Skoči na vsebino

Vožnja pa zadnjem kolesu


krneki

Priporočene objave

Najprej ugotovis kdaj ti skutr najbl ulece ... pol pa das gas pa takt cuknes in ga mas na zadni ... pol pa samo z zadno bremzo mal pobremzas ce te prevec nazaj zanese da ne pades nazaj ...

Da ti dol ne pade ga mores dost visok dvignt pa nesmes scvikat pa gasa spustit ampk samo lepo doziras gas tok k je treba (ce ga duznes prevec pa popravs z zadno bremzo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej ugotovis kdaj ti skutr najbl ulece ... pol pa das gas pa takt cuknes in ga mas na zadni ... pol pa samo z zadno bremzo mal pobremzas ce te prevec nazaj zanese da ne pades nazaj ...

Da ti dol ne pade ga mores dost visok dvignt pa nesmes scvikat pa gasa spustit ampk samo lepo doziras gas tok k je treba (ce ga duznes prevec pa popravs z zadno bremzo)

Teoretično bi še šlo, praktično pa je druga stvar :P :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa nimam skutrja... ampak ga pa butnem na tazadno tok da se pelem sam poj me zjebe k me levo desno zanaša :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš samo blokade zunaj se moraš še čisto nazaj vsest, take mam vsaj jaz izkušnje z Aeroxom, samo meni dol pade :(

Mislim da s kakšnimi lažjimi skuteri (zračno hlajenimi) gre to lažje delat. Drugač pa kakih 70ccm ne škodi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno gre po tazadn z vsakmu sam da ma blokade zuni :D :notworthy: pa nč nazaj ne sedi samo tehniko ma odlično :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno gre po tazadn z vsakmu sam da ma blokade zuni :D :notworthy: pa nč nazaj ne sedi samo tehniko ma odlično :OK:

z DNAjko pa useen bl težko :P :P :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z DNAjko pa useen bl težko :P :P :lol1: :lol1: :lol1:

uf to pa res ... oki DNA izuzamemo k to pa res negre :rolleyes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Runner pa spredi tank pa se ga tut da na zadnga spravt!!! .)

ja stari to prov ni res an... moja runnerca gre na tazadno kadar hoces...sam problem je v tem da se ne peljem prov dalec... po rahlemu klančku navzgor sm se pelju ene 15m...to je pa vse:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tale lipnik pa zmaga an... k ti prpelješ skuter na servis tja u žirovnco...ej še vsi k smo ga peljal tja smo vidl benota kk se po tazadni fura... :D stari a je to kšna reklama al pa kšna taka scena da zmer zafrajarš pred fotrovimi strankami;) sam ti pa kr gre no... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tale lipnik pa zmaga an... k ti prpelješ skuter na servis tja u žirovnco...ej še vsi k smo ga peljal tja smo vidl benota kk se po tazadni fura... :D stari a je to kšna reklama al pa kšna taka scena da zmer zafrajarš pred fotrovimi strankami;) sam ti pa kr gre no... :notworthy:

Ce ma ksna stranka zeljo tut mal nakazem :D drgač se pa itak skor zmeri skoz vas po tazadni domu prpelem :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno, ti nimas original sprednih amortizerjev an? jest mam original, pa se mi tko smiljo k nazaj v tla prbijejo :xx: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vožnja po zadnji, brez problema, moj kolega z blokadami v enerđiju, zdej brez blokad pa tudi, samo še bolj hitro, fora je samo v zadnji bremzi:)

js z dtjem ga vržem po zadnji v prvi, pol menjam v zraku, pol pa kej hitro padem dol, ker malo cviknem, pa tudi težek sprednji del je, po moje

slikca DT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno, ti nimas original sprednih amortizerjev an? jest mam original, pa se mi tko smiljo k nazaj v tla prbijejo :xx: :)

spredne mam original ... zadne mam pa zamenane ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam bolj probleme z zadnjim vzmetenjem. k pade dol k grem po tasprednmu mi zarad teže motorja ful prbije u fedre tko da so že use une plastike spodej razmajane <_< <_< :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja stari to prov ni res an... moja runnerca gre na tazadno kadar hoces...sam problem je v tem da se ne peljem prov dalec... po rahlemu klančku navzgor sm se pelju ene 15m...to je pa vse:)

dj še enkat preber ka sm napisu. .)

Popravljeno . Popravil Manijak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js z dtjem ga vržem po zadnji v prvi, pol menjam v zraku, pol pa kej hitro padem dol, ker malo cviknem, pa tudi težek sprednji del je, po moje

jest tud menam v zraku... enkt mi je šele ratal da sm pršu od 1. do 4. poj pa u 4. zmanka moči pa ne gre več... do 3. mi je parkrat ratal sam tud še dost redko (manka mi vaje) s 1. v 2. pa skor zmer rata. alpa da se z 2. dvigneš gre tud lepo... s3. se to ne da več... <_<

res da je DT spred težk sam to nč ne mot k je motor dost možn... mene edin mot k se res velik pozna če maš lih pohn tank alpa čist prazn .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest ga pr 7k rpm samo potegnem pa gas obrnem pa mejhn bl nazaj se usedem. je pa še en bolš način če ga natreniraš. stojiš po pa mav ˝skačeš˝ gor po pa k maš taspredne fedre čist napodnu gas obrneš ( tud pr ene 6, 7k rpm) pa istočasno se usedeš... sam to sm jest nehov delat k te tok hitr dvigne da greš loh samo na hrbt če ne spustiš gasa apa bremze pohodš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!