Skoči na vsebino

Piaggio Zip 50


zivijo

Priporočene objave

Fantje doma imam zipa letnik 2002,ker se fotr nc ne voz je letos potekla registracijazato bi jst sel to najprej registrirat pa me zanima ajde blokade bom ze naredu doma.

zanima me pa a ima ta motor tudi 17,5 tako kot runner imam pa enega giannelija gor pa me zanima ce kdo ve gramaturo valckov da nebi zdj jst kupoval razlicne komplete pa probaval pa ce ima kdo kit za to masino vglavnem jst bi tuki delu tuning na masini sa auspuh ze mam pa ta frgazar me zanima ce je 17.5.sj koncno ma dobro 90km/h(od ruunerce stevcu)samo na zacetku do ene 45 slabo vlece pol pa ful noro zdj je pa cs zime bi jst to rd sraufov pa ce mal veste prblizne gramature pa podatke o tem motorju ce ima kdo izkusnje z njim!

btw:ima kdo kit za 50ccm zipa zracno hlajenga?

ze vnaprej hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam spet tolk dnarja pa pomoje bi blo dobr dt vodno hlajeno masino gor ej roba ti si bl majstr a kej ves a pase od runnerce na zipa pa da bi dal kiler pa vse fore gor od runnerce ne djte men povedat za frgazr vi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat je bil na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) gor zip, ki je imel od runnerce 180cc mašino.

tko da se bi tudi navadno 50cc dalo dat gor :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam spet tolk dnarja pa pomoje bi blo dobr dt vodno hlajeno masino gor ej roba ti si bl majstr a kej ves a pase od runnerce na zipa pa da bi dal kiler pa vse fore gor od runnerce ne djte men povedat za frgazr vi :)

tam kjer imaš fergazer imaš en tak listek na eni žici naliman pa malo ven strli, tm ponavadi piše (newem tocno kere 2 črke) po tem pa 17.5 alpa 12.

če hočeš dati na zračno hlajenega zipa killer moraš menjati sprednjo masko ki stane približno okoli 30k. vodohlajena maska je malo bolj izbočena (zaradi killerja) sicer pa imas v prilogi slikce pa poglej razliko v maski med vodohlajenim zipom in zračno! :D

tukaj imas sliko zračno hlajenega ZIPA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogu bi menjat cel kit komplet, pa masko, pa dodat se cevi, kiler, vodno pumpo, termostat, po moznosti se termometer, itd., skratka, ne vrjamem, da se ti splaca. raje kar cel motor menjaj, ce ti je toliko do tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če daš pa za to 30k :|

probi najprej dobit koga k ma vodno hlajenega zipa, pa pejta do kakega plastik™ delavca, ne vem kakega ličarja recimo, pa bo to lepo zrezal ven pa bo,

dat 30k :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi to masko kr doma predelal mam tolko zilice da ni problem sj jst komplet od svoje runnerce dal masino cevi strom killer pa vse moje stvari gor da vidmo.za frgazar tut vem da tm pise sam zipje tolk nizek da na levi je filter na desni je pauna cudna stvar k jst se zdj pojma nimam kaj je majo jo tut runnerce hi-per 2 masine sam pomoje je tist kt ena blokada ne vem mogoce kdo od vas ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na desni je pauna cudna stvar k jst se zdj pojma nimam kaj je majo jo tut runnerce hi-per 2 masine sam pomoje je tist kt ena blokada ne vem mogoce kdo od vas ve?

Taka skatlica pa iz orginalnega avspuha gre gor cevka v to not??? :) Not je samo goba pa membrana pred njo...in cevka z te skatlice je speljana v blok motorja in pride pri variatorju ven....kao dodatno hlajenje nekja takega... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi to masko kr doma predelal mam tolko zilice da ni problem sj jst komplet od svoje runnerce dal masino cevi strom killer pa vse moje stvari gor da vidmo.za frgazar tut vem da tm pise sam zipje tolk nizek da na levi je filter na desni je pauna cudna stvar k jst se zdj pojma nimam kaj je majo jo tut runnerce hi-per 2 masine sam pomoje je tist kt ena blokada ne vem mogoce kdo od vas ve?

jest sm pa slišov da je una škatlca ene vrste katalizator, kako da skoz uno gobo se emisije prečistjo pa bla bla bla...aj je to mogoce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa slišov da je una škatlca ene vrste katalizator, kako da skoz uno gobo se emisije prečistjo pa bla bla bla...aj je to mogoce?

ja nekaj v tem smislu...dobene vloge nima :) Samo pac evropa zahteva :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

za Benotovga bi reku da gre tam okrog. drugi (ne tekmovalni) pa ni sans, tud v prostem padu tezko. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Ali je možno da bi Piaggio Zip letel 150 km/h? :hmm: :?

Itak da je ;) NRG za na dirke gre čez 160km/h. Nevem, zakaj Zip nebi mogo it :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto je dirkaska predelava. glede na stevilo njegovih postov dvomim da se ukvarja z dirkanjem.. :hmm: ..za everyday use met tako predelavo pa pride rahlo drago.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!