Skoči na vsebino

Vplinjaci/frgazerji


joza009

Priporočene objave

Zanima me kolk ti na navadnem scooterju poveca hitrost in koncno frgazr:

17.5 mm auto zauh

19 mm manual

21 mm manual

25 mm manual

In ali je za pravilno delovanje potrebno menjati se kaj drugega,recimo lamele ali to ni nujno?

In koliko je vreden delorto 21mm malo rabljen ce je 17.5 okoli 12ksit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iskalnniikkkk!! :fight2: :fight2: :fight1: oz maš temu tu-->klikkk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pizda materna a lohk sploh se kaksno debato odprem al ne?zdej me pa ze pocasi kurite,zaprite gobce in preprosto odgovorte pa je.

Jebemti iskalnik!!Ce mi najdes tako urejeno temo k sm jo odpru povej ce ne pa odgovori tukaj ali pa zapri gobec.

Nebom pa zdej 300 debat pregledoval za dva odgovora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. malo se umiri - Motosvet ni Mobisux!

2. preberi si pravilnik!!

3. NE ODPIRAJ NOVE TEME ZA VSAKO MALENKOST SE TI SPRDNE, PREDEN UPORABIS ISKALNIK!!!

4. ne bodi nestrpen ker nismo strpni do tvojega neumnega pocetja!

5. ne smetit za brezveze!

6. ce bi bil js moderator bi mel ti ze kakih 30, 40% warninga, k si ne das dopovedat - pravila je treba spostovat!!!

norm_davelock.jpg

...fazani... :angry:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko nekako :

17.5 mm auto zauh - +5km/h

19 mm manual - +8km/h

21 mm manual - +13km/h

25 mm manual - +20km/h

:D :D :D :OK: :grim :grrr :lol:

Popravljeno . Popravil cime
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ves kaj ti povem preprosto odgovori na prasanje.Sprasujem za vec frgazerjev za ceno,lamele itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17.5 vreden 12kSIT ???!? tolko niti nov ne stane :D nova 19 je 13.500 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala cime .No ostali se pa zgledujte po njemu ker v tej debati bi lahko bilo 10 odgovorov in bi resili vprasanja 10 frgazerjev in ni vrag da bi bil najboljsi post o frgazerjih in seveda najkrajsi..

Ce so pa moderatorji tolk nesposobni da ne znajo delat reda pa jest nisem kriv,nej opozorijo in naj premaknejo temo ke k misljo da sodi.

Jest pa nebom poslusal vsakega drkeca pekeca da mi bo narekoval.En hoce to,drugi 4to,15i 17to itd

Najbolje je da je 1 moderator ne pa dvajstet pubertetnikov.

Pa se MOBISUX----------Fantje masturbantje k boste vi mobisuxu segli do prvega noznega prsta o sploh znanju se pa javite.

Mogoce je malo nereda vsake tolk cajta ampak to je zato ker vas forum niti v kilobajtih napisanega ne zasede tolk kot tam nevem mogoce napsi MOBISUX.

In pa fantje ne se jokat ko boste to brali,ker ste sami drezali v to.

Tukaj sam da ima en vecjo neonko od drugega se ze ta njemu podredi.In briga me vasa piramida suznjev.Tako da se lahko pozrete med sabo,jest se na forumu kulturno obnasam (sami ste izvali nekulturo)in sem zgornji post tudi opravicil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pizda materna a lohk sploh se kaksno debato odprem al ne?zdej me pa ze pocasi kurite,zaprite gobce in preprosto odgovorte pa je.

Jebemti iskalnik!!Ce mi najdes tako urejeno temo k sm jo odpru povej ce ne pa odgovori tukaj ali pa zapri gobec.

Nebom pa zdej 300 debat pregledoval za dva odgovora.

da kulturno obnašanje je to!!!

am... :? :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako da se lahko pozrete med sabo

MMmmmm vsi ste tako slatki bili ko sem vaz zrl samo joza009 je imel nek pekoc okus bljek :SS

lol :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cime kolk je potem vredn 21 mm?

In pa se potem men verjetno ne splaca sploh menjati za manjsega ampak ga namontiramna svojega in to je to?Kaj pa se rabim ob menjavi menjat?70ccm imam potem pa se kaj?lamele?

Jest sm hotu met auto zaug.No sej itak se da verjetno z normalno porabo vozit ce ga glih ne gonis v nebesa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No o smetenju debat GLIHY quotas neki za kar sem se opravicil in napisal da je bil odgovor pravokativen in ne tak kot bi mogu bit.Sem napisal zakaj sem izlil svojo nekulturo.

Roba ti pa tudi vse drugo kot pameten odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabljenega, poliranega & pesaknega je Pinjas prodajav za 12 če se ne motim, na Scooterkitu bi pa mogu bit okoli 15 verjetno, samo ni peskan & poliran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ka morm se zamenjat zravn?lemele? pa verjetno ga je treba se nastelat ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kje in pred kolko časa si kupu.. jaz sem dal za PHBG 19BS 13.500 pri scooterkitu...

ja koleno je pametno menjat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala cime .No ostali se pa zgledujte po njemu ker v tej debati bi lahko bilo 10 odgovorov in bi resili vprasanja 10 frgazerjev in ni vrag da bi bil najboljsi post o frgazerjih in seveda najkrajsi..

Ce so pa moderatorji tolk nesposobni da ne znajo delat reda pa jest nisem kriv,nej opozorijo in naj premaknejo temo ke k misljo da sodi.

Jest pa nebom poslusal vsakega drkeca pekeca da mi bo narekoval.En hoce to,drugi 4to,15i 17to itd

Najbolje je da je 1 moderator ne pa dvajstet pubertetnikov.

Pa se MOBISUX----------Fantje masturbantje k boste vi mobisuxu segli do prvega noznega prsta o sploh znanju se pa javite.

Mogoce je malo nereda vsake tolk cajta ampak to je zato ker vas forum niti v kilobajtih napisanega ne zasede tolk kot tam nevem mogoce napsi MOBISUX.

In pa fantje ne se jokat ko boste to brali,ker ste sami drezali v to.

Tukaj sam da ima en vecjo neonko od drugega se ze ta njemu podredi.In briga me vasa piramida suznjev.Tako da se lahko pozrete med sabo,jest se na forumu kulturno obnasam (sami ste izvali nekulturo)in sem zgornji post tudi opravicil.

1. kar je cime napisal je popolnoma nerealno (si ze slisal za Stupid Question - Stupid Answer??), ker je ucinek odvisen od veliko okoliscin - od vrste predelave, vrste motorja, ohranjenosti, utecenosti, vrste goriva in olja, setupa, celo od vremena!!

2. Moderatorji niso nesposobni. Zaljenje je prepovedano. Si pa ti kriv za nered, ker ne spostujes pravilnika. Ne razumem kok se ti to ne da vbit v glavo!!

3. Moderatorja sta dva, a sta zaradi takih primerkov kot si ti, verjetno ze delno obupala. marsikdo bi.

4. glede mobisuxa - ne bom komentiral, bi blo prevec za napisat. napisal bom le to, da je mobisux znan kot forum, na katerem je zaradi smetenja v tvojem slogu tezko priti do kake res uporabne informacije.

5. Nered na motosvetu ni vsake tolk casa ampak odkar si ti zacel odpirat svoje teme. in NOCEMO, da se motosvet spremeni v mobisux!! Motosvet je portal, primarno namenjen izmenjavi koristnih informacij, v temah, ki si jih ti odprl pa se clovek zgubi - dej umir mal svoje hormone!!

6. kdo govori o kaki hierarhiji? kdo je komu podrejen?? tu smo razen admina in moderatorjev vsi enakopravni! ce te opozori soforumas je VERJETNO (doh!!, ce ze ostale moti!!) v igri dosti hujsi prekrsek kot pa ce te opozori moderator, katerega poslanstvo je da te opozori na nespostovanje pravilnika, se ti ne zdi?? in ne, na forumu se ne obnasas kulturno - dokler ne spostujes pravilnika, in se iz obzirnosti do souporabnikov ne ravnas po njem!

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok ne govori cesa ne premores (in to je znanja)za mobisux.Cepa mas tolk pirhecov pa pokazi z prstom ne z jezikom.

Primerek ali ne moderatorji so nesposobni,ce tema ne ustreza naj jo preprosto zbrisejo.

In sem ze lepo povedal zakaj se odpirajo novi topici zato ker se ni odgovarjalo na moje in pika.

In ne mi vec tle prodajat stose,probal sem na svoji kozi in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej argumentiraj svoje izjae, potem pa se bova naprej pogovarjala. na netu je lahko vsak glasen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jojo...Tako kot je Zok rekel na netu je vsak glasen celo tako da lahko gore premika.....Ko pa se ponudi priloznost da se ta clovek perizkusi z drugim v zivo na 1:1 pa neznano kam zgine... potem se zacne iskanje tega cloveka in ko se ga najde on pac ni bil nic kriv,on pac ni bil to....bla bla bla.In potem ko jih posteno dobi se umiri ma mir.Povem samo stvari z lastnik izkusen...joza009 pa ne mislit zdaj da te bo kdo iskal samo primer sem povedal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok ne govori cesa ne premores (in to je znanja)

malo si falo. kolk jest zoka poznam je glede tunanja cvajtaktarjev sploh v teoriji zlo dober, in kot ti je napiso je vprasanje "kolk ti poveca tapata karburator brzino" cist mim. kar se pa tvojga obnasanja na forumu tice pa sploh nimam besed. vzemi se malo v roke.

Popravljeno . Popravil ZINGA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROBA dobro premisli komu grozis in da ne bo kdo tebe iskal in v nadaljne prej premisli preden bleknes karkoli ven dokler se samo prek neta poznamo.

zglede Zoka mi totalno dol visi al je tuner al ne vglavnem jest od njegovega znanja se nobene koristi nisem imel razen mesanja dreka in odgovarjanja na vse druga tam kjer je pa potreba po tem pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa clouk kaj je s tabo kaj ti ni jasn?? to ni irc (obnasas se kot da je chat) ampak je forum na katerem se dobi dosti informacij ---> razn ko se najdejo taki "fazani" kot ti in zacnejo po nepotrebnem odpirat temo o rabljenih/ukradenih stvareh ter tako zmanjsajo PREGLEDNOST foruma pa mal se pomiri ker dvomim da bos s takim obnasanjem dobil kaksne odgovore na tvoja vprasanja... :ph34r: PA DJ SI ZE ENKRAT PREBER PRAVILNIK PA NEHI PO NEPOTREBNEM SMETIT FORUMA (sorry za :topic: )!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!