Skoči na vsebino

če bi JAZ bil lahko admin


Guest 1

Priporočene objave

idejo za temo je dala Tejka

tnx Tejka

:notworthy:

[b] [color=red]tema NI NAMENJENA KRITIKI obstoječega administratorskega aparata[/color][/b]

ampak

bi res bilo zanimivo slišati:

* kaj bi vsak od vas dovolil oz prepovedoval na forumu

* kaj bi delal ko bi tema preveč "zakuhala"

* kakšno terminologijo bi "brisal"

itd

sej veste, a ne, kaj mislim?

torej ys bi pustil polno svobodo..

ne bi komentiral

ne bi kritiziral

ne bi zaklepal

ne bi opozarjal

samo

1X/14 dni pospravil, počistil (arhiviral) tehnične teme balasta ostalo pa...

....kudkojiljubimojipress

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooooooooo pa bi ... vsako žaljenje in primitivizen ... tako bi pela metla, da bi blo veselje ... še moje poste bi si nekatere zbrisala ... vse pa tut ne morš dovolit ... ene norme in pravila igre pa morš vzdrževat ... tako ti je to povsod na naši preljubi zemljici in prav je tako ... ne morjo kar vsi vse ... nea gre ... no way ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki imajo preveč časa... ZASTONJ dam lopato, pa marš jarke kopat... :devil: ... plačilo... še boš lahko po forumu smetil, ko boš imel čas... kdaj, pa ne vem... ;) :devil: :P

Žaljenje... ZASTONJ dam sesalec, da vsak najprej pred svojim pragom pomete, potem pa dobi še majhno metlico, da bo dobrodelno pomagal drugim... ampak šele potem, ko bo "santiarna inšpekcija" potrdila, da je na ta pravem pragu vse OK. :P

No, to je to... kar se pa foruma tiče... vse bi lepo prosila, da naj svoje težave, zateženost, komplekse, itd. ... rešuje, sprošča itd. na kakšen drug način (skakanje na trampolinu, al' pa s kolebnico, če nimaš glih trampolina, aja pa vožnja z motorjem), ne pa da smeti klele... če bi to dosegla, brisanja ne bi bilo... ampak sanja Vragica, a ne? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi tiste teme k so veckrat odprte k jih sam zaklepate, brisal - tem bi bilo manj, in preglednost bi se malo izboljsala.

cenzura - nekatere izraze bi vkljucil v avtocenzuro - avtomobilizem.com ma recimo to (primer) da ti "pizda" spremeni v "pišuka", in tako namesto "pizdarija" avtomatsko nastane "pišukarija", itd., kar se bolje slisi, in tud ce kak nakljucen bralec bere, dobi vtis, kot da smo motoristi na visjem pogovornem nivoju kot smo (ker kao "vsi tak govorimo", itd.

dodal bi funkcijo brisanja postov (recimo ko se zmotis, lahko le se uredis tak da "[error]" napises, in cakas da kdo zbrise), s casovno omejitvijo urejanja/brisanja 10 minut (5 minut se mi zdi rahlo premalo, 10 minut je pa ze kar konkreten cas, v katerem se ti lahko tud kaj novega posveti/opazis napako, itd.)

...tolk se zdle sam spomnem... ...ostalo pa mi je na splosno dokaj vsec.

.)

LP, Zok :kva2:

edited: aja, spomnu sm se v manj k 5ih minutah (lucky me :D ): PROSIL BI VSE UPORABNIKE, DA V MINI PROFIL DATE SVOJO SLIKO!! tak bi vsak vedel, s kom ma opravka! .) :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

tistim, ki sami nimajo mere (vljudnosti, da ne bo nesporazuma) IMHO najbrž ne pomaga nič drugega kot metla (posledične zamere so seveda zastonj, jih ni treba posebej plačat). Sicer pa s svojimi posti itaq vsak največ o sebi pove...

No ja, al se pa motim...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm :hmm: :hmm:

Ne boste verjel, glih tko bi počel, kot tele motoradirkarji zdej počno. N'č drgač.

Je edin prou. :hmm: :OK:

No ja, kekšnega bi že dol zabrisu, če bi bil slabe vole. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"tadolgi" citati so malo zoprni... :wacko:

Nekateri beremo tut ta dolge ... pa men so nasplošno dolgi bolj všeč ko kratki :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm :hmm: :hmm:

Ne boste verjel, glih tko bi počel, kot tele motoradirkarji zdej počno. N'č drgač.

Je edin prou. :hmm: :OK:

No ja, kekšnega bi že dol zabrisu, če bi bil slabe vole. :devil:

no vidiš ti nisi materijal za moderatorja...bo nas preveč dol letelo.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boste verjel, glih tko bi ...

:devil:

Hooorjoo

kejtatziga.. zej

sme pa res razučaru

:cry:

pa res neb vrjeu,

čeb mi

en reku dauš to reku

:cry:

sm miiihiihiihiiisluuuhuuhuuu,

daaaaa niiiihiiihiiiisiiiii

taaahaahaaaaaaakk

:cry: :cry: :cry: :cry:

mogoče si pa sam slabe vole

zarad novega lovskega zakona

:?

ja... tobo, kenede

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi tko k Horjo - tko k do sedaj delajo moderatorji. Razen, kar bi jaz brisal se vse tiste osladne poste o solidarnosti, akcijah, prijaznosti...

Sue me - I'm a bitch...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mogoče si pa sam slabe vole

zarad novega lovskega zakona

:?

ja... tobo, kenede

:OK:

Hi,hi,hi, Enka, dons je moj ta žlehten dan :P :P

Se ti bom z eno koktico odkupu. Prav?? B)

Zarad zakona pa nisem n'č slabe vole. Sam držim pesti, da bo sprejet in da ga pred tem ne bojo prevec zmrcvaril.

LP, pa pr kraj vozte prosim, so golobi dobr jedl dons.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ti me pa nisi razočaral

:lol1:

@ HHV.. za Cockto velja

nepozabljivikarsekoktetičepress

:)

Jebiga, name se da zanest - vedno enako zoprn in zatezen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej ys bi pustil polno svobodo..

ne bi komentiral

ne bi kritiziral

ne bi zaklepal

ne bi opozarjal

samo

1X/14 dni pospravil, počistil (arhiviral) tehnične teme balasta ostalo pa...

....kudkojiljubimojipress

:wacko:

enako, edino sankcioniral bi nekatere osebke, ki v temah o motorjih nekaj bluzijo, pametujejo in komentirajo brez da bi se jim kaj sanjalo (lep primer tema o novem fazerju, razne teme za začetnike, itd).

5x off topic post (v kawa temi - "R1 je lepša" - pa koji k.... tema je o določeni kawi in ne R1) v tej temi in so out.

torej stroga cenzura v motorjih ostalo pa free. enkrat na 2 meseca pa za vse nastale konflikte postavit ring in soočit junake. prva možnost 30 min za šankom za nenasilno komunikacijo, drugače v ring.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PROSIL BI VSE UPORABNIKE, DA V MINI PROFIL DATE SVOJO SLIKO!!tak bi vsak vedel, s kom ma opravka! .) :)

Ehehhe, ti pa tvoja slika... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PROSIL BI VSE UPORABNIKE, DA V MINI PROFIL DATE SVOJO SLIKO!! tak bi vsak vedel, s kom ma opravka! .) :)

... in da vidiš, če je motosvetovka, kateri si hotel poslat prijazno ali pa nadvse pohvalno sporočilo, dovolj dobra "mrha", in da imaš možnost potisniti rep med noge, preden na blind-dateu ugotoviš, da ti ni atraktivna, in da je (bognedaj) boljša motoristka od tebe ...

Slike so simpatična funkcija, človeka, s katerim se pogovarjam, sodim po njegovih besedah in načinu, ne pa po izgledu...

Če pa iščeš dating-service, klikni SEM!!!

Da pa ne bom čisto off-topic: vse debate na to temo so mlatenje vetra, dokler ne bodo jasno napisana in dobro vidno objavljena pravila tega foruma. Prostovoljno se javim, da napišem osnutek po vzoru drugih (tujih, resnih in bolj zrelih) forumov.

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebiga, name se da zanest - vedno enako zoprn in zatezen.

guci guci bubu gaga :004 ....... einhi, ne delaj se bolj zoprnega kot nisi. :P

:lol1: * pa da ga stisne od sramu* :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor na : Ce bi jaz bila lahko admin.... :lol1:

...nikoli ne bi bila...pa sej se mi zmesa, da imam s takimi pacienti opravka, kakor nas je tukaj... :wacko: :devil: ...resno, ne bi se mi dalo...

...torej Svaka cast adminom... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da pa ne bom čisto off-topic: vse debate na to temo so mlatenje vetra, dokler ne bodo jasno napisana in dobro vidno objavljena pravila tega foruma. Prostovoljno se javim, da napišem osnutek po vzoru drugih (tujih, resnih in bolj zrelih) forumov.

LP

Windsurf

saj je relativno enostavno.....

kliknes tole, potem npr. tole ali kaksno drugo kategorijo. najbolj enostavno pa je, da se drzis pravila "kar noces da se tebi dogaja ne delaj drugemu." ;)

naprimer, tako informativno, za zacetek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

guci guci bubu gaga :004 ....... einhi, ne delaj se bolj zoprnega kot nisi. :P

:lol1: * pa da ga stisne od sramu* :lol1:

Sram valda me bo sram, ce me hoces ti kusnit.... Yuck!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nekem Drugemsvetu krotim male zoprne zverin'ce,

ki se jim ne da nič dopovedat in vem kako to zgleda.

Sem se pa pridem sam mal zdivjat, sprostit, si dat duška;

zato me morte razumet moderatorji, če vam mal prst pokažem.

Vem kaj pomeni, če ti nekdo zbriše post, ki si ga v potu svojega

obraza spravu na forum. Tud jaz sem se že užaljeno poslovil

"za vedno" a verjemite mi, ni vredno........

Čas zaceli vse rane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!