:

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ti predlagam vsaj na začetku zmernost. :wink:

LP - Rude

A pol pa lahko zapravljaš v nedogled? Kul, jaz sem prvo fazo že zdavnaj dal skozi. :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ti predlagam vsaj na začetku zmernost. :wink:

LP - Rude

A pol pa lahko zapravljaš v nedogled? Kul, jaz sem prvo fazo že zdavnaj dal skozi. :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :wink: :wink:

Ne v nedogled samo do limita od kartice :wink: :lol:

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!