Skoči na vsebino

2. srečanje savinjske sekcije Motosveta


Priporočene objave

... tisto, kar smo ze cel teden napovedovali ... 2. srecanje Savinjske sekcije Motosveta ...

... ker je pac Poldyjev izziv z savinjskim zelodcem padel na plodna tla, smo se danes zbrali na lokaciji, ki jo je predlagal Poldy ... okolje mirno ob ribniku, prijetna ribiska koca, na mizah pred koco pa pladnji z narezanim savinjskim zelodcem in v domaci krusni peci pecenim ajdovim kruhom ...

... pa smo malo prigriznili na svezem zraku ... ko smo "pospravili" pripravljeno, pa nas je cakalo pravo presenecenje ... Poldyju je uspelo pridobiti sponzorstvo gostinskega podjetja Storman, ki nam je v notranjosti koce pripravilo pravo pojedino ... pecene goske z prilogo (blizajoce se martinovo), pladnje z mesanim mesom, sladice (nova ponudba obsega torte!) ... in zraven smo degustirali "udarna" vina vinske kleti ERA iz Smartnega pri Paki (spet sponzor) ...

... v glavnem ... prijeten vecer ... Poldy se je izkazal ter nas prav kraljevsko pogostil ... lahko si zelimo se vec taksnih dogodkov ...

... vsi, ki ste izostali pa prisluhnite tem besedam: ZAL VAM JE LAHKO!!!

P.s.: ... stevilo udelezencev 18 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja želodec je bil enkraten, pa tako lepo narezan. Za kar je poskrbel Easy. A te prst še kaj boli? :wink: Skupaj z kruhom je bil idealna kombinacija. Po velikih količinah želodca je ostalo zelo malo prostora za Štormanove dobrote. Vina pa tako ali tako ne pijem. Hvala savinjčani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja evo me končno sm se zbudu. Matr sm mogu pospravljat. Easy se je pa res iskazu in narezu želodček profesionalno no tko mal po obrokih.

PS Easy a si nesu ti k Štormanu podstavek od torte jst ga nism nikjer najdu. Sm pa sam dostavu pladnja od plošč in pribor ter krožnike ampak podstavka od torte ni nikjer?? :? :oops: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne še ... sem ga jaz dal v avto ... bom peljal danes ... sem se že včeraj zmenil, da mu ga pripeljem popoldan ... morda bo pa padlo še eno kosilo? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK sam de JE. Peljat ga morš v Parižlje, kjer je slaščičarna, pa zvečer ga pel, de ti bojo še kej "naložl" v avto!!!

PS edina škoda de se nismo vsi slikal. Mater 16 jih je blo pa nobenga fotiča. 16 pa ti pa jst,.... :cry: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK sam de JE. Peljat ga morš v Parižlje, kjer je slaščičarna, pa zvečer ga pel, de ti bojo še kej "naložl" v avto!!!

... torta torta torta ... :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJA Marijan nima opravičila za včerajšnji mank!!!!!!1 :twisted:

... sam si je kriv ... kar naj trpi ... :twisted:

P.s.: ... se je Brane že izjasnil, kaj je z lovom na ščuko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.s.: ... se je Brane že izjasnil, kaj je z lovom na ščuko?

Pa sej je reku, de ni PANIKE, sicer pa za zmen se je a ne. Pa de damo najprej kak narezek na mizo, Brane pa pol ribce poštima, je prifi za to!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počasi savinjci, počasi, včeraj sem se mučil s tujimi jeziki, rad bi prebral neke knjige o ribičiji, zdaj pozimi je za to cajt.

pa še eno podvprašanje kakšna ščuka, kje, kdaj, za te stvari se bi pa še našlo časa, sem zraven :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja vidiš, vidiš, Marijan, ti bi mogu pridit včeri k NAM na želodček, ki je biv v večini tvoje maslo, pa bi z Branetom udarla debato o ribičiji, ti sploh brat ne bi blo treba. Ha, tam, kjer smo mel včeri zakusko, je ribnik, s kočo, in možnostjo lova ribic, ja med drugim tudi ščuke :wink: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, sm končno le našla to temo. Easy pa kam si jo vtaknil. Jst sm jo pa iskala povsod drugod (od motosvet.com stuf do ljubezni). No, glavno da sm tle. Hja, od tistih dobrot sm se komi privlekla nazaj do ljubljane. Še dobr da je Pežojček zadost močn da potegne tut dva nažrta.

Bravo Savinjčani. Še tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še danes ne morem ničesar pojesti... Ampak torta na koncu je bila pa zakon. Še enkrat hvala.

PS Pa hvala :evil:, ker ste mi nahranili psa brez mojega dovoljenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še danes ne morem ničesar pojesti... Ampak torta na koncu je bila pa zakon. Še enkrat hvala.

PS Pa hvala :evil:, ker ste mi nahranili psa brez mojega dovoljenja.

Ni kej :wink: . Sicer pa OBELIKSA smo tud nafojtral a ne :?: :twisted: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še danes ne morem ničesar pojesti... Ampak torta na koncu je bila pa zakon. Še enkrat hvala.

PS Pa hvala :evil:, ker ste mi nahranili psa brez mojega dovoljenja.

pa saj je moral prit malo k sebi po vsem tistem božanju, nooooooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa jaz nisem nič vedel o tem srečanju :cry: ... bo treba drugič malo bolj na glas povedat, da je savinjski želodec na sporedu :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa jaz nisem nič vedel o tem srečanju :cry: ... bo treba drugič malo bolj na glas povedat, da je savinjski želodec na sporedu :wink: :D

... ne, bo drugič treba malo bolj spremljati dogajanje na forumu ... :twisted:

... saj boš še imel priložnost ... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!