Skoči na vsebino

SVETLEČI VENTILČIKI


Sanda7

Priporočene objave

V avgustovski številki hrvaškega MOTO PULSA(str19) sem našla neko zadevo,ki se jo našravfa namesto kapice ventilčka na tej zadevi je namontirana led dioda,ki deluje na centrihugalno silo in sveti po feltni,je več barvnih kombinacij na hrvaškem pa je cena za par 210 kun.No zdej pa k bistvu,a se da dobit to tudi pri nas.In če ima že gdo to zadevo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se tudi zadeva zelo dopade. Ampak me zanima zakaj pravijo da skrbi za varnost? Verjetno je samo bolj za stil, ko v temi letiš in zgledaš kot cirkus :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbols, da si cel Las Vegas gor nastimamo na motorje. Sploh ne bo nic kicasto zgledal. :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbols, da si cel Las Vegas gor nastimamo na motorje. Sploh ne bo nic kicasto zgledal. :P

lp

Kič, ne kič?

31-22.jpg

Pa še eno opozorilo. Na teh motorjih lahko na elektriko obesite marsikaj, saj je alternator v rangu male elektrarne (1kW), drugje je pa ponudba elektrike (precej) manjša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak JEBOZOVN moped :D

...seveda, če ga hočeš instant u šupak fasat...

...no, če druzga ne te vsaj pedri v temi lažje sledijo... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj res videvam ene modre bedarije, na avtomobilih, pa motorjih, pa na sleperjih tudi ... ne vem kaj je to za ena bebava moda ratala. To daje gor verjetno tisti spekter osebkov, ki daje neonke pod avto :lol: :lol: :lol:

Definitivno moram dat par na moje feltne, ko je ze motor moder ... NOT :lol: :lol: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem mel en cas te ventilcke pa dobro zgleda :) :) Samo mislim da se jih pri nas ni...

Motis se ;)

Sanda7, oz. ostali bom vprasal kako je z zalogo, ti pa napisi lahko tudi pm koliko jih hoces :)

Mislim pa, da se jih mora dobit tudi na Petrolu, ce se ne motim :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz rabim dva modra za mojga Sebata,ki mu je to ušeč ma glih 11.9 rojstni dan pa bo full vesel,če dobi kaj takega.

In če se mi bo zadeva dopala bom pa še zase nabavla dva rdeča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni to zgleda cefursko. Ampak po drugi strani si pa pravim, da motor ponoci od strani ni najbolj viden, s temi ventilcki bi bil bolj. Npr. na zadnje kolo bi dal rdecega, na sprednje kolo pa belega. Ampak samo zaradi varnosti!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spekter osebkov, ki daje neonke pod avto :lol: :lol: :lol:

:

Pa ne samo neonke. Zadnjic sem se ponoci vozil po Fuzinah (gledal sem za biciklom, ki so ga ukradli tastu), sem videl Alfo 33. Na dnu dve svetlo zeleni in roza neonki, na sobah za spricanje vode na sipo sta bili dve majhni ampak ful mocni temnoplavi lucki. Enaki lucki sta bili se v meglenkah, na maski je svigala rdeca luc kot v Knight riderju. Luci pa sploh ni imel prizganih ampak je imel v parabolah stroboskobske bliskavice (una flash luc, ki utripa v diskotih), na strehi na anteni je pa imel majhne rdece lucke. Aja pa se cigumugu & didldu se je slisal ven iz avta.

Mislim, da ce si zaradi varnosti namontiras svetlece ventilcke na motor le ni tako hudo kot zgoraj opisani primer.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni GW

ampek walkyra (F6C) - definitivno: the best of the best

ys bi jo pa prec spet meu - brez lučkic jasno

:D

Ups,

katere barve pa je bila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem mel en cas te ventilcke pa dobro zgleda :)  :) Samo mislim da se jih pri nas ni...

Motis se ;)

Sanda7, oz. ostali bom vprasal kako je z zalogo, ti pa napisi lahko tudi pm koliko jih hoces :)

Mislim pa, da se jih mora dobit tudi na Petrolu, ce se ne motim :unsure:

Ej a bi lahk tut men kšn ta svetleč ventilčk al pa dva zrihtu...sej mi lahk sam spuručiš ke se jih da dubit pa mugoče č veš za kok dnarja pa jih uzamm takoj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se spomnim neki cajta nazaj sem ponoči srečal dva čoperista k sta mela spelane ledice po komplet boku motorja, en pa mislim da je imel tudi neonko, če ne dveh. Takrat se mi je ful dobr zdel tist, še tolk bolj pa ker sem si par dni nazaj gor montiru neonko B) Te ventilčki bi dobr na skuterju zgledal zato ker ma skuterje mladina k jim je to všeč. Tudi jest spadam med mladino zato sprašujem KJE ZA VRAGA SE TO DOBI? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!