Skoči na vsebino

Plačilo prepisa


Gregs

Priporočene objave

Oj!

Sicer mi je prijatelj ze dejal, vendar: kdo placa prepis avta? Prodajalec ali kupec? Notarja placa prodajalec, baje pa placa prepis (pri posrednikih) kupec.

Je to res? (jasno, RAZEN CE se oba drugace dogovorita)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo še zmerim ostaja po dogovoru kdo ima boljšo-cenejšo varianto,lahko pa se tudi pri ceni pozna(ceneje daš motor,ne plačaš prepisa ali obratno)LP Curi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno prodala avto, prepis plačal prodajalec, notarja jaz ... kakor se zmeniš ...

Kdo je prodajalec in kdo je jaz :hmm:

Aja, si se pač tako zmenila. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je prodajalec in kdo je jaz :hmm:

Aja, si se pač tako zmenila. :P

:lol1: :lol1: Vale ... kura ... popravljam ... kupec plačal prepis ... jaz notarja ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroške prepisa plača kupec (če seveda ni drugače določeno), kajti, posrednik izda fakturo in blagajniški prejemek na ime kupca...razen, če se seveda ne dogovorita drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat je skoraj uganil... ;)

Mitsubishi EclipsE... :yea2:

wau...kje, kdaj, za koliko, kakšen, slikce... :kva1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wau...kje, kdaj, za koliko, kakšen, slikce... :kva1: :OK:

Pride tut to... cez vikend kaksno slikco naredil... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mau plastike dol pobrau?

Ehehehe... ma ja, ok, ni lih po mojem okusu. Ampak trenutno so plastike na najnizji prioritetni listi... pred tem je spedenjanje avta v funkcionalnem smislu (hladilnik je bil najpomembnejsi, zdaj gremo pa se na ostale finese). So pa res malo... no ja... malo... ćapske... :lol1: Ampak tako hudo pa spet ni, da bi jih na vrat na nos dol limal, potem mi pa na pol luceh lim ostane, bo pa se bolj grdo. pa se pozanimat s emorem, kako se lim dol spravi, ker novih luci ne mislim kupovati samo zato, da ne bo plastik gor. Bom prej kupil zadnje plastike zarometov, ce mi bodo buzerirali drugo leto na tehnicnem... :hmm:

Pocasi, slikice vseeno pridejo... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zoka naj kontaktira...bo pomagal pri tuningu.....

hvala ne... 150 konjev je dovolj, vec jih ne rabim... Avto se prav lepo fura brez tuninga.... Avtomatik... lagano sportski... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ne... 150 konjev je dovolj, vec jih ne rabim... Avto se prav lepo fura brez tuninga.... Avtomatik... lagano sportski... :grim

se ti smeje a.....tudi meni bi se smejalo ob taki mašini....upam da kdaj prideš na ride in nas zapelješ.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ti smeje a.....tudi meni bi se smejalo ob taki mašini....upam da kdaj prideš na ride in nas zapelješ....

Ehehehehe.... jep... smeji se mi... :grim ... po 5-ih letih sem prisel do svojega vtocka, ki sem si ga RES ZELO zelel, a nikoli ni bilo priloznosti... do danes... :OK:

Zdaj ga caka se nekaj manjsih popravkov in en velik pregled, da bo res lepo postiman, potem pa furat... In ja, pridem enkrat tudi na ride... ;)

Je ze kasko tako zavarovan, da se sibirski medvedi niso tako... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važič!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tocno tako. B) In ponosen sem na to... da sem si lahko spet eno zeljo izpolnil s svojim prizadevanjem... :P :naughty: ;) :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!