Skoči na vsebino

Kako se je motoristek znebil žene


fazerer

Priporočene objave

Včeraj kratka furca Celje- Buče smer Podčetrtek in to po stranskih cestah. Vožnja tekla, ko po maslu :notworthy: dobra stvar je v tem, da je moja rekla, da se ne bo več z menoj vozila :OK:

zdej si pa zmagal. kako ti je pa to uspelo? dej nam kaksen koristen nasvet. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej si pa zmagal. kako ti je pa to uspelo? dej nam kaksen koristen nasvet. O:-)

Vidiš kakšnega cestaka pa znoriš :lol1: :lol1:

Nebom se več s tabo vozila :devil: jaz pa :cry: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, z boksi (bmw bokser) sta sla po tleh in je zacela tolcti po celadi in je sla s taksijem domov. kul.

zato se pa tudi jaz ne vozim več z Bladzom na R1200GSu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem ze tudi to naredil, pac , z vsako deklco mors tko nrdit. Ce je za moto sceno jo peljes prvic previdno pa pocas, ce je ne zelis met s seboj na motorju, (iz bilo kaksnih razlogov), malo pojacas na gasu. .) Je pa jeba, ce nabases na tako, ki se je ze vozla kdaj s kaksnim tipsonom...pol zna bit nevarno :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tak način sm tud js probu eno "zgubit" pa se je zgodilo ravno obratno: "Kaj ne gre bol hitro skoz te ovinke?" :blink: :blink: Ojejojejojej kaj je tu zaena baba sm si mislu. Najbujš d zamenjam telefonsko :lol1: Je treba res pazit kaj navlečeš gor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ovinke?" :blink: :blink: Ojejojejojej kaj je tu zaena baba sm si mislu. Najbujš d zamenjam telefonsko :lol1: Je treba res pazit kaj navlečeš gor :naughty:

najboljše so tiste, ka še svoje čelade in jakne nimajo... jo hitor impresioniraš :) Če pa je kaka z opremo, pa je treba že malo kalkulirat ovinke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristek, a to pomeni da bos drugo leto na furi tud tako velik telefonski racun naredu kot letos??? :lol1: koliko je bila stevilka na poloznici za stirinajstdnevno furo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristek, a to pomeni da bos drugo leto na furi tud tako velik telefonski racun naredu kot letos??? :lol1: koliko je bila stevilka na poloznici za stirinajstdnevno furo?

Mater :devil: 22.000.00 še nisem plačal :notworthy: jim je razpizdl računalnik :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo cisto vsake pickice se ti pa res ni treba znebiti na tak nacin. :lol1:

Če bo sreča se bova z bladzotom skupaj peljala :yea2: ampak vsak na svojem motorju :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater :devil: 22.000.00 še nisem plačal :notworthy: jim je razpizdl računalnik :lol1:  :lol1:

si me pa presenetu sem mislil da bo več :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, z boksi (bmw bokser) sta sla po tleh in je zacela tolcti po celadi in je sla s taksijem domov. kul.

Pa malo je manjkalo, da ni bruhala v čelado :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me občutek ne vara, si to naredil nalašč :hmm: Boš zdaj vozil ta hitre :xx: B)

LP Cvetoo.

Za mene je že ta prehiter :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Car si, dober recept :yea2: SAMO: kaj če bo žena ratala financminister v hiši, pol boš pa videl vse lepote sveta...... in to na kolesu al pa avtu :kva2:

lp

Rudi

Tega se bojim, da bo preveč sama doma :hmm: razen, če je kakšen bober sosed, da ji bo rožice zalivo, ko mene ne bo :ph34r: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo 22k?????? ti mas veze pri ***telu. :angry: tolk kokr si bil po italiji, franciji, spaniji in andori na telefonu... a si siguren da samo 22k?

Pa še to bo šlo na pol (če bom sploh dobil račun) to malo dolgo traja :naughty: pa kar naj O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to bo šlo na pol (če bom sploh dobil račun) to malo dolgo traja :naughty: pa kar naj O:-)

Majku vam vi državni radnici <_< :angry: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!