Skoči na vsebino

kako ugotovim letnik


panter

Priporočene objave

zanima me če kdo kaj ve-(sam sicer kupujem kross motor), kako , na kakšen način ugotovim pravi letnik motorja-sam namreč nisem nevem kakšen poznavalec za različne motorje in letnike ter s tem letne spremembe na motorjih, sem pa že opazil predvsem na avtonetu da iste krose prodajajo pod različnimi letniki in s tem pridobijo nekaj cekinčkov -vsaj pri nepoznavalcih.

Prva rešitev so sigurno papirji a kaj ko jih nima skoraj nihče....kaj storiti :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na netu se lahko pozanimaš kako zgleda model določenega letnika,pa na feltnah maš letnico izdelave .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sj če ne bi pozorno prebiru že kake tri tedne kolkr cajta kupujem tut jz nebi mel pojma pa bi mogoče kupu motor v bistvu par let starejši ko bi se pa kvart začel bi bil pa pravi šov z deli-me zanima kaj pa na motorju a nč ne piše..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če kdo kaj ve-(sam sicer kupujem kross motor), kako , na kakšen način ugotovim pravi letnik motorja-sam namreč nisem nevem kakšen poznavalec za različne motorje in letnike ter s tem letne spremembe na motorjih, sem pa že opazil predvsem na avtonetu da iste krose prodajajo pod različnimi letniki in s tem pridobijo nekaj cekinčkov -vsaj pri nepoznavalcih.

Prva rešitev so sigurno papirji a kaj ko jih nima skoraj nihče....kaj storiti :?

Izpises si stevilke z sasije gres do zastopnika za to znamko in preveris letnik.Tako je vsaj kolega sel za KX-a preverit... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je ze enkrat hotu enden nategnt kar se letnika tice pa sem slucajo poznal vse modele od leta 1987 dalje na pamet in se je lahko samo se za glavo drzal. Ampak cene pa vseen ni hotu spustit. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največjo krizo sem doživel ko je en fante iz domžalskih koncev kx 125 pomladil za 8 let

na feltnah je mesec in leto izdelave feltne in motor je ali letnik feltne ali eno leto mlajši, za naročanje delov pa je vsekakor dobro vedet točen letnik ker včasih bat ne paše več notr.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm kdo pa je ta fante,a ga mogoče poznam ker sem iz domžal drgač sem pa jest prvo 80ko kupil kao 92 letnik je bla pa 86 letnik :P ,kva češ,brez izkušenj,na napakah se učimo sam de ni preveč teh napak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Yamahe si lahko po prvih treh mestih cifre na okvirju ali mašini določiš letnik kar na njihovi internetni strani (preverjeno; XT l.86 je postal l.84 :P ). Mogoče gre tudi pri ostalih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Na felgah so številke pobrušene, št. okvirja pa mi nč ne pove. A ma kdo še kako idejo da ugotovim letnik motorja (KAWASAKI 125 KX). Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!