Skoči na vsebino

Prva Enduro Dirka - Poček


Noise

Priporočene objave

Najprej opravičilo motosvet.com administratorjev in moderatorjev, ker je stara tema izginila... pri "pospravljanju" nam je malo ušlo in smo pobrisali eno temo preveč - škoda, da je bila ravno ta "naša" enduraška.

Kakorkoli že, nadaljujmo, kjer smo ostali - sorry še enkrat. O:-) O:-) O:-)

Pa še vabilo, seveda...

Se vidimo na Počku!!!

POČEK ODPADE!!! -- več informacij spodaj

post-14-1064177279.jpg

Popravljeno . Popravil Noise Data
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole pravijo organizatorji...

Pozdrav!Odločili smo se za challenge varianto, ker so večini tistih,ki niso bili nikoli na enduro tekmi pravila (po pogovorih) niso najbolj jasna.Motokrosisti se zelo zanimajo za tekmo in morebitno menjavo discipline v prihodnosti.Upam, da se nismo s tem nikomur zamerili, saj je poteza trenutno za prihodnost tega športa najboljša rešitev (volk pa koza), po pogovorih s tekmovalci, ki imajo izkušnje z enduro tekem pa smo izvedeli, da jim bolj diši challenge.Vsak, ki je kdaj peljal challenge ve, da to ni neka huda jeba saj lahko voziš v paru in si medtem ko je sotekmovalec v "ognju" lepo odpočiješ,se odžejaš in pripraviš motor.Za neizkušene je to vsekakor boljše, ker ni treba zaključiti, če npr.fašeš defekt ali lažjo okvaro ki jo lahko odpraviš v boksih(kar je precej težje med klasično enduro tekmo),oz narediš napako na brzincu, ki te stane celodnevnega truda.Sekunde namreč pri challengu nimajo hude veze z uvrstitvijo.Klasični enduro ne dopušča takih napak (vprašajte tekmovalce, ki jim je npr. po dveh dneh intenzivnega dirkanja na zadnjem brzincu ugasnil motor).Roko na srce.V Sloveniji bomo v prihodnosti pristaši endura veliko lažje prirejali challenge kot je bil npr. v Moravčah in ga nameravamo izpeljati še na drugih lokacijah (Slovenj Gradec, Velenje....) za katere na potrebuješ toliko kilometrov trase, kot pa klasični enduro, ki ga (dam jace bek)v tej "ekološko usmerjeni" državi na žalost nikoli ne bomo imeli.Vsem ki še niste dirkali challenga obljubljamo "štartnina back guarantee" če vam dirka ne bo všeč.Ajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :angry: :angry: MATER SM JEZEN :angry: :angry: :angry: :angry: FANTJE NE OBUPAT!

A zaradi vremena?

Saj ne bo dolgo deževalo, samo danes :o

Upam, da zadeva vseeno bo... čeprav ni nič informacij o "turist" klasi, ki bi se je marsikdo rad udeležil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako takole piše na enduro-si forumu...

Včeraj malo pred koncem delovnega časa UE Postojna so me klicali, da je s strani poveljstva sil prišel fax, da umikajo soglasje.Razlog so bili predvsem lovci LD Prestranek.Prasice so čakali tako dolgo, kot smo izvedeli, zato, da bi nam zmanjkalo časa za novo soglasje.Opisani razlogi so ena sama laž, ker naj bi mi trasirali po planinskih poteh izven Počka (laž,z nami so bili vojaki),po mrhoviščih (laž),izvajali tam vožnje (laž-na forumu smo rotili folk naj se do dirke ne potika tam okoli),nismo imeli dovoljenja (laž-v rokah imam soglasje vojske,ki ga lahko tudi objavim),motili planince in ostale bedarije.Kot kaže, je bilo to skrbno pripravljeno in lansirano točno na dan, ko je bil zakonski rok za pridobitev novega dovoljenja skoraj mimo (fax je bil na UE Postojna šele 22.9.ob 13.20, čeprav naj bi se kršitve dogajale že dosti prej).Danes mineva drugi dan odkar sem non-stop na telefonu.Preklical sem vse možne

vodnike,poveljnike,načelnike,brigadirje,komandirje,poročnike in podobne, šite a dobivam od vsakega enak odgovor "tega nisem ukazal jaz,raje pokliči tega in tega".Kot kaže odgovorne osebe ni.Ves trud,čas,keš in volja do dela so šli v kurac,tako, da sporočam:dirka odpade.Nauk:

Povozi vse lastnike trofej zaščitenih živali,zapitke v zelenih uniformah, neprištevne lastnike strelnega orožja, ki pobijajo po hostah (pravijo da skrbijo za ravnotežje živalskih vrst.Mar ga niso sami porušili v zadnjih stoletjih z nenačrtnim lovom? Zakaj potem hodijo na drage streljačine v Kanado,Afriko,ZDA? Skrbet za ravnotežje živalskih vrst na robu izumrtja? Ne me jebat).Rij po gozdovih,zaščitenih območjih,travnikih in livadah kjer stojijo opazovalnice.Odstrani dušilec.Začenja se čas skupnih lovov (gorje majhni divjadi),ti pa se "slučajno" pelji mimo prizorišča kakšno uro prej. Povabi švabe,avstrijce,lahe in kasiraj vodenje.Bodi kriminalec.LEGALNO SE TU NE DA DELAT (Črna liga v Slo?).VEZE ALI KRIMINAL (s tem ne mislim kriminala v običajnem smislu, da ne bi bilo pomote.Enduro=kriminal)Vabljeni v SG konec oktobra,da na pikniku staknemo glave in pogruntamo kako naprej,ter se ga nato prijetno zatolčemo!GASA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa -- vseeno se mi bo ravno v soboto zjutraj zahoteli iti na Poček... In glej glej, čisto slučajno bodo tam tudi ostali... pa se bomo malo peljali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo pozna kakega lovca iz tega območje in ve, da je mel prste zraven pri tej oslariji naj ga pošilja v kurac do konca njegovega bednega življenja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo pozna kakega lovca iz tega območje in ve, da je mel prste zraven pri tej oslariji naj ga pošilja v kurac do konca njegovega bednega življenja

Ne sam u kurac nej mu eno prbije čez GOBEC da si bo vsaj zapomnu pjanc nemaren!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FUCK!če je res vse tko kot piše zgoraj (da niste delali nič narobe)-pol grejo teli lovci iz prestranka v 3 piz.. matrne.ma tud če bi kdo spodil kšno srno,jebi ga (a tanki pa havbice so pa čist tiho a kva?)

jst sm glih gume menjal na motorju,me pa kliče sošolc da odpade... :? :cry:

:angry: :hmm: :BUA:

prvič bi se v sloveniji kej spodobnega zgodilo na enduro sceni,pa vse zajebajo.ne vem kuko da so pol lahko dirke povsod drugje po evropi? (avsrija,francija,italija,hrvaška......)?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YAGRČKI TO POMENI VOJNO :angry:

počkovki yagri zavedite se da je od sedaj naprej vsak kozarec piva ki ga spijete v miru le darilo od boga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa j treba skupi držat. Use jagre zasuti z terenom pod gumo :OK: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nobeni jagrji ns n smejo več jebt, čim več kžinu proti jagrjm!!!!

(jst sm jh že nvajn teh kurb, me že fajn poznajo, kr prns immo lovske čuvaje zaradi motoristu)

Sploh pa mi ni jasno zkej so OFF ROAD dirke z Đipi dovoljene, nm pa prepovejo 1, off road dirko prepovejo :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ze dolgo spremljam to temo,ze skor od začetka,in tud motor mam ze na prikolci(na kateri sm šou gume menjat da mi slučajno nebi guma počla na poti na Poček)in tud jst mam rad naravo, ampak tole je pa cela ŠTALA s temi zelenimi HLOJBEKI :BUA: pijanskimi!!!!!!!!!!! :angry: :BUA: :BUA: :BUA: zdejle sm na radiju slišu neki o tej temi se je en prtožu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jagri so poglavje zase.Imam z njimi same slabe izkušnje. Mislijo da jih noben ne sme motit.

Je imel kolega eno hudo varianto kako jim nagajat. par 100 metrov od njegove hiše je bila opazovalnica in ko je videl kakega jagra da je šel gor žival čakat je zakurblal kroslo naredil dva kroga okrog opazovalnice ter zapeljal v garažo, še isti moment je možakar s puško na rami odšel domov.

Nimaš kej, jebat jih direkt v glavo ker večinoma so troti pa se ne da z njimi nič zmenit.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi teli jagri če se zve kakšne imena :naughty: :fight1:

Hvalabogu ker je 90% izmed njih totalnih idiotov. So me že lovili po hosti, mi nastavljali veje in podobne kozlarije.

Ali pa kmetje so isti kurci.

Jaz sem imel dovoljenje lastnika parcele da si lahko tam naredim progo, se je pa sosed začel razburjat da bom vse razril in ne vem kaj še, pa k ni melo nobene veze z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje v naši državi more biti nekej narobe :hmm: če ima nekdo ki iz užitka živali pobija, tolk besede, da tkole zjebe situacijo :BUA: pol je treba resno ukrepat :angry: če ne smo ga najebal :wacko: :ph34r: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

URA TEČE NIČ NE REČE ! :hmm: (aljezavseskupajžeprepozno) A mislite da mi MAKSI lahko kej pomagov, vsaj glede spravila zadeve v medije?

:( Zakaj se ne bi znoreli izven cest in prometa, kakor da norimo po prometnih cestah! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U kup enduro Gmajna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grupni:

Ker pač dirke ne bo vožnja ostane. Dobimo se na prizorišču, potem pa se bomo celi dan vozili pač po makedamskih cestah kjer se lahko vozimo, po poteh ki so predvidene za vožnjo. Pa naj jagri uživajo v svojem večnem miru.

l.p.

Hard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sm za sam povej ob keri uri se dobimo!še neki, kokr jaz vem je to vojaško vadbišče in nam lahko V.P.(vaški posebneži) morijo????a kdo kej ve o tem??? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!