Skoči na vsebino

Policaji in kazni


nagajiček

Priporočene objave

Pred 2 dnevoma so ustavili eno punco na skutiču,ko se je peljala čez en klanec v Lukovici..Štopali so jo,odvzeli njenega italjeta,ga na njene stroške peljali serviserju da je dal nazaj originalne dele,spet nazaj na policijsko,in odvzeli izpit.Pelala se je okoli 85 km/h.Plačala pa je 60 tisočakov zaradi prehitre vožnje,65 tisočakov za nazaj dat blokade in nov auspuh,ter 20 tisočakov prevoz do serviserja in nazaj do policijske postaje.Zdaj pa še mora plačati koliko dni bo motor tam na policijski stal torej še plus .........dnarja...zdej pa komentirejte če se sploh splača še obdržat motor...

življenje je krivično.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kršiš plačaj :twisted:  :twisted:  :twisted:  

Res da ne rad ampak moraš.

Zakoni so pa itak zato da se kršijo :lol:  :lol:  :lol:

Se strinjam :!:

Pred kratkim tudi sam plačal kazen zaradi prehitre vožnje :cry:

:oops: Sam kriv... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadno krofarji merjio po naseljih in tam se je pač treba vzdržat in ga gnat tistih 50km/h. Če te pa na Pro Vido dobijo si ga pa pošteno najebal. Enega so dobli s komplet predelanim SF2 in ko so ga snemali je vozo 144km/h! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

144?! jst sm dobil za vožnjo z BT-jem brez registracije in izpita 12500 sit minusa pa ukor od sodnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 2 dnevoma so ustavili eno punco na skutiču,ko se je peljala čez en klanec v Lukovici..Štopali so jo,odvzeli njenega italjeta,ga na njene stroške peljali serviserju da je dal nazaj originalne dele,spet nazaj na policijsko,in odvzeli izpit.Pelala se je okoli 85 km/h.Plačala pa je 60 tisočakov zaradi prehitre vožnje,65 tisočakov za nazaj dat blokade in nov auspuh,ter 20 tisočakov prevoz do serviserja in nazaj do policijske postaje.Zdaj pa še mora plačati koliko dni bo motor tam na policijski stal torej še plus .........dnarja...zdej pa komentirejte če se sploh splača še obdržat motor...

življenje je krivično.....

hja ... če obdrži ali ne ... v vsakem primeru bo morala plačat vse kazni. Naj ga gre čimprej iskati, potem naj ga proda, plača kazni in za preostali denar kupi kolo :twisted: :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa res ena bedna fora, da ti policaji skuter odpeljejona servis in povedo kaj je treba naredit in ... za vse skupaj mastno zaračunajo.

Če imaš z avtom kaj narobe, ti samo tablice zasežejo in prepovejo nadaljno vožnjo. Potem pa je tvoja naloga, da vse skupaj urediš in narediš še morebitni (izredni) tehnični pregled.

A si predstavljete, da se voziš z avtom s preveč zlizanimi gumami in ti potem policaji avto zasežejo in ga odpeljejo na pooblaščeni servis po nove gume, ki jih oni izberejo (čeprav imaš mogoče že kakšne doma; ma saj ni važno). Za vse skupaj pa še primerno računajo. Od policajev, avtovleke, serviserja in še kakšen sodnice za povrh.

Da ne bo kdo narobe misli, jaz sicer zagovarjam red, ampak na normalen način. To je: če si sam zajebal, sam poskrbi da bo spet uredu, in pelji na tehničnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene (no fotra) so pa sosedi tožil zarad kros motorja, k sem se ukul bajte vozu pa je preveč ropotal. No in pride en ta plav navaden prometen in začne nakladat de uničujem naravno okolje in de je to kaznivo. Na tem travniku pa se itak gradi hiša. No ne vem kva use si ne zmiseljo!!! :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ce po svojmu vozs oz. unicujes svoje naravno okolje (ce se ze gilh tko izrazm :) ) menda lahko, a mr ne :?: men se zdi to logicno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reskirite tistih deset jurjv pa si anročte ono elektroniko za omejit obrate....

zdele enkrat jo dobim in začenm s predelavo skuterja..

in če me pol škif ustav, pa mi odpele skuter ga tožim za vse potne stroške nazaj, pa da nisem mogu vse tiste dni ko sm bil brez skuterja v šolo (in bom res kar doma ostal :) da hočm opravičila, pa da me še vrat boli ker sm živčn brez njega :)

ker nikjer ne piše da ti ne smeš dat blokad ven..sam piše da more it skuter 45 pa konc..ti lahk maš notr tut polini evo 50 (če maš 70, moreš met že ubistvu za 125 reg.)., pa polini for race, race kuplongo pa ne vem kaj še..pa ti nič ne more če gre samo 45 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

jas sn mel danes tudi eno malo srečanje z kifelci ;)

sn se zagnal z punim gasom na peš most, ker je vlki klanec pa še jrk0 se je drl: gas gas ;) pa sn mogo premeknt roko ;) in naenkrat pred mano 2 kifelca na piciklah, en se je direkt pred mene zapelo, tak kot da bi hoteli vstavit največjiga kriminalca ;) mene je kar stisnlo kako ornk kazen bo mi zaj stisno, oni tip pa kar: "čuješ fant kej ne vidiš tam znaka???" jas pa: kje? aja, tam je, nisn ga vijo! ;) in se obrnem zapelam dol z peš mosta in gasa ;) skratka tipa mi nista nix rekla :D

zanimivi so ti naši ptujski kifelci na piciklah :D

lahko bi mi dali kar ornk kazn, saj skuter že na vzvem zgleda netehnično ;) :D sploh pravih luči nisn mel vkloplenih, sn mel samo pozicijske pa še ti dve sta zeleni ;) potem pa auspuh je tudi športni in niti homologacije nimam :roll: :wink: :lol:

tak da sn mel kar zegna danes ;) hehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja eni so vredi, drugi pa jebejo kje pa kak koli lahko. Enkrat sem mel pred bajto na pločniku skuter parkiran pa je že en ta modri angel mimo prišo pa začel nekaj tečnarit, da mi bo kazn napiso, ker ljudje ne morejo mimo pa jih lahko pri izogibanju avto povozi (btw: tam mimo gre redkokdaj kakšen človek pa tudi avtov je bolj malo, drugače pa sej majo drugo stran pločnika za prošetanje). Pa nebi reko, če bi mel skuter celi dan na pločniku, samo 3 minute ga pa nebojo pojedle. Pogovor pa je šou nekak tak:

"Halooo....Halo!" (ni me vido, ker sem bil v garaži)

"Ja?"

"Čigava je ta prdalica?"

"Prosim?"

"Od koga je ta skuter?!"

"Moj..."

"Ja kaj ti kazn napišem?"

"Zakaj že...?"

"Ja kaj ti mene zajebavaš? Kdo te je učil, da se na pločnikih ne parkira?!"

"....hm...."

"Kaj hm? Kaj smo v hlevu? Ti listek napišem?!"

"Ja obstojajo v Sloveniji kaki parkirni prostori za motorna kolesa?"

"Pa kaj bi ti res rad, da ti listek napišem?!"

"Ja nebi..."

"Pol pa premakni skuter, če ne ti listek napišem!"

"Ja bom bom (pa hočem it nazaj v garažo)."

"Kaj bom?! Kaj hočeš, da ti listek napišem?! TAKOJ sem reko!"

"Ja prav nooo..."

"Kaj te misliš, da lahko ljudje čez tvoj skuter hodijo? Veš, da jih lahko avto povozi, če se mu izognejo!"

"Ja..."

"Če te še enkrat vidim, da tak pustiš moped ti bom listek napisal!"

"Ja tam na sosednji ulici, ko pa avti na cesti stojijo pa se nikol noben taki ko ste vi mimo ne pelje, da bi malo listke potalal...."

"Daj pridi ti sem.....Daj podatke, ker zaj je pa dovolj zajebancije..."

In tak sem bil obsojen dat podatke, ker sem povedal resnico, ki ni mejila na plenico, četudi vedno smrdi. Poleg tega mi je 5-krat povedal, da mi bo listek napisal. Pa kaj misli, da ma dela s samimi imbecili? Jas ne morem pomagat, če je postaja polna takih primerkov pol pa, ko pride na ulico se pa počuti glavni. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ah...... Sej kar ne vem kaj nej napišem. Policija ti tukaj grozi z 150 kSIT. Potem greš, na tehničnega da bi vso zadevo legaliziral, pa ti g. Zver pove, da za to rabiš: uradni katalog proizvajalca(da je to izvedljivo), potrdilo o strokovni odstranitvi blokad, na novo izmerjeno moč motorja in končno hitrost (sveda uraradno poštempljano) in še kaj, kar jim bo takrat padlo na pamet. :evil: :evil:

Je pa vrhunski idjotizem, to z policijsko predelavo. Sedaj so vsi mopedi registrerani, in se mi zdi zadosti da ti polcist "strokovno" ostrani nalepko in te napoti na izredni tehnični pregled. Tam ti potem pregledajo če je vozilo ustrezno za na cesto. Ok pa še tistih 25 kSIT ti policisti pokasirajo.

Drugače pa mogoče kdo ve kaj je definicija ravnega dela cestišča.

Ker če ta uradno ne obstaja, se lahko izgovarjaš da je cesta malo v levo visela in je zaradi tega šel shuter hitreje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je en moj frend policaju reku k je z apn-m su mal prehitr (kao da je cesta nagnena an) :D pa mu ni nc kasirov.

To je kukr mas sreco kerga narajmas :arrow: loh te bo zajebov pa nabiv kazn ce si su samo par kilometrov vec od dovoljenga ... loh ga bos pa fest pikov pa ti bo samo povedov pc, da ne tolk divjat :wink:

Upejmo samo da bomo unh prvih cim mankrat srecal oz. nikoli :idea: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se vozil s motorjem 10 mescev brez izpita in registracije,po vseh mogočih cestah,ne vem...imel sem srečo,čeprav sem bil že v(doma sem namreč v velenju)Žalcu,Savinjski,Mozirje,Šoštanj,Topolšiča...pa me niso niti pogledal...

sj polčez 3 mesce sm dal ga registrirat ampak izpita še ni blo.....

LUCKY ME

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa en moj sosolec - on se je prvi solski dan vozil brez celade. in guess what? ze na prvem kriziscu je dobo sodnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes pa ne zastopm folka zakva jim je celada tak upor. Ja pi*** sej jo mas ja zarad varnosti gor, a ni tko.

Tmle se nek na enmu uvinku razbijes ce mas celado gor si mal popraskan, ce pa ne si pa loh tut mrtu an, tko da .........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jebiga jst sm tut na prvi dan šole zjutraj dobu sodnika, ko sem šel brez čelade od lokala do šole po kolesarski brez čelade (vsega skupi manj kot 50 m). Problem je v tem da te ustavjo samo če preveč izstopaš, S skuterjem me niso tuki ustavl niti enkrat v dveh letih, pa je bila vsak dan ista scena, z NSR-ko grem isto in evo ga izza vogala pride peš za mano, češ, fant kje maš pa ti čelado. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, zdej sem ga pa najebu. Dans so me capsi na radar dobl 72 na uro po naselju. Pa glih v naselje se gre pa tak fini hrib pa ovink de lahk položiš pol na konc ravnine pa stoji caps z loparčkom. Še dobr de se niso spomnl(bli so trije) de bi mi ga pelal testirat. Pa pol k sem ga vprašu kolk me bo pršlo je reku de jo bom verjetn odnesu sam z opozorilom. Upam de res. Pa miga lahk pol pelejo testirat? Pa če bo slučajn kej za plačat kolk to pride?

:cry: :cry: :cry:

ps: Če nav nč za plačat kupm tist za omejevet hitrosti. 99% :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti moj kolega z štirjakom so ga dobli brez izpita brez registracije tehnično neizpraven motor,pa ni imel čelade...pred ovinkom za pokopališče(za dan mrrtvih,ovinek je 200m pred pokopališčem)sta ga 2 policaja opozorila da ga bo una baba policajka njuna nadrejena ustavla...un pa nč,ju ni ubogu( v šoli isto..)..in baba mu je dala sodnika...

A morš to kj plačat..mislim sodnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisi polnoleten še pred sodnika za prekrške nemoreš, ker si mladoletna oseba in se ti ne more izrečt kazni, niti nimaš lastnih dohodkov. Tega me nikol ni blo strah. Strah me je blo zavarovalnice, ki mi v primeru nesreče nebi izplačala škode. Zdaj pa če maš nesrečo z kakim vlkim motorjem je popravilo skoraj več kot polovico vrednosti motorja. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes mam kolega k je su 2x pomoje (nvm tocn) h sodniku, enkt k se je nazgan vozu... No in tm mu je una sodnica/sodnik mal pridgala, nc drugga. Placov pa baje nc ni.

Je pa res da dokler si mladoletn ti baje nc ne morjo.

Cakte sam skutr pa izpit ti pa useen loh uzamejo :?: :?: :?: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me sam zanima...če te že ubistvu ustavjo pa si se res pelal ene 90 recimo pa da ti reče da nej pokažeš vozniško je pomoje bol pametno da rečeš da je sploh nimaš pol bi pa itk reku za podatke od staršev, ker v takem primeru si lohk pomoje tut ob izpit..sploh če ti še pol kej teži da bo motor pelal na teh. pregleda pa to..

sam to bi blo uporabno sam takrat, će to drži da ti ne moreš nič plačat..ker če ti nič ne plačaš pomoje tut tvoji starci ne..dobiš sodnika pa greš tja se nardiš bogega pa konc..tak ko moj sošolc..brez izpita, typhoon 70, brez tabl in čelade pa še bežal je pred škifi neki cajta..pa so ga dobil (še 3 k so bli zram) in so jih oni dobesedno ugrabl..so bli z unim kombijem in so jih vrgl notr pa pelal na en oddaljen kraj pa še par šutov v trebuh dobil...zdej pa nevem ka bo..vrjetn jih bo tožu, sam ubistvu itak nima kej dobit..oni so bli trije..in valda da bodo vrlej trem kapsom ne pa 3 mulcem..

kaj čem rečt..gnoji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ej folk a bi mi lahk en prosm povedu kakšna je kazen če te dobijo na skuterju brez izpita (mislem čist brez izpita-da še narjen ni do konca...). Zato k še nimam izpita dokončanga pa me mal zanima ;) p.s. to je moj motor :rolleyes: a ni lep B) ;)

post-18-1059058708.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!